Jump to content

Recommended Posts

Niksi napraviše na kraju jaku ekipu sa najširom rotacijom u ligi. Imaju sve preduslove da se bore sa Bostonom za vrh istoka.

 

Jedino mi nije baš najjasnije ko će da startuje i da li konačno Rendalo ide na klupu ili će da mu nabijaju cenu tokom sezone da ga upakuju u trejd.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bobby Shurda said:

113 tačnije ako sam izračunao dobro. 

 

Respekt za njega a ja se nadam da će na ovom ekstremnijem primeru za ubuduće igrači da ukapiraju zašto nije svejedno u kom klubu postaneš legenda i zašto kada biraju klub ne treba uvek isključivo gledati samo da se dobije instant novac nego da treba gledati i malo širu sliku. 

kakva pljacka niksa je bo te... ugasiti fransizu i sve pare preusmeriti u bejzbol!

Link to comment
Share on other sites

Inače, ovaj potez Bransona je nefer prema ostalima. Neko ko je u drugom all NBA timu daje ovoliko jak popust da Niksi mogu komotno da imaju još jednog jako dobrog igrača na konto njegovog popusta, dok kurta i murta koja ne mogu da prismrde all NBA team zarobljavaju ekipe sa mega ugovorima.

 

 

  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg da li je kul ili nije LeBron je uzimao paycut kao ubedljivo najbolji igrač lige da bi napravili što konkurentniji tim, posle toga ko god da uzme manji ugovor je i smešno pominjati. 

 

Inače likovi koji su prvi najavili da će Branson potpisati ovaj ugovor prenose da će i Bridžis potpisati manji ugovor jer očigledno žele da igraju zajedno i da drže tim konkurentnim, pa eto možda i odgovora zašto su dali onoliko pikova za njega. 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa koliki popust je LeBron dao? Nikad nije išao ovoliko nisko kao Branson.

 

Branson je gurnuo na stranu 116 miliona, to je nebo i zemlja.

Bron sa 40 godina je dao popust od 3 miliona, nije hteo više, a mogao je zarad još jednog igrača na MLE ugovoru. I to je dao zarad izbegavanja restrikcija second aprona.

 

Branson i da je sledeću sezonu odigrao slabije, dobio bi veći novac, nego sad. Ovo je bukvalno poništavanje salary cap sistema. Razumem ja borbu za titulu, bolji saigrači, ali je nedopustivo da Branson iz sezone u kojoj je bio u Second all NBA team primi ovako smećarski ugovor, dok recimo neki igrači koji nisu bili čak ni na ol staru dobiti dosta veću sumu novca.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2024 at 1:02 AM, Darko said:

Ode i Collin Gillespie iz Nuggets-a, jedini preostali plejmejker iz te grupe. Čudan potez.

Jebu ga fizikalije inače odličan igrač 

Neka pametna EL ekipa bi uskoro mogla da ima odličnog pleja .

 

Inače ovaj Trej kojeg su potpisali čini mi se na dvosmerni ugovor igra odlično, bolje od recimo Piketa.

 

Čekamo wbroka, pa lagano 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Bronny, prema očekivanjima, i na summer league nivou je potpuno irelevantan igrač. Cirkus šta su uradili sa tim malim.

 

 

nasli mu rolu.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

Kakva se prica pravi u NY, fenomenalno. Jedina mana je sto nema legende uinija.

 

@Bobby Shurda

 

Izašlo je to pre par dana još:

On 7/13/2024 at 12:42 PM, Bobby Shurda said:

 

Inače likovi koji su prvi najavili da će Branson potpisati ovaj ugovor prenose da će i Bridžis potpisati manji ugovor jer očigledno žele da igraju zajedno i da drže tim konkurentnim, pa eto možda i odgovora zašto su dali onoliko pikova za njega. 

 

 

Videćemo kakva će ta pričica biti na kraju, i dalje izgleda pokušavaju da trejduju Rendla, izgleda da je Rouz zapeo za Taunsa koji je iz njegovog CAA i idu na to da je za Minesotu taj njegov ugovor opterećenje pa da i nisu totalno nezainteresovani za taj trejd. Ta neka rokada Rendl-Tauns ili bilo ko u suštini mi je baš riskantan potez i iskreno ne znam šta da mislim. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...