Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Bojdo said:

Zadnja ESPN anketa sastavljena od onih koji glasaju za MVP. Izgleda da ide Jokicu. Po glasovima bi se reklo da trka nije uopšte neizvjesna. Tesko ce se preokrenuti u posljednjih 7 utakmica, jedino ako Denver padne. Bice to sjajan potvrda klase, jer samo 9 igrača u istoriji ima 3+ MVP regularnog dijela.

 

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/39861520/nba-mvp-straw-poll-where-jokic-luka-sga-other-contenders-stand-our-final-vote-2023-24

 

 

 

 

brown :lol_2:

 

 

clifford ide gore u fo, charlotte ce imati novog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bojdo said:

Zadnja ESPN anketa sastavljena od onih koji glasaju za MVP. Izgleda da ide Jokicu. Po glasovima bi se reklo da trka nije uopšte neizvjesna. Tesko ce se preokrenuti u posljednjih 7 utakmica, jedino ako Denver padne. Bice to sjajan potvrda klase, jer samo 9 igrača u istoriji ima 3+ MVP regularnog dijela.

 

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/39861520/nba-mvp-straw-poll-where-jokic-luka-sga-other-contenders-stand-our-final-vote-2023-24

 

 

Čudi me da je Luka baš toliko iza Nikole i SGA-a. Ima statistički fenomalnu sezonu (34, 9, i 10), ne bi bila tolika nepravda da i on uzme iako mu je tim šesti peti.

Edited by Darko
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

leonard nocas umesto da bude sa ekipom u sacramentu otputovao nazad u la zbog skeniranja desnog kolena (acl koleno) i evo sada opet nece igrati sledecu utakmicu. nadam se da je sve ovo iz predostroznosti a ne da se opet desilo nesto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dejvisa Tristan spicio laktom u oko, odmah sam se sledio, medjutim posle tajmaut-pauze se vratio, izdominirao cetvrtinu sa ukupno 19 poena nakon tajmauta. 

Sada na pauzi izmedju prve i druge otisao u locker room, samo da bude okej, imam traume... Vratio se na klupu valjda. Ova utakmica mora da se dobije

Link to comment
Share on other sites

Previse opustanja i sansi Vasingtonu da se vrati u mec, braintfart pred sam kraj kad su usle druge postave i +5 na kraju. Ponovo isuvise silly turnovera.

Rui treba jos vise da se forsira i minuta da igra, neverovatno koliko je efikasan. +21 sa njim a -9 sa Princom je prica nase sezone i da je Hamu trebalo vise od pola sezone da to skonta. Poceo je da bude sve aktivniji na skoku i bolji u odbrani, daje veoma kvalitetan doprinos na obe strane. 

 

Sad da se navija za Orlando da pobedi Nju Orlins i Klivlend Finix (ovo vec tesko)

BKN fino gura protiv Indy, to je bitno za Heat 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MrTripleDouble said:

HAHAHAHAHAH

 

Rajon ne moze gace da pere point godu

CP3 mi je onaj lik koji nikad nije zadovoljan koliko su mu svi zahvalni za assist. I to svaki assist.
Meni licno jedna od najantipaticnijih njuski u svetu kosarke od kad pratim istu.

I mislim da je njegov basketball IQ precenjen. Efficiency wise...
Njegov basketball IQ i Lebronov su mi zestoko izglorifikovani. Lebron se trudi da igra high iq kosarku (sto je za ogromno postovanje), voli kosarku, iskusan je, ali sustinski nije to sto misli da jeste.

Rondo je car kao igrac.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

I mislim da je njegov basketball IQ precenjen. Efficiency wise...
Njegov basketball IQ i Lebronov su mi zestoko izglorifikovani. Lebron se trudi da igra high iq kosarku (sto je za ogromno postovanje), voli kosarku, iskusan je, ali sustinski nije to sto misli da jeste.


Rondo je car kao igrac.

 

Ovo je u rangu najvećih gluposti izrečenih na forumu, a bilo ih je. Mogu ja da se trudim da igram high IQ košarku, može da se trudi i Jordan Poole, ali je to sve džabe ako smo glupi kao noć.

 

Igrači koji nemaju visoki BBIQ mogu da nauče određene ofanzivne i defanzivne šeme, ali ono što Lebron i CP3 imaju dolazi do izražaja u trenucima utakmice (koja je živa stvar) kada mora da se donese brza a ispravna odluka. Rekla bih da su to dovoljno puta pokazali u svojim karijerama.

 

Rondo je odličan plejmejker (pored toga što je nasilnik), no kao jedan šraf u dobro podmazanom sistemu, dok je CP3 menjao sisteme u koje je dolazio nabolje (poslednji primer Sunsi). U tome je razlika između njih dvojice.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Najrandom pedesetica ikada. Cak je i onaj Brewer bio igracima naspram ovog mucenika. 😀

 

Taman htedoh ovo da napišem kad sam video vest. Kad Flynn ubaci 50, ova neka sića koju u garbage delu sezone ubace Tristać i Pokumon za svršavanje domaćih burekdžija dođe kao ništa. 

 

Ovo ne vredi ni gledati dok ne počne PO.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darko said:

Čudi me da je Luka baš toliko iza Nikole i SGA-a. Ima statistički fenomalnu sezonu (34, 9, i 10), ne bi bila tolika nepravda da i on uzme iako mu je tim šesti peti.

Dosta napredne statistike favorizuje Jokica. Ajde da jedan parametar napredne statistike favorizuje nekoga pa da kažeš da nije mjerodavno ili je neka caka, ali kad vecina parametara favorizuje jednog igraca onda to nije slučajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...