Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Dovesce Bogija nekako.

Micic je realnija opcija. Sa Braunom u startnoj petorci ne gube u odbrani ali ce biti losiji u napadu (sem ako Braun ne napravi dalji iskorak u sutu). Sa Micicem (ako se desi) ce biti vise playmakinga sa klupe, sto je bio problem prosle sezone. Losiji na papiru ali Booth je rekao da na neki nacin 'zrtvuju' prethodnu sezonu da bi dugorocno dobili Brauna i Watsona. Ako njih dvojica to poverenje opravdaju, tim ce biti slicnog kvaliteta kao prosle sezone ali sa vecom fleksibilnoscu u naredne 2 godine finansijski. Tu je mali Strawther kao potencijalni wild card. Pokazao je potencijal ali su ga sasekle povrede.

Link to comment
Share on other sites

WBruk u Denver pliz

Koliko vidim postoji velika verovatnoća jer ljudi bliski Butu ( dnvr ekipa ) već pišu da postoji šansa i pišu kriptične postove koji najavljuju igrača poput Rasa.

Ja lično sam ga prizivao više puta u ulozi koju će imati, mislim da je on zamena za Redži Džeksona kao logična reakcija na nula prodor igre i napada na obruč u ovom PO.

Videćemo ko dolazi umesto KCP.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gggggggg said:

 

dobio je ugovor da posle bude trejdovan. samo sto niko nije mislio da ce postati apsolutno beskoristan. sada moraju dati i pik prve runde samo da ga se otarase.

Sećam se koliko sam bio iznenađen kada je dobio taj ugovor, nije bio ni standardni deo rotacija tada. Niđe veze potez, pucali sami sebi u nogu. Al ajde, Booth ima kredit zbog titule, dovođenje BB-a, KCP-a i draftovanje CB-a su bili pun pogodak potezi.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Radalek said:

Booth je rekao da na neki nacin 'zrtvuju' prethodnu sezonu da bi dugorocno dobili Brauna i Watsona

Samo što to izgleda nije saopštio ostatku kluba.

9 hours ago, Radalek said:

Ako njih dvojica to poverenje opravdaju, tim ce biti slicnog kvaliteta kao prosle sezone ali sa vecom fleksibilnoscu u naredne 2 godine finansijski

Ako im je kvalitet tima iz prošle sezone reper onda se neće baš usrećiti.

9 hours ago, Radalek said:

Sa Braunom u startnoj petorci ne gube u odbrani ali ce biti losiji u napadu (sem ako Braun ne napravi dalji iskorak u sutu).

Pa dobro, mogu malo napada da žrtvuju, ima prostora. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno do sada osim CP3 u SAS ne postoji smisleni trejd koji se desio, bukvalno da se zapitas da li je moguce da je front office 90% timova bas toliko nesposoban.

 

kao satro scarce trziste mora da se reaguje i onda ce posle godinama da pokusavaju da ofloaduju lose ugovore. Zasto moras da popunis cap uopste? Zasto ne dajes prostor skartovima iz G lige kad nema dovoljno dobrih prospekata, pa tenkuj, nije da ne tenkujes generalno, cemu sluzi ta G liga uopste?

 

Ovako dajes masne pare veteranu koji vazi za zvezdu ceo zivot apsolutno nikad nista nije uradio plus je injury prone.

 

Moras stvarno da budes umobolan da napravis potez kao ovaj Filadelfija za Dzordza.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Samo što to izgleda nije saopštio ostatku kluba.

Ako im je kvalitet tima iz prošle sezone reper onda se neće baš usrećiti.

Pa dobro, mogu malo napada da žrtvuju, ima prostora. :classic_biggrin:

Saopstio je to veoma javno pre pocetka prethodne sezone i to vise puta. Nemoguce je po novim pravilima dobiti KCP-a na jos 3 godine i sacuvati Gordona kad dodje vreme da mu se produzi ugovor za godinu dana. Jednostavno je moralo da se bira a on nije bio taj koji je preplatio MPJ-a i suzio manevarski prostor, to je Conely uradio pre nego sto je otisao. Booth je odabrao je dugorocniju varijantu sa nadom da ce Braun i Watson postati bolji vremenom. Tim nikad nece biti jak kao sto je bio prosle godine (mada nikad ne reci nikad) ali bice u krugu contendera duze. Povreda Murraya je skratila taj inicijalni prozor za 2 godine jbg, tu se nije moglo nista. Ovaj potez garantuje da ce tim biti jako dobar bar narednih 4-5 godina. Tek tad ce se moci suditi o ovoj odluci.

Stvarno je glupo kenjati po Boothu sada, stvarno mi nije jasno sta vam je? Bukvalno je covek sa par dobrih odluka doprineo da se uzme titula pre 12 meseci a sad je odjednom nije dovoljno dobar? Zasluzio je kredit da istera sto je zamislio do kraja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čovek je našao poslednje sastojke za šampionski tim i dominantno je došao do titule, istina uz kraću rotaciju i sreću sa izbegavanjem povreda (što je osnovni uslov). Naravno da za to sledi poverenje da izgura svoju viziju, to je ok, iako je meni odabir tog pravca u tom trenutku i dalje čudan.

 

Sarkastičan sam sa tim da nije nikom rekao, jeste javno, ali je na kraju postalo jasno da nije postojala saglasnost između njega i Melouna oko toga šta treba raditi. Dobili smo to da je svako od njih vukao na svoju stranu a tim je u plej ofu samo povremeno podsećao na šampionski. Ne znam ko je zaslužniji za tu miskomunikaciju, ali sezona je bačena u vetar - niti su bili spremni da se potuku za titulu niti su mladiči bili spremni za PO. Sad se naravno, vuku iznuđeni potezi jer je jasno da ne mogu da zadrže KCP-ja (i to mu mislim niko ne zamera previše jer je Gordon važniji).

 

Ne pljujem ja Buta, samo je vidljivo da se Denver nije snašao u ulozi šampiona, a tu ima grešaka svih. Dalje, sa ovim pravilima igrati na dugi rok a ne pokušati da se maksimizira ono što već imaš je priličan rizik. Ali, kapiram da se neki rizik mora napraviti i to mi je ok iako se ne slažem. Ponavljam, najveći problem je taj što nije postojalo jedinstvo u klubu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...