Jump to content

Recommended Posts

10 minutes ago, DameTime said:

Vreme je za još jednu MJ-LBJ debatu, nikad bliži poll

 

pa moguce je da ce sledece sezone vec james voditi. ko je jos od igraca dovoljno mator da je gledao jordana

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Vreme je za još jednu MJ-LBJ debatu, nikad bliži poll

Uzeli vecinu od 133 Lebronovih pajtosa trenutno u ligi a ostaktu je manager Rich Paul.

Ako mislis na onu sto je sproveo Atletic.

 

Sramna anketa. Nemati AD uopste u top defanzivcima je sramno

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

 

pa moguce je da ce sledece sezone vec james voditi. ko je jos od igraca dovoljno mator da je gledao jordana

 

18 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Uzeli vecinu od 133 Lebronovih pajtosa trenutno u ligi a ostaktu je manager Rich Paul.

Ako mislis na onu sto je sproveo Atletic.

 

Sramna anketa. Nemati AD uopste u top defanzivcima je sramno

 

Dobro onda MJ ima i ovoliko glasova 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Vreme je za još jednu MJ-LBJ debatu, nikad bliži poll

 

1 hour ago, gggggggg said:

 

pa moguce je da ce sledece sezone vec james voditi. ko je jos od igraca dovoljno mator da je gledao jordana


Znam da sam prošle godine bio blago šokiran GOAT rezultatima, šta tek reći za ovu. Za 20 i kusur godina će Joker biti na tronu, barem u ovakvom pollu (tko će se tada sjećati Kinga).

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Vanderbilt i Wood od game 3, sta kazes?

 

Za Wooda kad se tek povrijedio oko AS pauze je bilo receno da se vraca kroz dvije sedmice, a Vando se po pricama vec trebao vratiti polovinom marta. Nema od toga nista, ljudi nemaju nikakav ritam i sad bi odjednom trebali uletit u PO rotaciju protiv Nuggetsa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MC Thunder 2 said:

Kakve veze ima da li je Luka krmak i slicno? Njemu visak kg ni najmanje ne smeta pri kretnji i brzini, kao sto nije smetalo ni Hardenu. Kao sto ne smeta ni Zionu. Ofc pricam o eksplozivnosti tokom igre, ne o faktoru rizika za povredu.

 

Luka (pa i Jokic) sa tim viskom masti su samo jos tezi da se brane, 2 zveri koje na svojim pozicijama malo ko moze da pomeri. A Luka je vec od 2.pol krenuo da bude svoj.

 

Cekamo G2.

Brate, izvini ali ovo je nešto najgluplje što sam pročitao na forumu. Ove sezone kada se doveo u red je imao spektakularne brojke. Kao i Jokić posle 2019-e. Sa manjkom masti, pokretniji su u odbrani, štite se od povreda i naravno kondicija je bolja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

 

Ima Lebron da mu da ponudu koja se ne odbija

Ma kakvu ponudu, da je zeleo da ga skloni, uradio bi to 100 puta do sada.
Ovo je samo priprema terena. Vracamo na onu pricu stariju od pojedinih klinaca koji su usli ove godine u ligu. Ono za sta se Obrva danas zalio recimo

Jebiga batice, o tome si trebao da razmisljas pre nego sto si resio da slusas svog menadzera, i odes iz kluba gde su te obozavali, u onaj gde ces biti zrtveno jagnje za tudje neuspehe. Kao i cela ekipa uostalom. To si sam odabrao.
Mislim samo kad se setim finala onog kupa u decembru, 41 poen, 20 skokova, 5 asistencija, 4 blokade i nije MVP. :lol_2: Sujeta je strasna stvar.

A evo jos jednog najsvezijeg primera, o ovome o cemu govorim

Lebron bira trenere i drugim ekipama, tj. ako se spajtasis sa njim, kao Redik sto je skoro uradio.
A da ne moze da skloni jednog tako nebitnog lika poput Hama, ma idi begaj. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Orlando je tragedija, sram bilo ove što su završili ispod njih. Franz igra nešto, ostali uglavnom statiraju i nemaju šta da traže dole pored Allena i Mobleya. Kad smo kod Mobleya, baš me neprijatno iznenadio kako nije ostvario nikakav napredak u šutu, nešto zateže kao iz praćke, svaka se tvrdo odbija od obruč. Mitchell je daleko najbolji igrač u obe ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...