Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, gggggggg said:

ja bih prvo trejdovao huntera.

 

kome uopste treba plej sada? lakers, minnesota, spurs, utah, chicago, miami, orlando, philadelphia, toronto

 

lakers moze napraviti neki deal, ali ce verovatno morati dati tog pika i reavesa; minnesota nema puno da ponudi, tako da sumnjam da mogu nesto izvesti, osim toga ce imati vec sledeceg leta velikih problema sa platama; spursi ;D, utah bi imalo smisla i imaju pickove, ali mozda zele dati sansu georgeu da napreduje; chicago bi mogao uvaliti derozana ili lavinea uz neki pik npr, ali ako vec krecu u taj neki rebuild nema smisla dovodjenje murraya; miami je moguce ako imaju zelje da trejduju; orlando ima materijala, fultz verovatno nije ono sto im treba jer je ocigledno nepouzdan; philadelphia bi isto mogla napraviti trejd ako su spremni staviti maxeya na dva; toronto isto kao chicago ako vec planiraju rebuild nema puno smisla, jos su sada doveli quickleya...

 

najvise bih ga voleo u minnesoti ili orlandu. 

Ja sam bas imao u vidu Minny jer sledece sezone pocinje KAT ugovor koji je cca 50m godisnje i da bi sad bio trenutak da se nedje to trejduje da bi izbjegli 2nd apron, ali im trenutno ide odlicno pa je isto zajebano razbijati nesto sto funkcionise kako treba pored svog skepticizma. Murray bi bio zamjena za Conleya i zadrzali bi dobru odbranu sa njim, Jadenom i Goberom. BKN mi je jos pao kao jedna od ideja oni ili Knicksi ali ne djeluje mi da imaju ono sto treba Atlanti. Svakako ocekujem ga brzih dana da napusti Hawkse prakticno cim bude trade eligible za nedelju-dvije. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MrTwister said:

Ja sam bas imao u vidu Minny jer sledece sezone pocinje KAT ugovor koji je cca 50m godisnje i da bi sad bio trenutak da se nedje to trejduje da bi izbjegli 2nd apron, ali im trenutno ide odlicno pa je isto zajebano razbijati nesto sto funkcionise kako treba pored svog skepticizma. Murray bi bio zamjena za Conleya i zadrzali bi dobru odbranu sa njim, Jadenom i Goberom. BKN mi je jos pao kao jedna od ideja oni ili Knicksi ali ne djeluje mi da imaju ono sto treba Atlanti. Svakako ocekujem ga brzih dana da napusti Hawkse prakticno cim bude trade eligible za nedelju-dvije. 

 

Vrv Minesota ceka da vidi sta ce da urade ove sezone, pa onda ako zatreba na leto da uvaljaju KAT-a. 

 

Ali se u svakom slucaju Marej u Atlanti ispostavio kao promasaj. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

nesto se utisala kampanja za chetku holmgrena rukija godine

Chet ROY. 

Ono sto je bitnije da se smanjio hype o Wemby

3 minutes ago, Horium said:

 

Vrv Minesota ceka da vidi sta ce da urade ove sezone, pa onda ako zatreba na leto da uvaljaju KAT-a. 

 

Ali se u svakom slucaju Marej u Atlanti ispostavio kao promasaj. 

Ne znam kome ce ga utopiti.

224/4 nije nimalo lako a trazice sigurno dosta za njega.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

ako napises chet roy, onda je stvarno bolji od wembyja

17.4/7.4/2.6/2.6 na 54.3 FG%, 39.8 3P%, 82.6 FT% i 1.8 TO i 65 TS%

 

19.2/10.1/2.8/3.2 na uzasnih 44.9 FG%/ 29.1 3P%/78.6 FT% i 3.2 TO i 53.8 TS%

 

Pritom Chet 2 na zapadu, igra se pobjednicka kosarka sto se ne moze reci za Spurse.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

17.4/7.4/2.6/2.6 na 54.3 FG%, 39.8 3P%, 82.6 FT% i 1.8 TO i 65 TS%

, ako ga nije sram

19.2/10.1/2.8/3.2 na uzasnih 44.9 FG%/ 29.1 3P%/78.6 FT% i 3.2 TO i 53.8 TS%

 

Pritom Chet 2 na zapadu, igra se pobjednicka kosarka sto se ne moze reci za Spurse.

