Jump to content

Recommended Posts

16 minutes ago, Horium said:

Dirnuo Luku u Poli Parizer

 

 

Blamira se Luka. Jest stvarno dobar igrač ali vrlo iritantan na terenu. Nije jedini ali baš upada u oči. 

Inače Phoenix protutnjao Dallasom.Bilo je i +29 u jednom trenutku. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, bodo said:

Ja ga nisam pratio pre toga jer ne pratim NCCA ali da, euforija je bila ogromna u vezi izbora njega kao prvog pika. Malo je bilo onih pravih navijača koji su izrazavali  sumnju u odluku Sunsa. To znam jer sam tada puno čitao relevantne portale i forume koji prate klub. 

Ja sam bukvalno mjesec dana prije drafta na F4 u BG sa Givonyem pricao na tu temu i coek je bukvalno bio u fazonu "If you're PHX, you gotta take Ayton #1, he will be first overall". I stvarno je bio zbog svega toga + to sto je lokalni momak i igrao na Arizoni dje je tadasnji vlasnik bio isto jedan od boostera, niko nije uopste dovodio u pitanje tu odluku do neke ure kad je poceo taman taj 2 ugovor.

 

Ovo nocas nije Luki trebalo zaista prvenstveno zbog MacMahona koji je ono Rada Nikolic NBA, tip zivi za ove clickbait naslove i nema fransize koju on pokriva da ga voli jer radi covjek ovakve stvari non stop, Doncic je odje trebao da ga iskulira ali na kraju se upecao i ovaj sad ima materijala da ih prca koliko oce. A cisto sumnjam da je to sto mu je neki random tip rekao da potrci malo na treadmill najgore sto je cuo od nekog navijaca i kroz NBA i kroz Evropu dok je bio pa da sad mislis da se nesto bas usled ovog komentara uvrijedio 😄 

 

Zaista nijesam ocekivao da ce se Doc Rivers ovako brzo vratiti ali kad se malo razmisli, coek je idealan trener za svakog GM-a. Svaki put kad nesto zajebe on ce uzet svu krivicu, dobar je sa top igracima sto novim sto starim pa ti nece praviti frku, ne moras da se cimas oko drafta jer ti ih svakako nece igrati, ranije su ga isto ljudi dovodili tako da neces biti neko ko je dao sansu pogresnom coeku a da neko prije tebe to nije uradio, svakako si miran barem 2-3 godine da se ne sjekiras tu previse 😄 

Edited by MrTwister
  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ljutikrilo said:

 

mi smo sa jednim 12. pikom rešili sve svoje probleme

 

 

 

 

meni i dalje nije najjasnije kojom logikom ste provukli vestbruk trejd i šta je tu juta dobila na kraju?

 

daklem:

vi vestbrika, toskano-andersona i demijena džonsa u jutu, dobijate pacova iz minesote, te bizlija i vanderbilta iz jute... i dali ste pik juti

juta šalje konlija i novčić aleksander-šetača u minesotu, šalje i 3 pika druge runde i dobija pik prve runde od vas (2027, nezaštićen), vestbrika, toskano-andersona i demijena džonsa

minesota se rešila pacova, dobija dvojicu putnika iz jute, 3 pika druge runde (jebo pikove druge runde, postadoše izgovor)... i otpustila nekog sa kraja klupe da se napravi prostor

 

 

a onda, da dodamo malo vegete na ovaj bućkuriš

 

ok, nisu mu isplatili sav taj keš, ni u ludilu. jer...

 

ok, uštedeli su, ali nije mi to neka madafaka ušteda... a i pitanje je da li je konlijev ugovor bio full garantovan

 

 

 

vestbruk je budala ili ga bole uši za pare? verovatno oba

 

 

 

ok sad je i meni malo jasnije jer sam istovremeno guglao... međutim

Sad vidim da si sam sebi ovdje odgovorio.

19 hours ago, ljutikrilo said:

 

sa druge strane je jedan deni ejndž bre. očekuješ da će vam kleštima uvrtati testise a on je ovamo izveo silnu akrobatiku da bi dobio vašeg pika iz 2027. koji uopšte ne mora biti visok, jer ste skolni dovođenju skupih FA

ok, uštedeo je nekih 13-tak miliona. možda i izbegao porez na luksuz, to sad stvarno ne mogu da guglam.

 

jedino ako je ejndž sa ovim trejdom hteo da poruči: ljudi nisam ja baš tolika stipsa, nemojte bežati od mene kao da sam šugav.

