Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

Sota imala b2b u gostima, o cemu ima da se pise. Same ol same ol. 

 

Mozda kad se definitivno vrati onaj kljakavac i bude moglo nesto da se uigra. Dotle sa rekordnom nezainteresovanoscu pratim ishode tekmi u regularki.

 

Vogelu, Vogelu, kamo ti Chimezie, Vogelu

 

kljakavac - bredli bil?

 

 

nisam mnogo obraćao pažnju na njega, pa ni na njegovu istoriju povreda, ali ta vašington trojka (vol, oto porter, b. bil) ostade mi u pamćenju najviše po povredama. onim kilometarskim.

čovek da se zapita: ko li je kondicioni trener tamo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

Sota imala b2b u gostima, o cemu ima da se pise. Same ol same ol. 

 

Mozda kad se definitivno vrati onaj kljakavac i bude moglo nesto da se uigra. Dotle sa rekordnom nezainteresovanoscu pratim ishode tekmi u regularki.

 

Vogelu, Vogelu, kamo ti Chimezie, Vogelu

I ja se pitam zašto mu Metu ne igra skoro ništa a u predsezoni je bio sasvim pristojan da ne kažem dobar. Meni je recimo Watanabe baš bezveze igrač a uzima minute na PF kad KD uzima predah. Veliki upitnik baš. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Mene više zanima zašto ne krenu da forsiraju Bola, vidim da Sparsima sa Vembanjamom uspeva.

Vidim da i dalje ima ljudi koji iz nekog nepoznatog razloga misle da je Bol kosarkas. Decko bi imao problema da bude produktivan u drugoj kineskoj ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, bodo said:

@DameTime možeš li nešto reći o Aytonu. Impresije. Brojke su mu opale (6 poena manje) osim skoka za minut vise provedenog u igri. Ipak ima nesto bolje statse od Jusufa. 

 

Očekivano je da mu opadnu poeni, s obzirom na to da mislim kako je manji fokus u napadu na njemu nego što je to slučaj bio kod vas. Moj utisak, ono što sam gledala, odličan je rebounder ali pokazuje minimalan effort u svemu. Mene je to jako razočaralo, moguće jer sam vrlo dugo priželjkivala da zaigra kod nas, bukvalno se minimalno cima u odbrani i izgleda kao da ga mrzi da živi.

 

Trenutno, bez obzira na razliku u statsima (jer je ovaj još više "skrajnut" u PHX), vama je bolje legao Jusuf.

 

Ostadoh dužna odgovor i @Darko za Scoota. Razočaranje sezone za sada, očekivala sam da ćemo biti truba kao ekipa, ali isto tako sam od njega očekivala više i da se umeša u borbu za ROY. Za sada baš loši procenti u sezoni. Već sam pisala da mi se od naših mladih igrača najviše dopada Sharpe.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

klay thompson ove sezone nakon 13 utakmica:

 

13.8/3.4/1.9     40/33/85

 

klay thompson prosle sezone nakon 13 utakmica:

 

15.5/3.4/2.4     36/33/81

 

na kraju zavrsio sa 22ppg i 42% za tri. dakle ne bi trebalo da bude panike za njega.

 

wiggins je vec malo ozbiljniji slucaj.

 

ova sezona:

 

10.5/4.2/1.5      40/13/50

 

prosla:

 

18.3/5.8/2.4      49/38/74

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...