Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
36 minutes ago, gggggggg said:

 

najsmesnije mi kurcenje sa titulama koji su se osvojile pre hrista i to pre nego sto je bilo ko od nas bio rodjen. ne znam samo ko je tu smesniji dal celticsi koji su uzeli milion trofeja za redom u ligi sa osam timova ili lakersi koji su uzeli dobar deo trofeja kada fransiza nije ni bila u los angelesu.

 

jedino gori su navijaci liverpoola zbog iste stvari i navijaci arsenala zbog deluzije.

Ali kao Denver forsirao rivalstvo a AD lajao kako jedva čeka sezonu, kako su Nuggetsi puno pričali.....otvaranje sezone-šamar, 40k poena-šamar, Kobejev kip-šamar, playoff-šamar,šamar, šamar, primanje za obraz, šamar
EDIT: kad iz jedne rečenice skuužiš ko je prvu NBA utakmicu pogledao 2015.

Edited by Bugl Khan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Realno je Denver ekipa sa najviše mini-rivalstava u poslednjoj deceniji, što se tiče PO imali smo više zanimljivih i dugih serija sa Utah i Portlandom, evo sad Lakersima. Na Istoku ne znam da li ima neke takve ekipe?

 

Pored toga izdvajaju se i Warriors-Cavaliers u onom Lebronovom periodu.

 

Ali svakako ništa od toga nije magnitude rivalstva između Lakersa i Celticsa.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

u pravu si, nema ovde nikakvog rivalstva :default_coffee:

spacer.png

 

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

jer mi u ovoj seriji navijamo za Wolvese

A jes zaboravio sam da je bolje da Vulvsi operu Nagece da bude da ste makar ispali od krš ekipe 4-1 umesto od šampiona. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

EDIT: kad iz jedne rećenice skuužiš ko je prvu  NBA utakmicu pogledao 2015.

 

Kad vec vuces za jezik od 2001. i druge utamice finala Lakers-Sixers. Za tebe bi se mozda nesto takvo moglo reci obzirom na kolicinu teorija zavjere i nebuloza koju prosipas ovdje. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kurc Emuchelo said:

A jes zaboravio sam da je bolje da Vulvsi operu Nagece da bude da ste makar ispali od krš ekipe 4-1 umesto od šampiona.

 

Ispalo se i to je jedino sto je relevantno. Da li od krs ekipe ili sampiona, potpuno nebitno. Promjene su svakako potrebne i vec su pocele otpustanjem celavog teroriste. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

ako cemo ozbiljno, nema tu vise nekog rivalstava kao ranijih decenija. nije to toliko ozbiljno sada kao ranije. nema toliko psihopata.

 

ali ako vec moramo navesti neka rivalstva onda lakers-denver bi moralo da udje pod tu definiciju, cisto zbog cestih playoff serija poslednjih par sezona i malo ozbiljnijih animoziteta izmedju nekih aktera. mada malonea vise nervira media bias nego konkretno lakersi. boston-miami isto moze da bude kao neko rivalstvo. bucks-celtics, dallas-clippers. ranije warriors-cavs, grizzlies-clippers...

 

10 minutes ago, Kurc Emuchelo said:

spacer.png

 

 

 

epski kvot.

Edited by gggggggg
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

 

kakav trade

pa ima veliku plaću. bio je dugo ozljeđen, nije se osjetilo. zašto bi Reida držao na klupi ako ti za duplo manje para može zamijenit KATa?
Možda nešto propuštam. Al to mi je nekako logično.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pravashodno mislio na komentare fanova u samoj SAD..na mrežama itd. Primetio sam da se više oduševljavaju fanovi LAL.

Ovde bih rekao da više dominiraju Jokićevi hejteri. A hejt prema Nikoli je preuveličan.
Naravno,podrazumeva se da mislim kako nije nikakvo božanstvo,ali ne vidim da je dao povoda da ga se toliko mrzi i nipodištava. Posebno ne kao košarkaša.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Dusko said:

Samo da vas zamolim da ubuduce grupaciju tudjih navijaca bilo LAL, bilo Jokicevih ne nazivate sektom.

