Jump to content

Recommended Posts

Quote

I didn’t back down from the challenge and going up against the best shooter this game has ever seen — and shooting from the NBA line to show all those young kids to not be scared in doing something that has never been done before.

 

 

Gospođetina :Hail:

 

 

B2B, bro put himself in a clutch situation 😄 

 

 

 

Another B2B

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, doragan said:

Odlicno sto je Lilard izbacio sat, taman da zna koliko mu ju.jos ostalo bavljenjem kosarkom ...sala mala, sat je bas lep, jos ako ima verzija sa koznim kaisem...

 

Zna se da je post All-Star Dame najbolji Dame :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Steph je ne samo najbolji igrač lige u poslednjoj deceniji i kusur, već i najbolji šuter svih vremena; bilo je jedino pravedno da se prvo sa njim takmiči. Jer ovako nema izgovora za one koji bi možda umanjili njene veštine.

 

Ali da, kada pogledaš da je Dame sa istim skorom sinoć osvojio 3 pt contest, baš je wow taj njen rezultat. Bilo bi zanimljivo videti neki challenge između Stepha i Dejma, iako naravno mislim da bi Curry izašao kao pobednik 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brown zajebo i Birdmana u dunk contestu, a sudije uspele da uticu i na rezultate 3 point contesta. Ono sto sam bacio pogled Towns par suta zaredom iz kornera gazi liniju, a sudija iako mu to sugerise bez problema priznaju pogotke. Isto i Lillardu u jednu overtimu priznaju trojku koju je sutnuo posle isteka vremena. Ne znam da li prosao dalje bez nje. 

 

Sve u svemu ovo je cringe fest poslednjih 10+ godina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

not comfortable with praise

 

:roflmao:

Baš sam ovo hteo da postavim :lol_2:

 

Jedan od komentara:

 

Lebron: I get weird with praise

Also Lebron: Tattoos chosen one, I want my damn respect, biggest Diva, I'm the goat

Link to comment
Share on other sites

Ovo besomucno orgijanje sa trojkama treba zabraniti, odnosno ukinuti tri poena.Ubice kosarku sa ispucavanjem.Eh,nekada sr na allstaru igrala prava kosarka, a sad se samo pripoveda uz logorsku vatru i guslanje u pozadini...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, doragan said:

Ovo besomucno orgijanje sa trojkama treba zabraniti, odnosno ukinuti tri poena.Ubice kosarku sa ispucavanjem.Eh,nekada sr na allstaru igrala prava kosarka, a sad se samo pripoveda uz logorsku vatru i guslanje u pozadini...

 

Jesi mislio na ove? Sa centra😀

 

 

Ipak Luka je pobjednik sa ovim pokusajem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

@DameTime cestitke, kakav vikend👍

 

Valjda sad zaigra onako kako može i zna u nastavku sezone.

 

Giannis je legenda, kaže mu I'm mic'd but don't worry. You the oldest, me the second oldest, we need to beat up some kids.

 

Dame u fazonu you talk too much 😂

 

Inače svake sezone posle All-Stara imamo neka iščudjavanja, kao da ljudi ne znaju šta je All-Star. Dodju igrači i da se malo zabave, zezaju i opuste tokom sezone, izmedju ostalog. Neće sigurno da se krše kao da je plej of.

Link to comment
Share on other sites

Na all star vikendu je već neko vreme najdosadnija upravo all star utakmica. Sve ovo što prethodi njoj ima takmičarski karakter i učesnici se zaista trude. Sama main event utakmica je težak krindž.

 

Bukvalno sam probdeo noć jer se malecka budila svaki čas, i ipak nisam našao za shodno da odgledam ovu zajebanciju od utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...