Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

A šta ako Mavsi odu do samog kraja. Hipotetski. Hoće li i dalje to biti veliki fejl Klipana ili će stvari poprimiti drugi kontekst jer eto netko je ipak morao iz tog dvoboja izaći kao pobjednik. Ja lično bih pričekao krajnji domet Dallasa da dam konačan sud. Meni pak oni u jednom trenutku skoro pred sam kraj sezone nisu ličili kao ozbiljan kandidat za titulu a sad više ni nisam siguran u to. Sve je podložno fluktuaciji.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa NPK ovde, da izgubiš u borbi za titulu od hipotetički najbolje ekipe pa i 'ajde. Ne baš u prvoj rundi. 

 

Istina je negde između. Lue je dobar trener samo verovatno i precenjen. Teško je govoriti o tierima trenera jer nema mnogo njih koji bi se mogli okarakterisati kao vrhunski.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jeste, moze da se hipotetise

hipoteticki, i darvin ham je jedan od boljih nba trenera, posto 2 godine za redom ispada od najbolje ekipe

 

Lue je NBA sampion. Preokrenuli su 73-9 tim u finalu. 

Ne vrijedjaj coeka stavljajuci ga u isti kos sa kromprikom.

I nikada ali nikada ne stavljajte u isti kontekst situaciju Vogela u Sinsima i ovog u Lakersima. Dodirne tacke nemaju iako ni Vogela ne mirisem ali za Hama je trenercina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa čim je kouč Lu uspevao da izbori plej of, to jedva može da prođe i na igrici, a tek sa kojim šalabajzerima je igrao WCF. Redži Džekson mu je bio prvi plej.

 

Kouč Lu je ozbiljan i polako gradi svoj legacy.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

umirem od zelje da coach lue svoj legacy nastavi da gradi u drugom LA timu 

Nazalost jako su male sanse.

Adelman iz Nuggetsa ili Lee iz Celticsa su prve 2 opcije u slucaju da Lue ne zeli da ode iz Klipana.

Link to comment
Share on other sites

I ja bih voleo, sećate li se sa kakvim je rosterom raspolagao poslednje sezone u Klivlendu, imao doduše prajm Brona, ali ostali jedva da su dorasli NBA, pa je opet došao do velikog finala, i tamo su bili Voriorsi sa dosta jačim timom i Kerom koji je ipak i dobar trener.

 

Ima velikih uspeha iza sebe, titula, dva finala i kasnije u Klipersima WCF, ispružio se maksimalno koliko je mogao sa datim rosterom. Sve u svemu, jedan sjajan trener.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lue je mediokritet iliti srednja žalost narodski rečeno

 

Pg13 od one ozljede je igrač za regularac a Harden je Embiid svoje pozicije u playoffu.

 

Jokić je MVP ovog desetljeća i najbolji beli basketaš od Birda na ovamo.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo ti je potencijalno najjača serija plej ofa. Kasnije serije će biti nezanimljive, jer će se znati pobednik.

 

Dalas je jedva izbacio ove Kliperse bez Kavaja, inače su tanki kao ekipa, ali mislim dovoljno jaki da mogu da prođu OKC. Minesota i Denver su definitivno najjače ekipe zapada u ovom trenutku.

 

Sa istoka mogu da zaprete samo Bostandžije, ali oni nemaju kapaciteta da dođu do titule. Tejtum i Braun nikada neće videti titulu kao vodeći duo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Nazalost jako su male sanse.

Adelman iz Nuggetsa ili Lee iz Celticsa su prve 2 opcije u slucaju da Lue ne zeli da ode iz Klipana.

Adelman je odličan trener, ali ja da sam on ne bih išao u ekipu u kojoj je Le Bron.

Inače veliku ste grešku napravili što ste otpustili ceo Hamov  stručni štab, pogotovo Hardija koji je jedan od najboljih trenera za razvoj igrača 

Come to Denver bro 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Milos 3.14 said:

Adelman je odličan trener, ali ja da sam on ne bih išao u ekipu u kojoj je Le Bron.

Inače veliku ste grešku napravili što ste otpustili ceo Hamov  stručni štab, pogotovo Hardija koji je jedan od najboljih trenera za razvoj igrača 

Come to Denver bro 

 

Zamisli shitshow sa Kornjačom u Denveru, bukvalno želim to

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, bodo said:

A šta ako Mavsi odu do samog kraja. Hipotetski. Hoće li i dalje to biti veliki fejl Klipana ili će stvari poprimiti drugi kontekst jer eto netko je ipak morao iz tog dvoboja izaći kao pobjednik. Ja lično bih pričekao krajnji domet Dallasa da dam konačan sud. Meni pak oni u jednom trenutku skoro pred sam kraj sezone nisu ličili kao ozbiljan kandidat za titulu a sad više ni nisam siguran u to. Sve je podložno fluktuaciji.

Ne moramo da čekamo kraj PO da bismo vidjeli da Dallas igra iso-heavy košarku koja ih neće odvesti predaleko, ako ni zbog čega drugog, onda zbog Lukine kondicije

 

EDIT: mada su favoriti protiv OKC, tek ono je bellow zero sum game od ekipe

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

zbog cega su favoriti protiv okc?

Zato što igraju za dlaku organizovaniju košarku.

 

11 minutes ago, Nugetlija said:

Na kraju će ta Oklahoma osvojiti titulu he he.

Sa ovim upražnjavanjem košarke kao individualnog sporta će osvojiti he he kitulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

@Milos 3.14 Adelman je asistent u Denveru? To mu je sin

A i nije Hardy nego Handy

Znam da je asistent , nisam sigurno mislio da je Rik , ne znam je li lik živ uopšte. Dejvid je dobar  trener, jako talentovan, baš zato što je asistent mislim da Lejkersi i Bron nisu dobra varijanta za prvu samostalnu šljaku.

Handy Hardi - Kraljevo Valjevo 😁

Autokorekt druže

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Beonegro said:

Zato što igraju za dlaku organizovaniju košarku.

 

Sa ovim upražnjavanjem košarke kao individualnog sporta će osvojiti he he kitulu.

 

Jes' baš je OKC primer iso košarke u odnosu na Dallas koji se malo oslanja na Luku a malo na Irvinga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...