Jump to content

Recommended Posts

Slušajući raznorazne podcaste ovih dana stekao sam utisak da će Boston Media Mafia navući baksuz na svoj tim sa svojim arogantnim hot tejkovima pa će posle đavo da im bude kriv...

Edited by Horium
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Horium said:

Slušajući razborazne podcaste ovih dana stekao sam utisak da će Boston Media Mafia  @Magia navući baksuz na svoj tim sa svojim arogantnim hot tejkovima pa će posle đavo da im bude kriv...

 

:D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow citam da je Orlando opasno zagrizao da dovede Klaya kao FA na ljeto? Misljenje?

15 minutes ago, Horium said:

Slušajući razborazne podcaste ovih dana stekao sam utisak da će Boston Media Mafia navući baksuz na svoj tim sa svojim arogantnim hot tejkovima pa će posle đavo da im bude kriv...

Kakav bre Boston, nema od njih posla.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, robespierre said:

Pominje se i Monk u Orlandu, to mi deluje kao smislenija opcija od Kleja.

Ne slazem se. Treba im veteran u toj svlacionici iako masa ljudi mislili da je Klay istrosen. Been there, done that type of player. To je neprocenjivo iskustvo.

 

Monk je volume skorer bez ikakvog iskustva, Klay je Klay. Isto tako ne vjerujem da ce Kingsi napraviti gresku kao Lakersi i pustiti Monka.

 

Klayu prodati pricu da bude 6th man, to je ozb prica jer imaju dobru odbranu i igrace koji ce samo rasti.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ostalo previse dzebane u Bostonovoj momcadi.

Bice zanimljiva Fila, tj Embid dal ce moci da pokaze liderstvo u po.

Plasim se da Majami nece moci kao prethodnih godina da iznenadi.

A na zapadu ce biti prava ludnica.

Od ovih u plej inu, najveci favoriti su GSW i LAL, dok mi je tu Sakramento tanak.

Sansi popustise na kraju, a i oni su jaki.

Na kraju ce to makljanje morati da iskoriste Denver i Minesota.

Ja potajno gajim nade da Dalas dogura sto vise, mada je i Doncic na izdisaju. Oni su se bas muski istrosili uvoj jurnjavi.

Ali zabavno je onom ko nema omiljen tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@freethrow citam da je Orlando opasno zagrizao da dovede Klaya kao FA na ljeto? Misljenje?

nemam ništa više informacija od tebe. Klej je dobio kintu kada je bio povređen i nije igrao i neki narativ je da će pristati na osetno manje para kako bi završio karijeru u GSW, što bi meni bilo sjajno, makar bili loteri pik ekipa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce biti mucenje, ali ne ovoliko.
Napaljena na maksimum ova mladjarija San Antonija, zele da skinu skalp sampionima, da zatvore sezonu. Vembi verovatno igra najvece minute u sezoni, vidi se da je izmoren u ovim posedima pri kraju.
Dzamal opasno povukao ovu, on je napravio razliku i sad preuzima na kraju.

hahaha strasno

Edited by Sombor Shuffle
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 skokova manje, ovo se mozda desi jednom po sezoni ovoj ekipi.
Strasno, dosta neodlucnosti na kraju, a San antonio sve sto nije ubacio, uhvatili su ofanzivni skok, pa ispocetka.
Dzamal od najbolje utakmice u sezoni do toga da Devonte Grejem 2 puta polaze preko njega kao da ne postoji, da zatvori mec. :ajme: I jos ono ubacivanje iz auta na kraju.
Jokara bespotrebno fintirao Vembija na onom polaganju gde ga je ovaj zalepio, mislim da ga ne bi stigao da se omdah digo na polaganje.

Vidim da rekose komentatori da su +23 imali. Ne znam da li se ovoj ili slicnoj ekipi Denvera ikad ranije desilo da prospu toliku prednost. Ali bilo je sudjeno, video sam ovaj scenario jos kad sam prosle sedmice onaj post pisao.
Neverovatna glupost.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi zao Denvera, vise puta su ove sezone sami sebe ubijali. Marej u zavrsnicama ove godine bas pogubljen. Nije uspeo da ubaci loptu jbte. Jos mu Jokic pokazuje da zove TO. Ludilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

ne znam cemu tolika frka oko pozicije. usput, minnesota jos mora dobiti phx u poslednjoj utakmici... 

 

na istoku veselije. sixersi ce zavrsiti u playoffu izgleda. dobice netse, orlando igra protiv mil a indiana protiv atlante...

 

ceo istok igra od 1900. treba pratiti knickse da gledamo kako ce se ponasati na odvijanje rezultata sixersa i ostalih. 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Najjače od svega što sam čekao Denver za fine pare i ovo se desi, nevjerovatno. Ovo se teško može ponoviti više. 

E sad oko pozicije Finiks na kraju može završiti izjednačen sa Lejkersima i Sakramentom ako izgubi večeras. GS teško da će okrenuti rezultat. Takođe kakav je odnos Nju Orleansa i Dalasa ako bi završili sa isto pobjeda?

Ako je Dalas bolji onda im je utakmica sa Oklahomom nebitna. 

 

Ja se ne slažem sa ovim da Finiks ne leži Denveru, jeste da na papiru imaju najbolju petorku ali su previše raštimovani dok sa druge strane se potcjenjuje Nju Orleans koji ako se vrati i Ingram će biti mnogo opasan. Tako da nisam ni siguran uopšte koja je pozicija najbolja. U suštini zdravi Klipersi su najopasniji od svih a sa 2. ili 3. mjesta se izbjegavaju do eventualnog finala. 

Za MVP mislim da ne bi trebalo da utiče

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se za MVP trku da nece uticati. OKC je prva,imaju najmladji tim,uspeli su da budu najbolji i Shai treba da bude MVP 

Edited by YAO
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...