Da, ustedjeli su na porezu.

I Juta je htjela da se oslobodi Conley-a koji je imao jos 1.5 god ugovor a Vandu i Beasleyu je isticao ugovor. Beasley je imao oko 15 miliona. Ako stvarno mislis da bi neko neki bolji paket od Lakersa za te igrace onda jbg, preuzmi od Ainge posao.

19 hours ago, ljutikrilo said:

 

 

 

 

i jedno bonus pitanje za kraj:

šta je minesota dobila sa ovim? rešili se pacova?

 

 

 

 

 

Da, rijesili se pacova kome je isticao ugovor i dobili nesto zauzvrat jer da se ne lazemo, DLo da je ostao u Minesoti bi dobio kao FA odlican ugovor, bolji nego sto je ljetos dobio jer ne bi bio toliko otkriven na velikoj sceni. Sigurno bi zabo 120/4 negdje drugo pa mozda i jace a Minesota mu nije planirala dati novi ugovor imajuci u vidu ugovor Goberta kao i nastuoajuci ugovor KaT-a a ide i Edwards.

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

I Juta je htjela da se oslobodi Conley-a koji je imao jos 1.5 god ugovor a Vandu i Beasleyu je isticao ugovor. Beasley je imao oko 15 miliona. Ako stvarno mislis da bi neko neki bolji paket od Lakersa za te igrace onda jbg, preuzmi od Ainge posao.

Da, rijesili se pacova kome je isticao ugovor i dobili nesto zauzvrat jer da se ne lazemo, DLo da je ostao u Minesoti bi dobio kao FA odlican ugovor, bolji nego sto je ljetos dobio jer ne bi bio toliko otkriven na velikoj sceni. Sigurno bi zabo 120/4 negdje drugo pa mozda i jace a Minesota mu nije planirala dati novi ugovor imajuci u vidu ugovor Goberta kao i nastuoajuci ugovor KaT-a a ide i Edwards.

 

ok, ceo taj trejd mi sada ne izgleda toliko iracionalno, mada  i dalje mi delujete kao NBA primadone... kad vam nešto treba, pokreću se nebo i zemlja

pored svih pogodnosti koje su te ekipe imale, ne deluje mi da im je baš gorelo pod nogama da taj trejd prođe

Edited by ljutikrilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MrTwister said:

Ovo nocas nije Luki trebalo zaista prvenstveno zbog MacMahona koji je ono Rada Nikolic NBA, tip zivi za ove clickbait naslove i nema fransize koju on pokriva da ga voli jer radi covjek ovakve stvari non stop, Doncic je odje trebao da ga iskulira ali na kraju se upecao i ovaj sad ima materijala da ih prca koliko oce. A cisto sumnjam da je to sto mu je neki random tip rekao da potrci malo na treadmill najgore sto je cuo od nekog navijaca i kroz NBA i kroz Evropu dok je bio pa da sad mislis da se nesto bas usled ovog komentara uvrijedio 😄 

 

sledeci pod ce biti must listen ;D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

 

Ovo ako se proširi kod nas da plaćaju tri trenera skoro 4 godine neće moći da se živi od terora Zvezdana Terzića. 

 

mislim da su knicksi u jednom trenutku plaćali tri trenera i dva gm-a istovremeno, plus joakima nou naravno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

za tri sezone, toliko zaradjuju neki bezveznjaci igraci. treneri u nba su bas skrajnuti sa lovom

 

Licno nemam nista protiv. Kad mogu i igraci sto ne bi mogli i treneri. Pritom cak nije deo salary cap-a. Nek lepo placaju ove vlasnicke glave sto leze na zlatnim polugama.

 

Bas sam skoro slusao podcast neki sa Leglerom gde se pominjao rekordni ugovor Spoelstri, ali se tu dao dobar kontekst da cak i taj famozni ugovor je sustinski ugovor koji dobija neki random prašinar u NBA.

A realno Spoelstra stvara vrednost Majamiju kroz svoju alhemiju maltene kao da je on jos jedan superstar.

Mozda je samo pomalo nepravda da Doc dobija te pare umesto drugih kvalitetnijih trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

za tri sezone, toliko zaradjuju neki bezveznjaci igraci. treneri u nba su bas skrajnuti sa lovom

Nemam ja nista protiv da treneri zaradjuju vec sto je Doc dobio tolike pare a bezveznjakovic

Zivi od '08 i dalje a pitao se k'o svitac guzice.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...