Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ja sam najvise hyped oko ovog batice:

 

Quote

 

Kako saznaje MaxBet Sport, šampion Srbije je na korak do dovođenja levog beka, koji je prošle sezone igrao u Superligi! Izabran je Ebenezer Anan, koji je kao pozajmljen igrač Bolonje nastupao za Novi Pazar i skauti kluba su njega odabrali kao novo pojačanje.

Ganjanin se seli u Beograd i obući će crveno-beli dres, a Italijanima će biti isplaćeno obeštećenje od 550.000 evra! Ovim poslom je rešeno pitanje igrača na bočnim pozivijama u odbrani.

 

 

:thumbup:

 

Kako nas Tvorza vrhunski troluje u ovom prelaznom roku... Najavio nikad burnije leto, milioni kamioni, a prodaje sve sto valja i dovodi igrace koji su u najboljem slucaju korektna resenja za OFK Beograd...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fradler said:

Ja sam najvise hyped oko ovog batice:

 

 

 

:thumbup:

 

Kako nas Tvorza vrhunski troluje u ovom prelaznom roku... Najavio nikad burnije leto, milioni kamioni, a prodaje sve sto valja i dovodi igrace koji su u najboljem slucaju korektna resenja za OFK Beograd...

U najboljem slučaju će odigrati broj utakmica kao Hajdin.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

I meni je taj Anan delovao zanimljivo, al imas tu i Radojevica, sta znam. 

Za Radojevića pišu da ide u Ub ili OFK. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Sta znam meni taj Anan i ima potencijala, bar kad sam gledao. Nije neka cena, mlad igrac a vec A reprezentativac Gane. Naravno samo ako i Seol dolazi, samo Anan bi bila katastrofa.

 

Ovoga se i plasim... Vidim da Korejci demantuju za Seola tj. pisu da ga sigurno nece pustiti pre novembra, kad im se zavrsava sezona. Da ne bude na kraju djuskanje u LS sa Ananom i Rodicem levo, a Mimovicem i Lakijem Nikolicem desno...

 

I prica o Radonjicu je zamrla od kako je u prvi plan izbio legendarni Puma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, suptil said:

Za upucene... Je l planiramoda pojurimo Ristica?

 

Mozda ga planiramo za desnog beka, posto ce nam ovaj Korejanac koji je prvenstveno desni bek igrati levog. 

4 hours ago, Don Juan said:

Nemam pojma. Jeste da ne plaćamo ništa, ali dečka do sada niko nije kupio, stalno je free transfer. Iz Podtugala u Grčku, iz Grčke na Kipar.....

Nisa. optimista.

 

Putevima droge Lorenca Ebecilia. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Objavljen zreb za novu sezonu. Prvo kolo sa Jedinstvom sa Uba, drugo takodje kuci protiv Mladosti.

Poslednje kolo OFK Beograd. 😂

Link to comment
Share on other sites

Kakav je majstor Terza, strpao je milione u džep od prodaje a dovodi igrače za 0€. Genijalno, samo kako planira da ih proda na kraju sledeće sezone, mislim da ni on još ne zna. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Small Owl said:

AZ bira između Benfike i nas kada je riječ o Pavlidisu. Oni daju 17 miliona, mi 2. Nadam se da će pristati na našu ponudu.

 

Nepopularno mišljenje, ali ja bih voleo da vidim Pavlidisa kod nas. Skautirao sam ga još dok sam jurio AZ 7+, a on dadne po 3, 4 gola na utakmici. Tad još niko nije čuo za njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalan prelazni rok za sada.... pojačanja nimalo ne obećavaju... bukvalno nakon igrača renomea Kraso, Olainka, Hvang  dolaze Dalsio i Puma, ono renome ali i klasa 2 nivoa ispod...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da smo ozbiljan klub Korejac bi igrao desnog beka sa Mimovicem u rotaciji, a levo bi pojurili Rileta. Nemam nista protiv Lige Evrope, ali je steta da kao povlasceni ne probamo da udjemo u novi format LS i odigramo cak 8 utakmica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem ovu kuknjavu za Koreanca kao desni bek dolazi levo da igra, čovek očigledno može da igra obe pozicije ja sam ga gledao u završnici onog Azijskog kupa gde je i igrao levo bio je jedan od boljih igrača Koreje na terenu ako ne i najbolji. 

