Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Darko said:

Tu se ne slažemo. Bolju da, dosta bolju ... ne. A za to Ham nije isključivi krivac. Jebi ga, tim ste sjebali onim retardiranim trejdom za Westbrook-a. A sećam se koliko ste bili hajpovani tada, mada mislim da je bar Delgiša ili neko drugi shvatio koliko je to glup potez. 


5 pobjeda vise minimalno sto je 4. seed. Prva 3 su bila nedostizna, sve ispod itekako dostizno sa koristenjem onoga sto je donijelo WCF. Tu je kriv samo onaj koji je birao petorku i rotacije, a to sigurno nisu ni Pelinka ni LeBron ni Davis. 
 

Ja sigurno nisam nikad mislio da je trejd za jednog od najgorih high volume igraca  ikad nista drugo do strava i uzas. Stavise, RW je uvijek bio igrac koji mi se gadio. 

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da je bilo baš zanimljivo čitajući postove oko trejda Westbrook-a, pogotovo navijača Lejkersa:

@Miki28 Teoljub:

Quote

Moze moze, daj Russa da uzme titulu
...
Daj bre ludaka u LAL pa nek ispaljuje cigle ali bice bar zabave oko TD🤣🤣🤣
...

Russ je ono sto trebe, je.. mi se za tog sutera. Ovaj je neustrasiv, ima sam da gazi u reg dio sezone. Nacice se sutera na FA, veterana, za to je brinem.

Jeste da vapimo za suterom ali isto tako Russ je 3x bolji od Srodera koji je trebao da organziuje napade i napada obruc, vuce kontre. Tu je Russ dr mr
...
@Drakaris ma pusti, nek pricaju svoju pricu. Ovo ce da bude prejak tim.

 

@DameTime (znam da ne navijaš za Lejkerse, izvini):

Quote

Odlična priča Ras 🐢  u LAL. Ako je mogao Harden da se uklopi u tim može i Vestbruk + on će stvarno pregaziti regularni deo sezone a neko mora i to da radi pošto Dejvis ima da se povredi 100%... A i vreme je da se još neko pokaki po hejterima i da odmorimo od miljenika medija i vaskolike NBA publike. 😛 
...
To prvo, a drugo - ako neka ekipa zna da šta radi to su Lejkersi, jbg nama se to (većini) možda ne sviđa, ali je tako. Pelinka je prethodno sklopio šampionski tim i posle razočaranja od ove sezone sigurno se neće sprdati nego se ide all in. Ako neko smatra da će Lejkerse više boleti rastanak sa Kuzmom, Šruderom i Herelom nego Vizardse sa Rasom (a on im je držao glavu iznad vode koliko-toliko), onda baš nemam više šta da dodam.

 

@Dracarys:

Quote

Nemamo pristojnog šutera za 3 poena. Dobro nema veze. Makar smo dobili igrača koji će otkida regularnu sezonu dok će Bron i AD da igraju svaku drugu čuvajući se za plej of. To je igrač za RS, a ne Hereli, Šrederi i razne dijabole. 
...
Gledaće se fin basket
...
Vestbruk kada uđe u zonu može da bude šuter za tri kao ovogodišnji Džru Holidej sa 30% i dovoljno od njega. Videćemo kako će se prilagoditi, ali je sigurno da će imati mnogooo otvorenih šuteva i da će mu biti primarni cilj u ofsezoni popravak tog segmenta. Znamo dobro kakav je Rasel radnik. 


@alpaka Bereta Sida nije pao na hajp, kao i velika većina navijača drugih timova. Elokventno je izrazio svoje mišljenje o trejdu:
 

Quote

Nek se napusi da prostite kurca budaletina kojoj je uopce palo na pamet dovest autisticnog statisticara. Vrijeme je za suicid, moje srce nece podnijeti pomahnitalo zalijetanje glupe kornjace. Fuj, plakat cu za laznim Eminemom i njegovim floaterima u nista. 
...
Trade je apsolutno besmislen i katastrofalan. RW je retardirana stetocina. Radije bih gledao limitiranog Schrödera jer bar znam da ce grist ko lud u odbrani za razliku od ovog retarda koji ce statirat u kukuruzima, a onda se unosit protivnicima u facu i kurcit kad pogodi neku ciglu nakon 10 uzastopnih promasaja na dvocifrenom minusu. 


@HAMMER takodje, mada nešto manje elokvencije od Alpake:
 

Quote

jebeni vesbruk... kadar nevera.


U medjuvremenu, @delgado je lagao sam sebe, ali duboko u duši je znao istinu:
 

Quote

Evo me braco (+DameTime) javljam se sa Zlatibora gde sam od cetvrtka sa devojkom na mini-odmoru, sutra uvece se vracam.

Moram priznati da sam prilicno iznenadjen trejdom za RW i pojma nemam sta da mislim, iskreno.

Russ je bio bas kriminalan u bablu, ono je bilo stravicno koliko je zakopavao ekipu. Pre toga je odigrao dobru sezonu, vukao je Hjuston. Ove godine on i Beal uz malu pomoc Hachimure uspese da odvuku u PO ono smece od Washingtona. Da smo dali puno -> jesmo, pre svega mi je strasno zao za KCP-a, takav 3D igrac nam je bas bas potreban a on je prava definicija tog igraca iako varira sa sutem za 3 kao i svi ....  Trezz je neko ko moze mnogo da vuce u regularnoj a u plejofu i nije dobio puno minuta i sansi, sta znam. Kuzmashin naravno -> daleko mu lepa kuca.... Koliko je ostalo goriva u RW, koliko je spreman da se zrtvuje i prihvati ulogu 3. opcije , da li moze da bar pristojno pogadja kad je sam makar midrange... U sustini ova trojica su morala da idu zbog poklapanja plata jer Rasha valjda prima 44 milke, a Sruder je FA, za njega jedino mozemo dobiti nesto putem s&t, mada pitanje je koliko je realno, najverovatnije ce samo otici negde....

