Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, Horium said:

Mada sam siguran da deep inside ni Denver ni LAL nisu najsrecniji sto se odmah u prvoj rundi sastaju, za gledaoce bi to trebalo da bude prava kosarkaska poslastica. 

 

Zapravo prva runda zapada je top. Denver - LAL, Minesota - Finiks, LAC - Dalas. Pesma. 

 

Jedino mi je zao sto ce OKC serija biti bezveznjikava, jer Tanderi docekuju ili krnje Pelse ili krnje Kingse. 

Ako mislis uzeti titulu onda moras dobiti najbolje. Zapad je prekvalitetan tako da kada vec biram Denver onda ga biram u 1 rundi.

 

Respect za Lakerse sto su izabrali najtezi put jer jasno je da je laksi put na 1 pa 4/5 nego na 2 pa 3/6 ali to je zapad. 

 

Istok je presmijesan, drugorazredno takmicenje

 

Link to comment
Share on other sites

ocekivani rezultati nocas. steta sto ingram nije dovoljno oporavljen pa da to bude malo neizvesnija utakmica sa lakersima. valjda ce biti spreman za prvu rundu playoffa, i on i williamson.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Možda nećemo da dobijemo seriju, ali ćemo ih dovoljno oštetiti i umoriti da ih Sansi izbace. Ide u 6 ili 7 gejmova.

 

Bron će odgovoriti jako i u mnogo boljoj je formi, nego prošlog plej ofa.

 

SZu14.jpg

 

Nema Bron odgovor za

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Kad malo bolje razmislim mogao bih u ilegalu dok se ne zavrsi DEN - LAL

Samo za prave serija Cavs-Magic. Pogotovo za ekipu sto veli ne igra se odbrana u NBA 😄 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Cek bre, opet nisam u toku. Pelsi su sinoc bili domacini, a LAL pobedio. Prema svemu sto vidim jutros, to je jedini mec? Nema vise one plej-in varijante da ako domacin izgubi, ima jos jedan mec fore, kao gost?

Nije ni bilo tako.

 

Igraju 7v8 i 9v10, gubitnik iz 7v8 igra sa pobednikom 9v10 za 8. seed.

 

Zapravo valjda je u bablu bilo tako, zaboravih skroz na tu sezonu, izvinjavam se.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

Cek bre, opet nisam u toku. Pelsi su sinoc bili domacini, a LAL pobedio. Prema svemu sto vidim jutros, to je jedini mec? Nema vise one plej-in varijante da ako domacin izgubi, ima jos jedan mec fore, kao gost?


Sakramento je zgazio Golden Stejt u utakmici nakon te, pa ce gostovati u Nju Orliensu u mecu za to poslednje mesto u plejofu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@cabke jeste spremni? Zao mi je ali mecete biti prvi defending champions koji ispadaju u 1 rundi

Jedva čekam da krene. Kako god završi, biće dobra borba...podyebavanja mora mora biti. 😃 Neophodan začin za playoff.

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sombor Shuffle said:


Sakramento je zgazio Golden Stejt u utakmici nakon te, pa ce gostovati u Nju Orliensu u mecu za to poslednje mesto u plejofu.

 

Ma to jasno, nego sam ja (izgleda) uobrazio da ako gost dobije u plej inu (npr 7 vs 8), da je izborio pravo na revans kod svoje kuce i da mu treba 2-0 kao slabije plasiranom. Dok domacin pobedom odmah ide dalje.

 

Evo, Malkolm rece da je to izgleda vazilo samo za babl.

 

Jbg, mi Rakete nismo bas imali priliku da pomnije pratimo plej in i plej of finese u zadnje vreme 😆

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, 40Wins said:

Upisao sam vas sve sto ste igrali na GSW

Pa niste vi još ušli u PO. Za mene je vaš prolaz protiv GSW iznenađenje. A nije da mi nije drago. Neigranje Ziona je veliki hendikep za Pelse i teško je tu sad biti pametan. Imaju i oni svoje adute. Vrlo teško za prognozirati. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Jbg, mi Rakete nismo bas imali priliku da pomnije pratimo plej in i plej of finese u zadnje vreme 😆

 

Pa mogao si da ispratiš na primeru Partizana hehe

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...