 

ovaj decko wemby igra u trecoj brzini i razvaljuje

neka uzme chetka rukija godine, ako ga nije sram

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Ja sam bas imao u vidu Minny jer sledece sezone pocinje KAT ugovor koji je cca 50m godisnje i da bi sad bio trenutak da se nedje to trejduje da bi izbjegli 2nd apron, ali im trenutno ide odlicno pa je isto zajebano razbijati nesto sto funkcionise kako treba pored svog skepticizma. Murray bi bio zamjena za Conleya i zadrzali bi dobru odbranu sa njim, Jadenom i Goberom. BKN mi je jos pao kao jedna od ideja oni ili Knicksi ali ne djeluje mi da imaju ono sto treba Atlanti. Svakako ocekujem ga brzih dana da napusti Hawkse prakticno cim bude trade eligible za nedelju-dvije. 

 

kada minnesota ispadne iz playoffa, moze da se odradi trejd. o tom scenariju nisam razmisljao. 

 

o brooklynu sam razmisljao ali na kraju jel bas toliki upgrade u odnosu na dinwiddiea...i oni su bas bezvezna ekipa. ima tu kao igraca za svaku poziciju ali nigde nekog posebnog kvaliteta osim mozda za overhyped bridgesa i underhyped claxtona.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

kada minnesota ispadne iz playoffa, moze da se odradi trejd. o tom scenariju nisam razmisljao. 

 

o brooklynu sam razmisljao ali na kraju jel bas toliki upgrade u odnosu na dinwiddiea...i oni su bas bezvezna ekipa. ima tu kao igraca za svaku poziciju ali nigde nekog posebnog kvaliteta osim mozda za overhyped bridgesa i underhyped claxtona.

Minnesota je trenutno #1 seed na Zapadu pa nesto sumnjam da ce ispasti iz plejofa bez ako ih bas povrede ne nagrde u narednom periodu.

 

BKN je ono bas definicija mid ekipe koja nit moze gore nit dolje, nemaju pikova, nemaju neki preveliki upside, no skupinu vrhunskih roleplayera koji igraju ulogu daleko vecu nego sto bi realno trebali a ne mogu da se takmice ni za sta ozbiljno. Meni je cak i Claxton sad naginje na tu overrated stranu obzirom da ovaj sophomore Sharpe igra sve bolje i bolje i uzima mu minutazu. Nije to sad neko ludilo al nije ni on. Njima bi znacilo kad bi nekako mogli Markannena ili neki slican tip PF da nekako u trejdu dobiju ali bgm tesko da ce pored Aingea iko uzet igraca iz Jute a da ga ne preplati neko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Minnesota je trenutno #1 seed na Zapadu pa nesto sumnjam da ce ispasti iz plejofa bez ako ih bas povrede ne nagrde u narednom periodu.

 

BKN je ono bas definicija mid ekipe koja nit moze gore nit dolje, nemaju pikova, nemaju neki preveliki upside, no skupinu vrhunskih roleplayera koji igraju ulogu daleko vecu nego sto bi realno trebali a ne mogu da se takmice ni za sta ozbiljno. Meni je cak i Claxton sad naginje na tu overrated stranu obzirom da ovaj sophomore Sharpe igra sve bolje i bolje i uzima mu minutazu. Nije to sad neko ludilo al nije ni on. Njima bi znacilo kad bi nekako mogli Markannena ili neki slican tip PF da nekako u trejdu dobiju ali bgm tesko da ce pored Aingea iko uzet igraca iz Jute a da ga ne preplati neko.

 

pa kad-tad ce ispasti iz playoffa, osim ako ne mislis da osvajaju sve ;D

ja inace neverujem u njih. centarska linija im je za rs a ne za playoff. odbrana im je vrhunska a napad trenutno 20. sto je porazavajuce. jebeni toronto raptorsi su iznad njih.

 

brooklyn ima neke pikove phoenixa a i svoje sa kraja decenije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Moramo NBAMexico jer Ameri ne daju da se rusi hype o Wemby

 

Sjajna rampa ali mi je isto tako sjajan Vembijev rad ruku, koordinacija i okret sa sve zadnjom promenom. Toliki čovek a sve to izvede tako tečno. Anđušić bi se tačno ušinuo da pokuša nešto slično. :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...