Jump to content

Recommended Posts

7 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Uzmi tim ekipama te igrače i bili bi živi kurac bez njih, Minesota, OKC i Denver imaju po jednu dominantnu figuru i ne zavise toliko od tih svojih drugih banana. Inače, i Towns i Jalen Williams bi mi bili pre na all staru nego Murray ove godine, imao je on bolje regularne sezone od ove.

 

Murray i ne treba da bude izabran al isto tako ne treba da bude izabran niko od ekipa sa negativnim skorom jer onda moze i Viktor i Cade itd...

 

Ludilo mi je da na all staru igraju drtine koje ne mogu ni .500 da skupe

Link to comment
Share on other sites

Kingsi više nisu zainteresovani za Siakama, izgleda da su Toronćani tražili previše.

1 hour ago, Horium said:

Mislim da Dalas nema sta da da. 

Kada Kingsi nisu uspeli da ispune kriterijume, Dalas tek neće.

 

Ostaje samo da se Voriorsi zalete na njega.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

jedna od najgorih nba noci u recent history. 

Pre dve veceri je valjda postavljen rekord da za jedno vece 5 ekipa ubaci 140+ poena.

Jeste kosarka danas nikad bolja, kao i sami igraci, talenat, vestine, itd...ali ne igraju ti igraci protiv ABA ligasa pa da ubacuju svako vece toliko poena. Niko ne moze da me ubedi da ekipe nemaju kvalitet da odigraju bar pristojnu odbranu i ne prime 130 poena. Jednostavno malo ko se cima vise u regularnoj sezoni i zato sve ove i individualne i timske statistike treba ipak uzeti sa nekom rezervom, a da playoff vise nego ikad pokazuje ko je ko.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od Memfisa izgubismo. Nisam verovao da ćemo izgledati ovako loše ove sezone. Posebno, jer su Bron i AD odigrali baš veliki procenat utakmica. 

 

Moraće taj trejd što pre, inače će sredinom februara da bude vrlo gadno.

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

I oni sada rade neki trejd 1/1.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Od Memfisa izgubismo. Nisam verovao da ćemo izgledati ovako loše ove sezone. Posebno, jer su Bron i AD odigrali baš veliki procenat utakmica. 

 

Moraće taj trejd što pre, inače će sredinom februara da bude vrlo gadno.

Ham ce morati uci u ozb seriju pobjeda da sacuva posao a posebno nakon izjave posle meca. 

 

Memfis sutirao 23/45 trojke. Kad ti Smart ubaci 8 trojki onda si ocaj od trenera

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

jedna od najgorih nba noci u recent history. 

Izuzev Denverove blamaze, i mucenja Voriorsa, sve sam blowout do blowouta. I to od 14 utakmica.

Mnogo mi je drago sto sam ovu a i sve ostale preskocio. Da mi ne kvari utisak od preksinoc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Pre dve veceri je valjda postavljen rekord da za jedno vece 5 ekipa ubaci 140+ poena.

Jeste kosarka danas nikad bolja, kao i sami igraci, talenat, vestine, itd...ali ne igraju ti igraci protiv ABA ligasa pa da ubacuju svako vece toliko poena. Niko ne moze da me ubedi da ekipe nemaju kvalitet da odigraju bar pristojnu odbranu i ne prime 130 poena. Jednostavno malo ko se cima vise u regularnoj sezoni i zato sve ove i individualne i timske statistike treba ipak uzeti sa nekom rezervom, a da playoff vise nego ikad pokazuje ko je ko.

 

Smanjenje broja utakmica bi najverovatnije dovelo do povećanja kvaliteta zbog podignutog uloga, ali teško će to ići, onda je i manje para a to je no-no.

 

Koristila bi neka reorganizacija, ili makar ubacivanje još forica poput ovog in-season turnira.

Link to comment
Share on other sites

All-Star je neka kombinacija popularnosti i individualnih statsa igrača, ne mora da ima mnogo veze sa plasmanom tima na tabeli. S obzirom na to da 50% čine glasovi gledalaca, a znamo da su neke fan baze aktivnije od drugih... Npr. pre koju godinu su Dubs fans najlaganije izglasali Kleja na AS, koji je u tom trenutku bio povređen i uopšte nije igrao (slično je bilo i sa Stephom). 

 

Koliko god gotivila Jamala (nevezano za to sa kim igra huehue), msm da ove sezone nije AS, što ne znači da neće biti u budućim sezonama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:


Prince :lol_2: Samo je falilo da isimulira neki sut za tri poena i da trazi 3 bacanja.

Kakvi bedni potezi. Vise Prinsa nego Dzejmsa.
Ima li neki bolji ugao, ne vidi se ovde lepo cime ga je Dzejms udario? Definitivno treba da bude kaznjen za ovo.
sad sam video, nije mi pokazivalo ceo snimak, dok nisam preko tvitera otvorio. Ipak nije tako strasan udarac

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Kakvi bedni potezi. Vise Prinsa nego Dzejmsa.
Ima li neki bolji ugao, ne vidi se ovde lepo cime ga je Dzejms udario? Definitivno treba da bude kaznjen za ovo.
sad sam video, nije mi pokazivalo ceo snimak, dok nisam preko tvitera otvorio. Ipak nije tako strasan udarac

JJJ se omotao oko njegovih ruku, pitam li se šta je očekivao?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...