Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Barselona na marakani...pa to je spektakl...Idemo Milanu i Interu....

Nismo ni svesni u kakvom smo društvu.

 

Što bi reko' Bajaga 'što ne može niko možeš ti'

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Ne moze da ne bude pojacanja, ne mogu Hvang i Elsnik sami da iznesu sezonu na centralnom veznom. Mora bar taj jedan zadnji ili centralni vezni.

Uvek se radi suprotno onome sto nam treba, kad imamo dovoljno igraca onda daj pakuj, sad kad je ocigledno da nam fali bolja rotacija, nista.

 

Uzas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dr.J said:

Ne moze da ne bude pojacanja, ne mogu Hvang i Elsnik sami da iznesu sezonu na centralnom veznom. Mora bar taj jedan zadnji ili centralni vezni.

Uvek se radi suprotno onome sto nam treba, kad imamo dovoljno igraca onda daj pakuj, sad kad je ocigledno da nam fali bolja rotacija, nista.

 

Uzas.

Zadnji vezni , a boga mi i u ofanzivno delu sredine terena fali igrač. Tu imamo samo Ivanica,  ali on se najbolje s'nalazi levo kada se izvuče...

Bek i jedan igrač sredine je neophodan, jer je sezona duga i igra se više utakmica u Evropi.

 

Link to comment
Share on other sites

Vele fali nam brzo krilo za kontre, mora Radonjić. A imaš živog Laneta JR u timu. Mali je već sad ozbiljniji sa 17 od onog našeg klipana. Bezobrazan je i baš za velika dela.

 

Gro ekipe se nazire, treba to uigrati i zatezati što pre. Od odlazaka treba pustiti Šljivića na dobru pozajmicu u Sloveniju npr, videti šta sa Prucevim, Degenekom, Đurićem  i sličnim viškom igrača. Ostalo bolje da ne diraju ništa nego da vitlaju nešto u minut do 12. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Žena gleda u telefon i osmeh od uva do uva, reko šta te to toliko oduševilo?

 

"Idemo u šoping u Milano dvaput. Odlično."

 

Ne znam da l' da se radujem ili da plačem.

Tesko da ces moci da kupis kartu regularno msm licno sa svojim podacima.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Cenim da uzimamo 5 bodova na Marakani, i dva boda u gostima. Dal ce bude dovoljno, bumo vidli.

Cenim da cemo pre drmnemo nekoga jednu utakmicu u gostima, verovatno Jangere, nego sto cemo na dve da budemo neporazeni. Pisi tamo 3 boda u gostima. 😄

 

Jang Bojs je trenutno zadnji u ligi, nemaju pobedu u pet utakmica. Benfika i Stutgart za sada deluju neubedljivo, valjalo bi na pocetku da ih docekamo, ili da gostujemo u Svajcarskoj, takva pobeda bi bila ozbiljan vetar u ledja. PSV deluje kao kaznena ekspedicija, ali su imali lagan raspored u ligi, pa cemo videti. Barsu, Inter i Milan odigrati za dusu, mada daleko od toga da ne moze da se izvuce nereseno, ali bas tesko. Cenim i da cemo najdalje povoljnom ishodu biti na gostovanju Monaku.

 

To mu dodje na nekih 10 bodova. Pakuj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čvarkov said:

Žena gleda u telefon i osmeh od uva do uva, reko šta te to toliko oduševilo?

 

"Idemo u šoping u Milano dvaput. Odlično."

 

Ne znam da l' da se radujem ili da plačem.


Objasnila ti žena da ti se od svih utakmica najviše ide u Milano 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čvarkov said:

Žena gleda u telefon i osmeh od uva do uva, reko šta te to toliko oduševilo?

 

"Idemo u šoping u Milano dvaput. Odlično."

 

Ne znam da l' da se radujem ili da plačem.

Branimire Nestoroviću nisam te prepoznao.

Edited by mister-no
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se sto nismo izvukli ove ekipe poput Slovana i Sturma. Da smo njih dobili, ljudi bi tu upisali bodove unapred, pa bi u slucaju eventualnog kiksa bilo da se Sisoje zabunkerisao, nije smeo da napadne Slovan i slicno.

 

Ovo su protivnici po meri za Ligu sampiona.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Čvarkov said:

Žena gleda u telefon i osmeh od uva do uva, reko šta te to toliko oduševilo?

 

"Idemo u šoping u Milano dvaput. Odlično."

 

Ne znam da l' da se radujem ili da plačem.

Možda Italijani uspeju da zabrane delijama dolazak ali invszija žena iz Srbije na te dve utakmice je nezaustavljiva

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...