Jump to content

Recommended Posts

Quote

Denver's organized offense % by quarter:

Q1: 68%
Q2: 68%
Q3: 67%
Q4: 67%

 

The Lakers' % by quarter:

Q1: 67%
Q2: 55%
Q3: 45%
Q4: 39%

 

Guess which team tracks this and which doesn't.


Sunce ti jebem kakvi bolidi. Jebes Jokica i Murraya, daleko najveci missmatch Nuggetsi imaju u treneru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sve osim metle u ovoj seriji ce biti bas veliko iznenadjenje za mene.

 

boston je imao jednu od najboljih sezona u istoriji lige i to sa otprilie zadnjih 20-30 utakmica konstantnih odmaranja igraca. miami na drugoj strani, ako se dobro secam podatka, ima 1-15 protiv ekipa koji imaju 50+ pobeda ove sezone...cak i da je butler ziv, ni onda im ne bih dao ni pobedu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

sve osim metle u ovoj seriji ce biti bas veliko iznenadjenje za mene.

 

boston je imao jednu od najboljih sezona u istoriji lige i to sa otprilie zadnjih 20-30 utakmica konstantnih odmaranja igraca. miami na drugoj strani, ako se dobro secam podatka, ima 1-15 protiv ekipa koji imaju 50+ pobeda ove sezone...cak i da je butler ziv, ni onda im ne bih dao ni pobedu.

 

Sa Jimmyem bih dao jednu počasnu pobedu Majamiju i to znam kako bi se to desilo, uveli bi Boston u clutch završnicu i tamo bi Brown zaglavinjao i gubio lopte na driblingu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istok je preslab, svi to znaju, jedino Baksi mogu da se suprotstave Seltiksima, pod uslovom da je Janis zdrav. Sampion ce ponovo biti sa zapada. 

Inace gledam strim na portugalskom, sjajan jezik.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Ne verujem.

 

Đe si zagubio J:s_d: ''Samo'' 62.5% svih šuteva Bostona u prvom poluvremenu su bile trojke. Šteta što ovako oslabljen Heat nije dostojan suparnik, ali imaće Kelti dosta posla na Istoku, o eventualnom velikom finalu da ne govorim. Ja bih bio iznenađen da oni uzmu titulu.

Link to comment
Share on other sites

Tesko je nadoknaditi ovaj raspad Herroa obzirom da nema Jimmya i Roziera, previse je to za Heat. Jaquez sjajan, doneo je ono sto ocajnicki treba Majamiju, a to je da neko moze da napadne i napravi prednost iz driblinga.

Meni Boston uopste ne puni oko, kao da gledam jedan napad celo poluvreme. Ne kazem nista sto se tice njihovog kvaliteta i koliko mogu, samo mi je izuzetno dosadna njihova kosarka.

Edited by Del Piero
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Sa Jimmyem bih dao jednu počasnu pobedu Majamiju i to znam kako bi se to desilo, uveli bi Boston u clutch završnicu i tamo bi Brown zaglavinjao i gubio lopte na driblingu.

 

to im je cini se u ovom trenutku jedina mana. clutch.

Link to comment
Share on other sites

Ma gdje jedina, oni recimo uopšte nemaju ''mesa'' pod košem, čim ih neko uvede u halfcourt košarku krvavih koljena biće povuci-potegni. A možda ih ja pogrešno p(r)o(t)cjenjujem? Jaquez, iako ruki, je već ozbiljan igrač. :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ječmendo said:

Ma gdje jedina, oni recimo uopšte nemaju ''mesa'' pod košem, čim ih neko uvede u halfcourt košarku krvavih koljena biće povuci-potegni. A možda ih ja pogrešno p(r)o(t)cjenjujem? Jaquez, iako ruki, je već ozbiljan igrač. :thumbsup:

Poprilično lagano rješavaju takve situacije, osim kad Tatum i Brown odluče da se junače.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, QMCheM said:

Poprilično lagano rješavaju takve situacije, osim kad Tatum i Brown odluče da se junače.

 

Nesumnjivo da imaju fantastičan individualni potencijal i da su ove sezone jači u odnosu na prethodne sa Zingisom i Jrue-om. Nažalost, već je preveliki uzorak iz prethodnih plej-of pokušaja da bi čovjek imao bezrezervno povjerenje u Tatuma i Browna u clutch-u. S druge strane, oni su mladi i nije isključeno da će upravo ovo biti sezona kada će konačno pokazati napredak i zrelost na tom planu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...