Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Sigurno da je bilo pražnjenje posle Evrope koja je bila pre 4 dana, ali to ne umanjuje doprinos klupe koji je bio katastrofalan.

Ilić,  Puma,  Dalsio, su još jednim dokazali da ne mogu da naprave razliku ni u JSL, I da i tu moramo sa najjačim timom da igramo, pa se onda postavlja pitanje čemu onda toliki igrački kadar kada ne može da pruži pomoć.

 

Sto se tice Pume ja ne vidim ni jedan njegov kvalitet koji bi nama bio od pomoći...Alibi igra ...

Dalsio ako moze da ga niko ne napada od protivnika , I da ne igra odbranu, to bi bilo najbolje. 

Ilić isti Velja Nikolić...momak carini loptu, overava je bezbroj puta, u predaji vrlo neprecizan.  Kočnica na sredini terena. Svaki napad je usporio. Da ne govorimo o mlataranju rukama i negodovanju prema saigračima. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žalosna igra ali raduje način na koji smo dobili ove mesare, divljake i seljačine. A 2/3 lige je kao i ovi šabani. Liga od 12 solidnih ekipa sa normalnim terenima pa da pričamo o boljoj ligi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Amigo21 said:

Spusti malo dozivljaj druze, izjava mu je bila u stilu Zeljka Obradovica. Zvezda je dobila jer je imala igraca vise a igraca vise je imala zbog sudije. To ce svako ko je iole pametan da zakljuci... 

Sećaš li se kad je zadnji put bilo da zvezda izgubi j srpskoj ligi pošto je sudija prethodno dao crveni zvezdinom igraču ili svirao penal protiv zvezde. Moram da primetim da nema stanoja li mora li i taj žoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igra baš loša, za zaborav, ali najvažnije da su upisana 3 boda posle prolaska u LŠ i pre reprezentativne pauze. Mora to mnogo bolje da izgleda čak i da uzmemo u obzir emotivno, fizičko pražnjenje zbog meča sa Bodeom.
Radnički mi bio simpa ekipa, ali ovo danas, totalno sramotno i seljacko ponašanje.

 

Sad lepo dve nedelje pauza, da se osvezimo, napunimo baterije i spremimo za dalji nastavak sezone i ono sto nas očekuje. Protiv Napredka 14-og izvesti sastav koji će igrati protiv Benfike, da se što više uigramo.

 

Pretpostavljam da ćemo do 3. saznati koja su nam preostala pojačanja od ovih spominjanih.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Sećaš li se kad je zadnji put bilo da zvezda izgubi j srpskoj ligi pošto je sudija prethodno dao crveni zvezdinom igraču ili svirao penal protiv zvezde. Moram da primetim da nema stanoja li mora li i taj žoc.

Sta ti imas protiv mene? Jednom sam rekao da zaobidjes moje postove, evo sada bih te zamolio da iskuliras... A da si pametan a nisi onda bi sada video da me zabole k i za Zeljka i Stanojevica jer sam kritikovao Fedju. Iskuliraj vise...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Sećaš li se kad je zadnji put bilo da zvezda izgubi j srpskoj ligi pošto je sudija prethodno dao crveni zvezdinom igraču ili svirao penal protiv zvezde. Moram da primetim da nema stanoja li mora li i taj žoc.

Smešno je to glumljenje objektivnosti prema kojoj ne bi smeli da se sviraju faulovi timu koji je imao jedan šut pored gola za 90 minuta i čiji igrači su ceo meč proveli grčevito se braneći i svađajući se sa sudijom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posle odlaska Dragovića,Hvanga i Bukarija i loše kupovine Zvezda je za klasu slabija ekipa nego prošle godine.Tim bez ekstremno brzog, barem jednog igrača, kao i igrača sličnih kvaliteta koje je posedovao Hvang,nema šta da traži u grupi kakva nam je zapala.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Small Owl said:

A gdje to nece doci, kojim nama i koji grobar?

 

 Verovatno misli na mene,  a on jadan ne zna da sam prvu Zvezdinu utakmicu gledao Verovatno I pre nego sto su mu se roditelji rodili,  I da imam vise uzivo odgledanih utakmica Zvezde( u svim sportovima) nego sto ce on gledati na TV-u.

 

Ponekad treba i biti objektivan, ali šipka jednostavno govori iz njega.

 

Igra nam je bila go qr#c, promasena postava, igraci sredine i oba krila u Ip totalno bez ikakve igre, kasni se sa izmenama,  utakmica je morala biti prekinuta I tribina ispraznjena.       Igraci Radnickog su zasluzili jos koji karton za konstantno prigovaranje I oštre startove,  ali nazivati trenera protivnicke ekipe "zadrigli ljakse " I slicno te nimalo ne razlikuje od stoke sa tribine.