...
Sve u svemu, nisam optimista da budem iskren, ali polako...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Svaka utakmica ludnica zadnji minut.... Sve ne valja Hield a 6 od 8 trice 20 koseva... Pa i da je najveci krater u odbrani(sigurno nije carruso al vala nije ni campacco) valja ga imati radi promjene momentuma utakmice... 

 

Oftopic- jel moguce da se u 3 ponoci jos pise o Lakersima a ljudi u Cancunu na pecanju ima 3 dana... Kakva sekta u pm... Rang liverpoola...

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ajde Embide na odmor, pa da sastavis iducu sezonu.

Svaka cast momcima obe ekipe.

Naravno da sam srecan zbog NY. Cudno mi da ova fransiza ide dalje😆

Aj jos Dalas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta se desilo sa Tobajasom?Slab veceras, povreda ili?Ode i Milvoki, da su bili zdravi..ovako za njih nema perspektive, ne postaju mladji, drugi timovi sve su bolji, ne gine i njima rebuild.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ja sigurno nisam nikad mislio da je trejd za jednog od najgorih high volume igraca  ikad nista drugo do strava i uzas. Stavise, RW je uvijek bio igrac koji mi se gadio

Da, u pravu si. Pročitao sam tvoj post o RW jedno pet puta, it's funny every time :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Darko said:

Moram da priznam da je bilo baš zanimljivo čitajući postove oko trejda Westbrook-a, pogotovo navijača Lejkersa:

@Miki28 Teoljub:

 

@DameTime (znam da ne navijaš za Lejkerse, izvini):

 

@Dracarys:


@alpaka Bereta Sida nije pao na hajp, kao i velika većina navijača drugih timova. Elokventno je izrazio svoje mišljenje o trejdu:
 


@HAMMER takodje, mada nešto manje elokvencije od Alpake:
 


U medjuvremenu, @delgado je lagao sam sebe, ali duboko u duši je znao istinu:
 

 

 

Ti imaš previše slobodnog vremena. I dalje stojim iza toga što sam napisala tada. 

 

9 minutes ago, doragan said:

Sta se desilo sa Tobajasom?Slab veceras, povreda ili?Ode i Milvoki, da su bili zdravi..ovako za njih nema perspektive, ne postaju mladji, drugi timovi sve su bolji, ne gine i njima rebuild.

 

Kakav rebuild lol?

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nenson said:

Oftopic- jel moguce da se u 3 ponoci jos pise o Lakersima a ljudi u Cancunu na pecanju ima 3 dana... Kakva sekta u pm... Rang liverpoola...

Izvoli, platforma je tvoja. Zahvaljujem na ovim lijepim rijecima

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Darko i? Kakve veze Russ ima sa Hamom i ovom sezonom?

Ima veze jer za svakog od nas, postoji iskušenje da verujemo u ono u što želimo da bude istina, a ne u ono što se kosi sa našim željama. Pogledaj koliko si bio uveren u Russ-a tada.

 

Osim toga, ništa- samo te zezam :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U zadnjih 30 godina Lillard je uz Thomasa najveći defanzivni krater na PG poziciji kad dođe playoff.

 

Bukvalno su ga svi punili ko kuyicu.

 

Dok Thomas ima opravdanje u vidu fizičkih nedostataka ovaj je jednostavno nezainteresovan i/ili gloop... 😐

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Bucks FO su pobjednici ove sezone. Fear the Deer and Doc. Dame došao radi iskoraka u playoffu.
Btw, T. J. McConnell ubio

Embiid očekivano. Kao i svake godine.

Edited by Bugl Khan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na kraju je ova sezona za Buckse baš sranje. S obzirom na to da su im sudbinu na kraju skrojile povrede, ovaj 1RE se ne može proglasiti debaklom, ali s druge strane su ispustili 2. mesto na kraju regularnog dela. Igrali su baš loše u tom periodu a mogli su da izbegnu Pacerse koji su im ubedljivo najgori match up. Presudilo je to što Giannis nije odigrao ni minut u ovoj seriji. Očigledno je njegova povreda ozbiljnija čim se nije vratio za ovih 6 utakmica. Sve u svemu Indiana zasluženo prošla dalje. Noćas su se pojavili svi, čak i role playeri i iskoristili su šansu koja im se pružila. Neko bi možda rekao da nije fer, ali to je sport. Bostonu se eliminacijom ove ekipe otvara sve i to ne samo na Istoku; ako sad ne uzmu titulu, ne verujem da će u skorije vreme. Što se tiče Bucksa, oni neće u rebuild dokle god je Giannis voljan da ostane (a ostaće), tako da će naredne sezone imati isti udarni duo. Ono što moraju bolje da poslože ako misle da napadnu titulu su role playeri, nešto slično kao sa Lakersima. 

 

Knicksi su odvalili Philu, ipak nisam očekivala ovakvu dominaciju u čitavoj seriji. Rezultatski (po utakmicama) možda ne deluje tako, ali moj utisak je da su više kontrolisali ritam mečeva, igrali organizovanije i smislenije. Nisam sigurna koliko mogu dalje u ovom PO ali je lepo videti da se posle toliko godina irelevantnosti vraćaju u vrh lige. Embiid je još jednom pokazao da on ovaj tempo ne može da izdrži. Nema dovoljno snage za PO intenzitet pa mu to onda unese dodatnu frustraciju i još lošije izgleda na terenu. To će mu obeležiti karijeru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...