 

Što se ostalih pojačanja tiče ne bih da sudim dok ih ne vidim na terenu od ovog Milojevićevog miljenika se malo pribojavam tu osim Bena se nisam nešto oduševio tim njegovim bivšim učenicima.

 

Ja ne bih da bacam drvlje i kamenje vidim da je većina zvezdaša nezadovoljna imenima koja se pojavljuju čak je i Terzić bio gola voda na RTS-u vidi se da mu nije svejedno, ja mislim da će tek dovoditi igrače a da su ovi što su došli samo igrači da pojačaju postojeći sastav bez da se prodavao neko al dobro videćemo. 

 

Inače krajnje simpatična priča ljudi, kao skupi su igrači pa da je plaćen 300 hiljada ovaj Puma bio bi ok al ovako je kao puno, Điga, Šerif su preskupi itd. kao da su ostali klubovi veverice pa će da puštaju igrače tek tako a realno je sve poskupelo u svetu a ne cene fudbalera pa i iz naše lige i to čak iz nekih donjih domova idu pojedini igrači za višemilionske transfere. Realnost je da ako hoćeš da ti vrednost kluba i neka pozicija u pregovorima raste, da moraš i ti da investiraš ozbiljnije u igrače. 

 

U krajnjem slučaju ne bih ni razbijao glavu sa ovim žeton novinarima i njihovim cenama igrača kada i taj što ubacuje žeton posle revidira cene plaćanja kako njemu odgovara u datom trenutku što bi rekao Gordan Petrić. 

 

Ovde se još uvek nije ne saznalo gde i kako su pare išle ni kod Džajića i Piksija npr. dok se dođe do Terzića to će da nađu putnici sa planete Žbidelj na holotrakama za hiljadu godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim cemo dovoditi "bolje" i "skuplje" samo ako udjemo u ligu sampiona

1 hour ago, Bobby Shurda said:

ja mislim da će tek dovoditi igrače a da su ovi što su došli samo igrači da pojačaju postojeći sastav bez da se prodavao neko al dobro videćemo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Olajinku za 6 milki bi valjalo upakovati sa masnicom, ubaciti u prvi avion i poslati Lucica gratis. Ali ta prica mi smrdi na Tvorzin damage control i placen burek ceskim novinarima, da ne bude da smo pustili bas svakog za kojeg je postojalo interesovanje. Evo sa cime legenda planira da napadne LS:

 

spacer.png

 

Jos ako upadne Annan umesto Seola... Ekipa koja je zrela za neizvesno krljanje sa Stanojevicem u domacem blatu i koja objektivno ni u LK nema sta da trazi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad said:

Olajinka želi nazad u Prag, baš kada je počeo da igra.

 

Mada ja za njim ne bih plakao, potpuno zamenljiv igrač.

 

Mnogo tražimo ako je 6 miliona. Za 3 nek ide. Došao besplatno, ali ne verujem da će da ga prodaju, jedino ako Radonjić dođe.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fradler said:

Olajinku za 6 milki bi valjalo upakovati sa masnicom, ubaciti u prvi avion i poslati Lucica gratis. Ali ta prica mi smrdi na Tvorzin damage control i placen burek ceskim novinarima, da ne bude da smo pustili bas svakog za kojeg je postojalo interesovanje. Evo sa cime legenda planira da napadne LS:

 

spacer.png

 

Jos ako upadne Annan umesto Seola... Ekipa koja je zrela za neizvesno krljanje sa Stanojevicem u domacem blatu i koja objektivno ni u LK nema sta da trazi.

Annan levo, Seol desno. Docice zamena za Hvanga ako udjemo u ls.

Link to comment
Share on other sites

Staro, dobro poslovanje ala "uzmi sto mozes sad, ne ostavljaj za sutra"...

Filozofija jednog raspada.

Slabiji tim cemo imati svakako u odnosu na proslu sezonu, to je i mera kad ovi jasu.

Edited by Manoly
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je Olajinka poceo da igra? Serif? Nisu oni poceli da igraju nego smo mi jesenas igrali Evropu, a sada domacu ligu. Ako ostanu bice opet go kurac u Evropi, ali ce sigurno proigrati na prolece protiv Uba i Zeleznicara. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...