Jump to content

Recommended Posts

Jokićevci i udružena kuknjava na sudije, narative, kako ih niko ne voli & smatra nebitnim kao sastavni deo plejofa. Ništa novo (a ni fascinacija Srba raznoraznim teorijama zavere). 

 

Ali dobro, ovde ih nije puno pa se može preživeti. 

 

Kanonada Phile na startu protiv NYK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ječmendo said:

Sixersi krenuli ozbiljno, Embiid takođe. :thumbsup: Oni ako budu potisnuli Biid-ov ego i igrali timsku košarku mogu biti vrlo opasni. Da vidimo imaju li Knicksi odgovor...

 

Imaju 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz Pho - Min tekme najveci utisak jeste kako igraci poput NAW i Mekdanijelsa vrede suvog zlata. 

 

Doduse, sveukupno vrlo impresivno izdanje kolektivne Minesote. Ako zadrze ovaku energiju i koncentraciju, ne pise se nikome dobro protiv njih u plejofu, ukljucujuci tu i Denver i Boston. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Knicksi su ekipa koja je čitavu sezonu igrala plej-of košarku - borbeno, fokusirano, uvijek jako u defanzivi. To ponekad može da stvori lažnu sliku o tome koliko su dobri, pa kada i neki drugi krenu da igraju u sličnom ritmu stvari postanu malko drugačije. Nadam se da sada nije takav slučaj, tj. očekujem uzbudljivu i kompetitivnu seriju. Evo Njujorčana u pravom svjetlu, Bojan bi mogao biti šuterski X faktor! :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Strašna energija u MSG-u, Mitch Rob iznenadio inteligencijom :s_d:, Embiid nažalost nema tijelo koje može da izdrži velike napore na dugi rok. Vjerujem ipak da nije ozbiljnije povrijeđen, makar tako nije izgledalo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ječmendo said:

Strašna energija u MSG-u, Mitch Rob iznenadio inteligencijom :s_d:, Embiid nažalost nema tijelo koje može da izdrži velike napore na dugi rok. Vjerujem ipak da nije ozbiljnije povrijeđen, makar tako nije izgledalo.

Ne mislim ni ja, ali će se ozbiljno povredeti ako ga i dalje forsiraju. 

Link to comment
Share on other sites

Meni ne izgleda tako naivno, ne verujem da će se vratiti u ovoj seriji. 

Kakva banana Robinsona, pa pokupi loptu i baci je Maxey-u koji je u autu. Baš lepa sekvenca.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u tome, problem je što njegovo tijelo (tetive, ligamenti, zglobovi...) ne može da podnese svoju težinu i eksplozivnost i na tome se priča završava. I da dubi na glavi, zaludu je. Uvijek će se povrijeđivati. Očekivano, ipak je tu - ostaje pitanje koliko dugo?

Link to comment
Share on other sites

Navijam za Nikse, ali Embid...cemu ovaj Forrest Gump potez? Npr.Nedovic za 8 godina zakucao 8 puta, jer zna koliko je staklen. 

 

Edit: preuranjena kritika, svakako mora da bude pazljiviji-pametniji

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Jokićevci i udružena kuknjava na sudije

Znaš li ti šta je množina?

 

Vratio se Embiid, dobro je.

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ječmendo said:

Nije problem u tome, problem je što njegovo tijelo (tetive, ligamenti, zglobovi...) ne može da podnese svoju težinu i eksplozivnost i na tome se priča završava. I da dubi na glavi, zaludu je. Uvijek će se povrijeđivati. Očekivano, ipak je tu - ostaje pitanje koliko dugo?

 

Meni to samo govori da ne vodi dovoljno racuna o svom telu (ili nepravilno vodi), sto ne mogu nikako da razumem. 

 

Ima dostupne najbolje strucnjake iz svih mogucih oblasti, ima resurse za sta god treba. 

 

Ja verujem da nema srece, u smislu da je skloniji povredi od prosecnog kosarkasa, ali da bas nikako ne moze da utice na svoju konstituciju to ne moze niko da me ubedi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan preokret Sixersa, Donte poput Graysona u prethodnom meču izgleda neupotrebljivo. 

 

19 minutes ago, Horium said:

Ja verujem da nema srece, u smislu da je skloniji povredi od prosecnog kosarkasa, ali da bas nikako ne moze da utice na svoju konstituciju to ne moze niko da me ubedi.

 

Pa može donekle da utiče i vjerujem da se i on sam i tim oko njega jako trudi oko toga. Na kraju krajeva u pitanju je fabrika para, ali siguran uspjeh tu ne može ni onaj gore da garantuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...