Jump to content

Tolkienov univerzum na filmu


Recommended Posts

Ja sam gledao u bioskopu i onda produžene kod kuće posle nekoliko godina pa onda opet prošle sa decom. Apsolutno se ne sećam šta je dodato a šta ne 😄

 

Ali mi je bilo mnogo zabavnije gledanje prošle godine nego prva dva, to sam dosta zapamtio. Ima neki JAKO glupih odluka i nikad neću zaboraviti Legolasovo trčanje u poslednjem delu ali dosta sam uživao gledajući.

Link to comment
Share on other sites

Svakako bolja vest od one da bi Lov na Goluma trebao biti film iz dva dela.

Pogledao sam Hobit:Neočekivano putovanje u produženom formatu. Rekao bih da sam uspeo da detektujem sve dodate scene..ne verujem da mi je neka promakla. Ima i tu onih za koje je bolje da su izostavljene,a neke su mogle biti u bioskopskoj verziji.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Although his service records remain classified and Sir Christopher himself was reluctant to discuss anything about his service, after his retirement he had been individually decorated for battlefield bravery by the Czech, Yugoslav, British and Polish governments. 

He was also on personal terms with Josip Broz Tito, presumably after their mutual involvement with the Partisan resistance movement – widely cited as the most effective resistance movement in occupied Europe.

 

What a career, a ne ovi lazni holivudski thugovi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U predstojećem LoTR: The War of Rohirrim Sarumanove rečenice će biti sklopljene od njegovih reči u mnogim dijalozima koje je ovaj lik imao u šest filmova PJ-a. Glas će biti originalni,od Christophera Leeja.

Ne znam..meni se ovaj pristup ne dopada i mnogo bih više voleo da je to živa gluma..tj.davanje glasa. Recimo,mogli su da angažuju Coreya Burtona,glumca koji je već radio voice over za Christophera Leeja..za neke njegove uloge..za Grofa Dukua u Star Wars franšizi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...