Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Krunic kvalitetom moze najbolje da ublazi gubitak Hwanga u vezi. 

Mnogo veci problem ce nama biti na defanzivnoj strani terena, Hwang je prosle sezone mnogo krpio levo Rodica, a i na pocetku ove je krpio iza dosta. 

Link to comment
Share on other sites

Rade bolji igrač sa boljom karijerom, Meite nako ko nam možda više leži kao bolji trkač i fizikalac koji zna i lopte.

 

Nećemo pogrešiti u oba slučaja, samo da Miloje ne parkira autobus... Jer parkiranim autobusom ni Bog ne može da upravlja.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Znači vrv opet završavamo tri pojačanja poslednjeg dana prelaznog roka (za LŠ). Prošle godine Điga, Šerif i Hvang, ove Silas, Meite/Krunić i eventualno Radonjić ili špic (Vinisius Melo).

Bio je i trio Čaušić, Marin i ne znam ko je onda bio treći.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Ne preteruj i meji je žao što ide, ali bilo je boljih igrača od Barija pa ovamo. 

Bilo je igraca koji su bolji bili kasnije ali dok su igrali tesko, ajde ja se ni ne secam od 2005. pa unazad ali cak i da nije najbolji u top3 je.

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da navijačima bude žao kad ode dobar igrač, posebno ako nije odigrao više sezona u klubu. Ne sećam se da mi je bilo baš ovoliko krivo za nekog igrača u poslednjih x godina, verovatno Gudura i Kalina u prvom mandatu. Sve ste već rekli: ozbiljan igrač koji čini ekipu puno boljom i veliki profesionalac. Srećno i da dobro naplatiš igračke i ljudske kvalitete kao i fanatičnu posvećenost fudbalu! Hwang ❤️ 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Није реално било очекивати да Хван остане код нас, сувише је то добро да би било истинито. Да је Крунић адекватна замена за њега, и није, у паду је каријере. Да ли је неко гледао тог Меитеа из Бенфике па да нам напише понешто?
Једну ствар морам додати, много ми је драго ако је истина да је Милоје одбио довођење Радоњића, колико год га волео, једно ужасно понашање према нашем клубу у прелазном року, били смо му на апсолутно последњем месту, а овамо се буса да је велики Звездаш. Велики Звездаши су Милијаш, Нине, Драговић... То мора да се зна!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Meite fizički izgleda kao zver, a da pritom uopšte nije operisan od tehnike i kreacije... Mada nisam ljubitelj dovođenja 30-ogodišnjaka, a i deluje mi kao neko ko bi bio idealan parnjak upravo Hvangu, bojim se da bi sa njim i Elšnikom bili malo prespori.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro izračunao, na izlaznim transferima je ove godine uzeto nešto manje od 41 milion evra.

 

Dakle Hvan 8, Mijatović 8, Nedeljković 7,6, Bukari 7, STamenić 5,5, Kraso 1,5, Stojić 1,2, Mijalilović 1,2 miliona i Kangva 800k. Verovatno i najviše para uzetih za godinu dana na osnovu izlaznih transfera u istoriji kluba.  

Link to comment
Share on other sites

Knjigovodstveno Rade Krunic,

Zaista Nenad Krsticic.

 

9 minutes ago, Guru said:

Ovaj Meite fizički izgleda kao zver, a da pritom uopšte nije operisan od tehnike i kreacije... Mada nisam ljubitelj dovođenja 30-ogodišnjaka, a i deluje mi kao neko ko bi bio idealan parnjak upravo Hvangu, bojim se da bi sa njim i Elšnikom bili malo prespori.

Doprinos Hvanga nije bila toliko u brzini koliko u radiju su kretanja, sto bi rekli nasi doajeni sportskog novinarstva. Covek pokrivao ceo teren, nemamo mnogo sanse da to nadoknadimo.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Stanko1997 said:

*kineski pokvareni Boaći 😂

 

Temu sto bi po novom rekli klinci

 

42 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Bilo je igraca koji su bolji bili kasnije ali dok su igrali tesko, ajde ja se ni ne secam od 2005. pa unazad ali cak i da nije najbolji u top3 je.

 

 Ti si još i odličan,  ja se ne secam sta je bilo prethodne sezone :classic_laugh:

 

 

Nakon odlaska Sremcevica na pozajmicu, svako očekujem još jednog špica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ako sam dobro izračunao, na izlaznim transferima je ove godine uzeto nešto manje od 41 milion evra.

 

Dakle Hvan 8, Mijatović 8, Nedeljković 7,6, Bukari 7, STamenić 5,5, Kraso 1,5, Stojić 1,2, Mijalilović 1,2 miliona i Kangva 800k. Verovatno i najviše para uzetih za godinu dana na osnovu izlaznih transfera u istoriji kluba.  

Ozbiljna lova je u pitanju, još ako dodamo na to 18.5 miliona od ulaska u LŠ, dolazimo do cifre od 60.miliona....a tek na to treba dodati marketing, tv prava, sponzore, ulaznice, pa bonuse uefa što se isplaćuju na osnovu plasmana, pa sve do eventualnim bodova u grupi LŠ. 

 

Samo da se pametno ulože pare, i da se izdignemo na na ne jeden stepenik od drugih nego dva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...