Jump to content

Recommended Posts

29 minutes ago, DameTime said:

 

Doslovno je rekao ovo što sam citirala par sekundi nakon klikbejt priče koju citiraš. Na 2:32

Možda da ti i @cabke pogledate video do kraja, umesto što unapred hejtujete.

Smisao mog postojanja je hejt za DameTime na vox92 forumu...ali nebitno sad. 

Tatum je trenutno najbolji igrac u NBA liZi... :classic_biggrin: Sad je sve ok. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Nisam mislila na hejt mene nego Tatuma zbog toga što je rekao lol Takođe je nebitno to da li mi smatramo da on jeste ili nije najbolji igrač u ligi trenutno, poenta je da izjava nije strašna. 

Draga DameTime...salu i zajebanciju na stranu...

Lik je izjavio da je najbolji. Crno na bijelo. Tatum je jedan od najboljih u ligi i nema dileme, ali te stvari treba drugi da kazu, a ne on. Alergican sam na "ja, ja i ja" persone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cela izjava postoji u kontekstu da je prošle godine rekao kako je to Giannis, a sada kaže da je to on sam, da veruje za sebe da je najbolji svaki put kad izađe na teren. Dakle, izgradio je neko zdravo samopouzdanje jer i te kako ima igru kojom može da podrži to što je izjavio. 

 

Meni je više muka od forsiranja lažne skromnosti među igračima. Verovati u sebe i svoje veštine nije ništa loše. 

 

U 21. veku računam na to da smo svi koliko-toliko funkcionalno pismeni i da nećemo diskutovati na nivou klikbejt naslova. Pošto je ESPN turio ovaj naslov da bi se ljudi popalili u komentarima kako on nije najbolji igrač. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cabke said:

Draga DameTime...salu i zajebanciju na stranu...

Lik je izjavio da je najbolji. Crno na bijelo. Tatum je jedan od najboljih u ligi i nema dileme, ali te stvari treba drugi da kazu, a ne on. Alergican sam na "ja, ja i ja" persone.

Apsolutno se slazem sa tobom ali ja sam subjektivan s obzirom da igra za zelene😀 da je u pravom dresu naravno da bi bio no1!

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Jordan Poole mora biti opomena svim pametnim GM-ovima u ligi. Jednostavno ne daješ velike pare gunnerima koji pri tome nemaju fizikalije da budu dvosmerni igrači. Gunneri imaju periode kad ih sere šut ali se isto tako ohlade. Osim toga, to je ubedljivo najčešći profil igrača u ligi i maltene uvek možeš naći novog mladog gunnera i 1 na 5 igrača umesto ovih koji traže ozbiljne pare. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jordan Poole mora biti opomena svim pametnim GM-ovima u ligi. Jednostavno ne daješ velike pare gunnerima koji pri tome nemaju fizikalije da budu dvosmerni igrači. Gunneri imaju periode kad ih sere šut ali se isto tako ohlade. Osim toga, to je ubedljivo najčešći profil igrača u ligi i maltene uvek možeš naći novog mladog gunnera i 1 na 5 igrača umesto ovih koji traže ozbiljne pare. 

Maxey ce zabosti jos jaci ugovor. Cam Thomas slican kao Poole

Link to comment
Share on other sites

Maxey je mnogo kompletniji igrač od Poolea, kreira i za druge, ne samo za sebe, ima jače telo i voljan je da se cima u odbrani. Basketball IQ mu je neuporedivo veći. Da, Cam Thomas je dobar primer, ima mnogo igrača u ligi koji mogu da ubace 25+ iz 20+ šuteva, takvom liku ne daješ više od midlevela ako je jasno da je jednosmerni 1 na 5 strelac. U svakoj ekipi imaš takav profil igrača koji mogu maksimalno da budu šesti čovek u uspešnom timu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Apsolutno se slazem sa tobom ali ja sam subjektivan s obzirom da igra za zelene😀 da je u pravom dresu naravno da bi bio no1!

Slažem se,MPJ za Tatuma

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

Ispod radara je prošla Greenova izjava kako bi Jokića odabrao za najtvrđu utakmicu. Vidim da su Srbi na internetu u ekstazi, zaboravili su čak i kad mu je gurao prst u oko u plej ofu... 

 

Ahem ahem. That's Dr Drejmond Grin, specijalista oftalmologije for you

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

warriorsi i nisu imali nesto puno opcija osim da mu daju pare. upravo su osvojili titulu na odlicnim pooleom ne samo u playoffu nego i u sezoni gde je ne mali broj utakmica startovao. osim toga bio je i neki peer pressure nakon nokauta greena. da je ostao isti igrac pare bi bile ok, ali ovako ima mozda i najgori ugovor u ligi. sve se bukvalno promenilo nakon onog udarca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

warriorsi i nisu imali nesto puno opcija osim da mu daju pare. upravo su osvojili titulu na odlicnim pooleom ne samo u playoffu nego i u sezoni gde je ne mali broj utakmica startovao. osim toga bio je i neki peer pressure nakon nokauta greena. da je ostao isti igrac pare bi bile ok, ali ovako ima mozda i najgori ugovor u ligi. sve se bukvalno promenilo nakon onog udarca.

 

On je uvek igrao kao najgori gunner samo se poklopilo da te sezone bude u odličnoj formi jer je bio u dobrom kontekstu i bez neke presije je mogao iz drugog plana da trpa, da nije - niko se tu nešto ne bi potresao. Mislim da bi neki sličan tip igrač odradio sličan posao za Dubse tu, koliko se sećam u PO je ipak dosta pao. Ta sezona će mu uvek biti apsolutni plafon. Ja ne mislim da je on tako kriminalan igrač kao što igra u Vašingtonu ove sezone, medijana je negde između ali stojim pri stavu da takvi likovi ne zaslužuju prevelik novac i da ih ima svuda po ligi. 

Link to comment
Share on other sites

u sampionskom playoffu je bio odlican. cak je i startovao utakmice dok se curry oporavljao i kretao sa klupe. imao je tu odlicne partije, cak i u finalu gde je dosta doprineo preokretu. 

ovo je vec ovde hiljadu puta prezvakana prica ali warrirosi su jednostavno morali da mu daju te novce. ili to ili ga gube za nista, trejd zbog male plate bi bio nemoguc tako da je ostala samo ta jedna realna opcija. slicna prica i sa mpj-om i sa drugim igracima koji izlaze iz rookie ugovora.

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima gde je sledeća stanica za Pokusevskog. Ja lično ne verujem da će drugi NBA tim probati eksperiment Poku. Ja ga nekako i ne vidim sa bitnom ulogom u nekom Evroligasu. Toliko je sve to još nedefinisano oko njega, i sto se igre i tela tiče. Ali dobro zaradio skoro 15 miliona u Oklahomi, može da izabere sledeću stanicu bez finansijskog pritiska. 

Edited by Milko Miller
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

 

Poku otpao, a nema @uini da ga brani.

 

Mislim da ce makar jos neki tim da proba sa njim. Realno, Sarlot ili neki drugi tanker imaju lufta da mu daju jos sansi a da ih to ne kosta. 

Edited by Horium
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...