Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Ma ja dubl otpisujem svakako, problem je i kad je optimalno raspoloženje u timu.

Posle ovoliko pobeda morao je jednom prekinuti niz, šteta samo što je stvarno bilo šanse da se uzme titula s Kecmanovićem u formi i ovim protivnicima u finalu. Mislim da je ovaj meč bio praktično finale.

 

Šteta je i što će mu ovaj poraz okrnjiti auru s kojom dolazi na AO, ali sam je hteo da se lomata ovde na kraju sezone, pa šta da se radi. Mnogo bi bolji utisak bio da je izdanje u završnici Torina bilo poslednje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barker said:

E jbg, ovi na CBS Sports rekose da mu je ovo tek cetvrti mec u karijeri koji je izgubio nakon sto je imao mec loptu 😕

A i deseti mec koji gubi ove godine 😕

Verujem da skoro ni ne postoje sanse da dobijemo dubl 😞

Nadal Madrid 2009, Cilic Kvins 2018 I ne secam se ko je cetvrti. Mozda nesto sa pocetka karijere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Elias said:

Nesto razmisljam, jel Novak nekad dobio neki vazan dubl mec. Mozda nesto na onom ATP kupu pre nekoliko godine, Ali to je otprilike to.

Dobio finale protiv Španije u ATP kupu u dublu. Ali drugo je kad to igraš posle pobede nad Nadalom ili kad igras posle poraza od Sinera gde si ispustio tri vezane meč lopte. 

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Dobio finale protiv Španije u ATP kupu u dublu. Ali drugo je kad to igraš posle pobede nad Nadalom ili kad igras posle poraza od Sinera gde si ispustio tri vezane meč lopte. 

Dubl ionako je bio nekih 50-50 pre pocetka duela, sada posle ovakvog ishoda meca Siner - Djokovic, mislim da su Italijani veliki favoriti.

Link to comment
Share on other sites

Šteta. Lepa prilika je propuštena, obzirom da je Kecmanović stvarno igrao odličan tenis.

 

Pa čak i u ovome dublu je možda bio bolji igrač. To najbolje odslikava poen na ovoj poslednjoj break šansi. Preživi sve i svašta na mreži, vrati poen u kakav takav balans, i onda Novak diže neki nebulozan lob koji oni lagano smešuju umesto da nadje taj pass po paraleli bekhendom

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...