Jump to content

Recommended Posts

Ne mogu da razumem bilo koga ko želi dobro Nuggetsima a pozdravlja potpis Westbrooka. Nemojte da vas zavara težina njegovog imena i onoga što je nekad bio. Čak i isprani Reggie Jackson ima više smisla jer makar može povremeno da pogodi šut iz driblinga + lakše ga je zalepiti za klupu. Westbrook je smrt za spejsing a dosta minuta će igrati u petorkama sa Watsonom, rezervnim centrom i možda još jednim slabim šuterom. Strawtherov iskorak jedino može da otčepi taj tromb + više petorki sa Murrayem i Porterom. Denver je postao baš baš zavisan od Portera a to po meni nije dobra stvar. On je čak i u šampionskoj sezoni više bio neki luksuz na čiji učinak ni ne računaš kao nešto sigurno nego ako ga krene krene. Ne znam da li su ikako mogli do Tyusa Jonesa ili tako nekog igrača. Neće ni Jokićev prajm trajati večno. Mislim da sledi i bolna realnost za Brauna, jedno je kad se očekuje samo hustle na 15 minuta a drugo kad si član petorke i verovatno zadužen u odbrani uvek za najboljeg protivničkog beka.

Link to comment
Share on other sites

Vestbruk je bušotina.

 

Čak i u tim sezonama u kojim je bio povređen Džamal su imali imali solidne role sa klupe, ako ništa, makar su bili NBA igrači. PJ pre povrede, prajm Barton, Monte Moris, Džef Grin, Hartenštajn, Milsap, čak je i Rivers ličio na NBA igrača.

 

Sad Nagetsi imaju četiri NBA igrača, i Braun za kojeg je pitanje kako će se pokazati za minutažu od 30 minuta, dok je klupa dupla nula.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne mogu da razumem bilo koga ko želi dobro Nuggetsima a pozdravlja potpis Westbrooka. Nemojte da vas zavara težina njegovog imena i onoga što je nekad bio. Čak i isprani Reggie Jackson ima više smisla jer makar može povremeno da pogodi šut iz driblinga + lakše ga je zalepiti za klupu. Westbrook je smrt za spejsing a dosta minuta će igrati u petorkama sa Watsonom, rezervnim centrom i možda još jednim slabim šuterom. Strawtherov iskorak jedino može da otčepi taj tromb + više petorki sa Murrayem i Porterom. Denver je postao baš baš zavisan od Portera a to po meni nije dobra stvar. On je čak i u šampionskoj sezoni više bio neki luksuz na čiji učinak ni ne računaš kao nešto sigurno nego ako ga krene krene. Ne znam da li su ikako mogli do Tyusa Jonesa ili tako nekog igrača. Neće ni Jokićev prajm trajati večno. Mislim da sledi i bolna realnost za Brauna, jedno je kad se očekuje samo hustle na 15 minuta a drugo kad si član petorke i verovatno zadužen u odbrani uvek za najboljeg protivničkog beka.

 

+1 za vecinu posta.

 

na kraju kada se pogleda da sarica placaju 5 miliona godisnje a da ce trent (navodno) igrati za minimalac u milwaukeeju, to mi se nikako ne svidja. bas mnogo nade polazu u strawthera da ce biti koristan igrac posle klimave prve sezone. i bez obzira na njega, cak i ako bude ono sto ocekuju od njega, opet fali tu jos suta.

 

milwaukee je bio u slicnoj poziciji kao denver pre leta i doveli su tri proverena igraca za minimalce - prince, wright i trent. nista specijalni igraci ali ce biti neki 7, 8, 9 igraci u rotaciji u koje bih svakako imao vise poverenja nego ovo sto je na denverovoj klupi.

Link to comment
Share on other sites

Quote

[OC] I watched a lot of shots that Russell Westbrook missed to determine that he could build a 496 Sq. Ft. house with his bricks.

 

To begin, a bricked shot is essentially any attempt that clanks off the backboard or rim without going in. There's no official statistic measuring that, so I decided to pick 5 random games where he shot a lot and use that as a baseline percentage. It's not perfect, but it's the best we can realistically do.

 

After those 5 games, I determined that 29.96% of Westbrook's misses were bricks. Westbrook has missed 11,604 shots in his career. 0.2996 \* 11,604 = 3,476.5584, which we'll round down to 3,476.

 

There are at least 10 different brick sizes, but we are going to go with a standard modular brick - 3 5/8" x 7 5/8" x 2 1/4". We are going to plan for 7 bricks per sq. ft.

 

With 3,476 bricks, we need to determine how much wall area they will cover. Each brick covers approximately 0.1429 sq. ft.

Multiplying 3,476 bricks by 0.1429 sq. ft. per brick, you get a total wall coverage of approximately 496.57 sq. ft.

At 7 bricks per sq. ft., 3,476 bricks will cover 496.57 sq. ft.

 

Edit: obviously credit to the original post for the idea: [https://new.reddit.com/r/nba/comments/cxi3hv/oc\_westbrook\_can\_build\_a\_1350\_sq\_ft\_house\_with/](https://www.reddit.com/r/nba/comments/cxi3hv/oc_westbrook_can_build_a_1350_sq_ft_house_with/)


GG WP Nuggetsi

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već pomenuli Trenta, on je ubod prelaznog roka u odnosu pare-kvalitet.

 

Ja sam mislio da će on lagano negde da uzima 10-12 miliona po sezoni.

 

Milvoki ima sada nerealan napadački potencijal. GTJ je stvarno neko ko može da pomogne i kao treća skorerska opcija, a on će u ovoj ekipi deliti četvrto mesto sa Brukom.

 

Baksi za razliku od prošle sezone imaju i duboku klupu, imaju sve da bi lagano ušli u plej of sa druge ili treće pozicije.

3 minutes ago, mr clutch said:

Dallas potpisao Dinwiddie-a.

 

Dobro odradjen letnji prelazni rok od strane uprave Mavsa.

Pa nije da se nešto dobro istakao u Lejkersima, makar što se tiče plej of dela, svakako će mu šut biti problematičan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U proslom mandatu u Mavsima je bio solidan. Treba njemu lopta u rukama, a to u Lejkersima nije dobio. Nije na odmet jos jedan ballhandler kao osigurac za startni bekovski tandem i vodja 2nd unit-a.

Link to comment
Share on other sites

On se i kad je u LAL bio zalio da je dobio "Reggie Bullock" ulogu tamo jer ono valjda je ocekivao da ce njemu lopta ici tu dok je Lebron u igri. Tek je ovamo nece vidjeti jer ovo definitivno nije ista ekipa u kojoj je bio prije par godina, cak je cini mi se imao i sansu da nakon buyouta dodje i izabrao Lakerse. Sa druge strane, ovo moze znaciti kraj puta za Exuma sto se Mavsa tice sledeceg ljeta, prevelika je guzva i konkurencija sad na tim pozicijama dje on igra a i moraju povrede da se neke dese da bi neku ulogu jacu dobio ko prosle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...