 

 Elem, da stignu jos ta 2-3 pojacanja u narednih par dana, ide reprezentativna pauza I sasvim dovoljno vremena da Milojevic vidi sta, kako I sa kime dalje. Da bar malo uigra igrace koji nisu dobili poziv za neku od selekcija, da se ne mucimo ovoliko po ovim nasim pašnjacima. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Amigo21 said:

Tebi treba da se pravdam?

Druže, nema ovdje naših i njihovih, ne postoje naše i njhove teme, lik o kojem pričaš nije Grobar. Sve si fulao.

@Fat Zadd Znam da misli na tebe, nešto mu se pomiješalo :) .

Edited by Small Owl
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CuaTheTime said:

Najveci kvalitet mu je centarsut a trener i pomocnici rade sve da mu otezaju

 

Treba biti ozbiljan diletant da dovedes krilo kome je glavni kvalitet centarsut. Znaci ne 1 na 1 igra, ne sut, ne zavrsnica, ne kretanje, nego da ti radi isto sto i bek. 

 

Milson i danas tanak. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Ma nema nikakve logike to što pišeš, nije svakako ni Hvangu vrhunac ovo što je igrao u Zvezdi, a dosta od ovih igrača je bilo i duže u Zvezdi i ostavilo i te kakav trag.

Isto što pišeš važi i za Mihajlovića, Jugovića. A reći da je Hvang značajniji od njih je neozbiljna.

 

Hvang je odličan igrač, odigrao je dobru sezonu, ali njegov trag u Zvezdi nije dubok, nažalost.

 

 

Nego biće muke danas izgleda.

 

Ne pricamo o tome ko je ostavio koliki trag, ili koliki ucinak, nego o tome koliko je kvalitetan igrac bio u trenutku dok je bio u Zvezdi. Krajnje subjektivno, naravno.

 

 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LevonKendal said:

Купио сам карте за авион, резервисао сместај

 

Може ли ми неко помоћи како најлакше до карата за Интер? 

Ne znam koliko bi bilo dobro da se otvori tema o Zvezdinim gostovanjima, odlasku na tekme organizacijim, smestaju i sl. Da li preko kluba clanovi i sezonci mogu da dodju nekako do karte?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Small Owl said:

Druže, nema ovdje naših i njihovih, ne postoje naše i njhove teme, lik o kojem pričaš nije Grobar. Sve si fulao.

@Fat Zadd Znam da misli na tebe, nešto mu se pomiješalo :) .

Izvinjavam se ako je tako kolegi sa foruma. Al znas kako ako ja izvredjam nekog Fedju bzv je da mene izvredja neki navijac Zvezde jer sam ja izvrejdao nekog Fedju Dudica. Vidim da je posle nastavio da me vredja cak mi i roditelje spominje. Ja mu se izvinjavam svakako i zatvaram tu temu... 

Link to comment
Share on other sites

Bez zebancije treba probati Pumu na levom beku. Levo krilo je igrao većinu svoje karijere. Dobar centaršut, okej defanziva što da ne. Ni prvi ni poslednji kome je menjana pozicija kada je došao u novi klub.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Amigo21 said:

Sta ti imas protiv mene? Jednom sam rekao da zaobidjes moje postove, evo sada bih te zamolio da iskuliras... A da si pametan a nisi onda bi sada video da me zabole k i za Zeljka i Stanojevica jer sam kritikovao Fedju. Iskuliraj vise...

Mora da znaš da je ovo forum na kom ne vlada jednoumlje već se suprostavljaju mišljenja. Izneseš neke stavove na koje ti neko odgovori, pohbali ili kritikuje, opovrgne ili doda još nešto značajno. To je ovde tako dugi niz godina, kritika kao i pohavala đože biti korisna ali samo ako si u stanju da je prihvatiš kao normalnu pojavu. Izbicivanje parola i navijačkih poruka ne vodi kvalitetnoj diskusiji na forumu. Ja te nešto pitao a ti krenuo u "krstaški rat"

Link to comment
Share on other sites

Лично мишљење Звезда је слабија него прошле сезоне.

 

Е сада мислим да је изузетно тешко да ћете све изгубити. Чак рекао бих и немогуће. Коме и како ћете узети бодове то појма немам јер реално све екипе овде су прејаке за Звезду. Играју озбиљније лиге, јачи су играчки, богатији.. сви то знамо, али неки бод ће се 100% узети. Да ли ће бити довољно да се прође даље негде, могуће, тешко, али могуће.

 

Свака част на уласку када ЛШ прави можда и најбољу промену икада од када се игра ово такмичење. Ово делује много занимљивије од група. Видећемо како ће бити у пракси.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...