 

Hvala na ovom upozorenju. Ja da sam član neke sekte stvarno bi mi bilo neprijatno da ovo čitam.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ja razumem ljude koji hejtuju Jokica zbog stila igre, zbog neigranja za rep, zbog podržavanja SNSa, reklamiranje kladza i sl. 

 

Ali ne razumem (a ima ih) koji hejtuju Jokica zbog toga sto ga Srbi/Balkanci koji inace ne prate NBA gotive. 

To je maltene jedino sto ne moze da mu se zameri i sto ne zavisi od njega. 

Edited by Horium
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

Ja razumem ljude koji hejtuju Jokica zbog stila igre, zbog neigranja za rep, zbog podržavanja SNSa, reklamiranje kladza i sl. 

 

Ali ne razumem (a ima ih) koji hejtuju Jokica zbog toga sto ga Srbi/Balkanci koji inace ne prate NBA gotive. 

To je maltene jedino sto ne moze da mu se zameri i sto ne zavisi od njega. 

Ja sam zbog njega počeo pratiti NBA nakon 15+ godina 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj topić je upropašćen, jer se ne banuje botovanje i iznošenje lažnih informacija. I kad se dokaže da forumaš greši, samo promeni temu i nastavlja da botuje o drugoj. Onaj forumaš pod nikom Sombor pljuje po svakom igraču NBA, samo je Jokićevo flopersko govno slatko. 

 

Ja sam to davno shvatio, zato više i ne ulažem neki effort, ne vredi ovde ništa dokazivati, a kamo li mišljenja razmenjivati, više dođe svaštara u kojoj se pljuju igrači.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ovaj topić je upropašćen, jer se ne banuje botovanje i iznošenje lažnih informacija. I kad se dokaže da forumaš greši, samo promeni temu i nastavlja da botuje o drugoj. Onaj forumaš pod nikom Sombor pljuje po svakom igraču NBA, samo je Jokićevo flopersko govno slatko. 

 

Ja sam to davno shvatio, zato više i ne ulažem neki effort, ne vredi ovde ništa dokazivati, a kamo li mišljenja razmenjivati, više dođe svaštara u kojoj se pljuju igrači.

Nije samo po igracima. Jutros je imao zestok rant po sudijama ko klinac od 3-4 godine kad mu se ne kupi igracka. Degutantno i za citati u situaciju kad su Wolvsi odrali Nugetlije. 

20 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jokicev NBA uspon je ubedljivo najgora stvar koja se desila ovom topiku.

 

Srecom deluje da ce finale konferencija biti mirniji period.

 

 

Malkolme, run it back sa Klayom i Draymondom ili rebuild oko Stepha?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Jamal uradio sa peskirom i heat packom bi trebala suspenzija da radi.

Sva sreca pa neko nije stao na to i povredio se.Nema veze sto nije ciljao na nikoga.Ubacio je stvar u teren a to je no no.

Ako mogu navijaca da suspenduju iz objekta pa onda i igrac bi trebao da trpi posledice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ovo sto je Jamal uradio sa peskirom i heat packom bi trebala suspenzija da radi.

Sva sreca pa neko nije stao na to i povredio se.Nema veze sto nije ciljao na nikoga.Ubacio je stvar u teren a to je no no.

Ako mogu navijaca da suspenduju iz objekta pa onda i igrac bi trebao da trpi posledice.

Ciljao je sudiju. Bas sramno ponasanje od sampiona i ozbiljna mrlja.

Sve ok, frustracija, povreda, odbrana protivnika ali to se ne radi.

