Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Terza platio Vazuri da neko uđe i upropasti teren. Zamisli,, neko" pored 100 kamera. 

Apropo Olajinke, meni je on sjajan za dzokera kad svež uđe sa klupe. Ovaj tim baš mnogo dobro može da izgleda kad imaš brza krila. Nadam se da će Radonjić da se uozbilji i potrudi da se što pre vrati u formu. Sa njim i Silasom može baš dobro da izgledamo. Protiv Benfike u periodu kad smo napadali, većina napada je išla po levoj strani.,, Plakao" je tim za jednim Radonjićem koji brzinom i tehnikom može da probije 1 na 1. Što je donekle i Milson pokazao kada je ušao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas je tuzno ovo sto se desava u Partizanu. Koliko god da ih ne volim, ne mogu da me raduju ovakve stvari. Nemam informaciju, ali verujem da ovo unistavanje terena ima veze sa povratkom odredjene grupe navijaca na jug. Bas mi je bezveze imati ovakvog rivala preko puta. Sa polomljenim nogama i rukama na podu, a mi treba da ga zgazimo? Ne znam kome to moze da bude ugodjaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za nas ne igraju juniori nego profi fudbaleri, pa ako možete da nas razbijete učinite to, nema šta da ti bude žao. Uvek je lepo nalupati rivala u derbiju, ni ja ne bih imao problem da je obrnuta situacija.

 

To što se dešava kod nas jeste tužno, ali je deo nečeg većeg i tužnijeg, gde je žrtva ceo srpski fudbal, pa čak i vaš klub, jer je (centralni) deo velikog biznis plana pod nazivom "izvući što više novca iz svih izvora". 

 

2 hours ago, atmsfr lnČ said:

Nek gostuju na Marakani ko njima Napredak 🙂

Da se prvo vidi s kim CZ igra sledeću pa da se u skladu sa protivnikom i terenom izabere odgovarajuće igralište. :wink2:

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Opcije za bonusa su Prucev i Lekovic. Djiga je siguran, a mislim i da je ovaj prvi blizi i to na poziciji beka. Ovo je uigravano:

 

Glazer- Prucev, Djiga, Spajic, Seol- Krunic, Elsnik, Ivanic- Silas, Olanjinka, Duarte

Edited by Markoss
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Rodic igra derbi, pobeda Partizana.

On je najveći krivac za jedini poraz u zadnjih 10 utakmica sa njima , pričam o prošlom derbiju kada je direktno uticao na rezultat .

 

Takodje ako se obistini sastav što je napisao Markoss , najveći problem biće Olajinka. Taj čovek ne sme da ima prednost u odnosu na Milsona.  

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Markoss said:

Opcije za bonusa su Prucev i Lekovic. Djiga je siguran, a mislim i da je ovaj prvi blizi i to na poziciji beka. Ovo je uigravano:

 

Glazer- Prucev, Djiga, Spajic, Seol- Krunic, Elsnik, Ivanic- Silas, Olanjinka, Duarte

Prucev se uigrava za poziciju beka? Ovo je mozda i gore resenje nego Elsnik na beku.

 

Opet Olajinka starter. Protiv nas ce ovaj raspali Partizan izgledati kao Mancester Siti.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Venger said:

Prucev se uigrava za poziciju beka? Ovo je mozda i gore resenje nego Elsnik na beku.

 

Opet Olajinka starter. Protiv nas ce ovaj raspali Partizan izgledati kao Mancester Siti.

 

Nije 100 posto, ali se to uigrava. Druga opcija je Djiga bek, Lekovic stoper. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispricane price o transfer politici koja se stadnardno ne sprovodi sistemataki po linijama tima...

Sad je povreda prvog resenja na beku plus bonus igraca, dovela do opste pometnje koju smo videli najpre protiv Benfike, a koja ce jasno uticati i na sastav u derbiju.

Dakle, qrac na biciklu i to golem, standardna prica naseg Fk. Da ne zaboravim i fantasticnu Milojevu izjavu da prvi put u karijeri nije siguran koji tim ce izvesti sutra, ej bre, tolike pare sprcane u ofanzivne veznjake, a ovamp nema alternative na bekovskim pozocijama. Tuga i cemer..

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati Mocartu, definitivno Djiga desni bek, Lekovic stoper uz Spajica, ostalo standardno + Serif u napadu pre Duartea. 

 

Svi preduslovi za grozomornu utakmicu (s nase strane) su tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obecao sam sebi posle prolecnih derbija da vise ne smem da ocekujem kako cemo ih razbiti. Mi sve bolji, oni sve gori, ali dzabe dok god je nas mentalitet takav kakav je necemo ih pobediti kako treba. Bicu zadovoljan ako se ostvari bilo kakva pobeda, jer je neverovatno da je jna za nas neosvojiva tvrdjava a nema ko nije pobedio na tom stadionu u poslednjih par godina. S obzirom da utakmica dolazi posle LS ne bi me cudilo da uspemo i da izgubimo.

Link to comment
Share on other sites

Standardno tamo ne igramo nista godinama, a uglavnom derbi dolazi posle jake Evropske utakmice.  

Mi se u ligi mučimo sa Lucanima , jedva dobijemo Radnički u Milanovcu,  ako pri tome dodamo sumanuto pravilo o bonusu, kojim smo sami sebe unazadili, pa sada igra Lekovic stopera, razdvajamo Djigu i Spajica,  a dodatno hoćemo da komplikujemo sa Serifom napred, uz neizostavnog virtouza posvadjanog sa sopstvenim nogama  Olajinku, svi preduslovi su tu za hrkljuš.

Što bi lako kad moze teško. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...