Jump to content

Recommended Posts

6 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

🤣🤣🤣

Pulara ni kriv ni dužan dobi paruštine, na konto titule. Jesu Voriorsi osvojili, ali on je tu bio najmanje bitan igrač, čak je i Luni bio x2 korisniji igrač u plej ofu. Bio je hajp oko njega, ali mene taj cirkuzant nije uspeo prevariti.

Link to comment
Share on other sites

Orlando Magic je prava sportska prica. Mlada ekipa(Ingles jedini igrac preko 30god) koja pegla opaku odbranu se ne vidja tako cesto. Svi nosioci po 21, 22, 23 godine.

 

Pomenuo bih Suggsa koji se podigo nakon lose prosle sezone. I dalje su procenti slabi, ali igra odbranu na elitnom nivou.  Agresivan je, uvek svom igracu u dresu, non stop ceprka loptu protivniku. Trenutno je treci kradljivac u ligi.

 

Banchera nikako ne mogu da svarim vizuelno i pre svega igracki(tezak kamenac je), ali bi mu oprostio i to ukoliko bi se napravio neki dobar rezultat. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo vazno zbog toga sto sutra docekujemo Dallas. Prosli put smo izginuli protiv Sakramenta na home b2b-u nakono blowout pobede, nadamo se da ce sada biti drugacije. Redish je brzo izasao zbog povrede, prepona. 

 

 Ham forsira Torijana kao prosle godine Troy Brown Jr-a previse. Duga je sezona da skonta da treba da startuje Ruija doduse... 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Inače, Piti je 2019. rodila sina Brentona. Skoro tri godine je držala identitet dečakovog oca u tajnosti. Mnogi su mislili da je tata superzvezda Finiks Sansa Devin Buker, koji se zabavljao sa Kendal Džener. Tek 2021. godine Alija je priznala da je imala kratku vezu sa Brendonom Ingramom.  Na kraju se ispostavilo da je upravo Ingram Brentonin otac.

 

Yo, who could be the father of this kiddo... Bruh have no idea who that could be... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MrTripleDouble said:

Orlando Magic je prava sportska prica. Mlada ekipa(Ingles jedini igrac preko 30god) koja pegla opaku odbranu se ne vidja tako cesto. Svi nosioci po 21, 22, 23 godine.

 

Pomenuo bih Suggsa koji se podigo nakon lose prosle sezone. I dalje su procenti slabi, ali igra odbranu na elitnom nivou.  Agresivan je, uvek svom igracu u dresu, non stop ceprka loptu protivniku. Trenutno je treci kradljivac u ligi.

 

Banchera nikako ne mogu da svarim vizuelno i pre svega igracki(tezak kamenac je), ali bi mu oprostio i to ukoliko bi se napravio neki dobar rezultat. 

 

Pa i red je bio da konačno opepele. Još od kada je Dwight Howard otišao oni su prestali da budu relevantni, ima tome više od 10 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, 40Wins said:

 

Yo, who could be the father of this kiddo... Bruh have no idea who that could be... 

 

Kakva je ovo citirana novinska rečenica, nekim dubljim tumačenjem bi moglo da se zaključi da je Ingram sam sebi otac i da ima i sina i ćerku, plus su uspeli da upletu i Dženeriku u ovo nekako.

 

Od ostalih vesti, Trae Young ove sezone ima 35% FG i 28% za 3 (41.2 eFG%) a u odbrani je Miloš Teodosić Gary Payton naspram njega. Grozan vašarski igrač i mislim da bi Hawksi mogli da razmisle da se reše bede dok još drži neku vrednost. Čak i cirkuzant Lamelo igra smisleniju košarku od ovog divljaka.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kakva je ovo citirana novinska rečenica, nekim dubljim tumačenjem bi moglo da se zaključi da je Ingram sam sebi otac i da ima i sina i ćerku, plus su uspeli da upletu i Dženeriku u ovo nekako.

 

Da se podsetimo legendarne izjave:

image.png.85ac229056b8eeb999095421adac0be5.png

  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...