 

Ne sjecam se za sve ove godine pracenja da sam vidio da neko uradi ovo sto je on uradio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

@Miki28 Teoljub ovim sam iskreno presretan, velika steta sto je propustio zavrsnicu sezone i PO jer bi nam sigurno znacio u skoku. Moze biti odlican backup visoki i kompatibilan je s Davisom zbog suta al bi nam trebao jos jedan krupniji visoki takodjer. Bitadze mi je zanimljiva opcija ako bude uopce dostupan za vet min. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nije samo po igracima. Jutros je imao zestok rant po sudijama ko klinac od 3-4 godine kad mu se ne kupi igracka. Degutantno i za citati u situaciju kad su Wolvsi odrali Nugetlije.

Van svake pameti. Sudije nisu mogle bolje odsuditi meč, pustila se čvrsta igra u kojoj su Nagetsi u inferiornijoj poziciji i odmah galama Jokićevaca, a prijala im je ista kada su dobijali Lejkerse.

 

Ne valja Janis, ne valja Bron, ne valja Embid. Sad da vidimo šta neće valjati Edvardsu, čekamo samo, jer je ipak novo ime i tek postaje neki rival Jokiću i Jokićevcima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

@Miki28 Teoljub ovim sam iskreno presretan, velika steta sto je propustio zavrsnicu sezone i PO jer bi nam sigurno znacio u skoku. Moze biti odlican backup visoki i kompatibilan je s Davisom zbog suta al bi nam trebao jos jedan krupniji visoki takodjer. Bitadze mi je zanimljiva opcija ako bude uopce dostupan za vet min. 

 

To se dalo naslutiti iz ovog tweeta. Steta za povrede njega i Vanda, itekako bi nam valjali u seriji sa Nuggetsima. 

Prioritet mora biti dubina, jos jedan visoki i krilo koje je two-way igrac. 

 

Ako Lue nije dostupan, volio bih Adelmana ili Lee. Bas lijepe stvari sam procitao za njih. JJ Reddick nikako.

Link to comment
Share on other sites

Potpuna propast Melouna koji uopste nije pripremio ekipu za ovu utakmicu.

 

Denver je uzasno odreagovao na cvrstu igru Minesote, poceli su vise da gledaju ka sudijama nego na to sta rade na terenu.

 

I Meloun je sa onim bezveznim utrcavanjem na teren kod prilicno ciste situacije samo dao dozvolu igracima da krivca traze u sudjenju.

 

Kad dodjes u tu situaciju tu vise nema nista od igre i game plana, pogotovo kad ti je protivnik ovoliko dobar.

 

Jamal je posle od nemoci usao skroz u crveno i ono je stvarno sramota sta je radio, nije vise klinac, a uz to je i sampion, bas nema opravdanja za takvo ponasanje.

 

Sto se tice sudjenja, meni jeste utisak da su pustili tucu, a to ocigledno odgovara Vulfsima. Uz povredjenog Mareja i poslovnicno sviranje tek polovine faulova na Jokicu ispod kosa Denver jeste u teskoj situaciji.

 

Da su bili pametniji mogli su da insistiraju da Jokic dobije Embid tretman, ali posle ovog danas ce sve da boli uvo.

 

Videcemo, ova ekipa Denvera se dvaput vracala sa 1 - 3, ocekujem da pruze nekakav odgovor u Mineapolisu

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Malkolme, run it back sa Klayom i Draymondom ili rebuild oko Stepha?

Nadam se rebuildu ali ne bi me cudilo da vrate Kleja, iako to oznacava kraj bilo kakve takmicarske kosarke dok je Stef tu.

 

1 hour ago, Dracarys said:

Ne valja Janis, ne valja Bron, ne valja Embid. Sad da vidimo šta neće valjati Edvardsu, čekamo samo, jer je ipak novo ime i tek postaje neki rival Jokiću i Jokićevcima.

Ja ne znam da li postoji jedan neutralni navijac koji gotivi Embida, bukvalno sve najgore skupljeno u jednom igracu, neatraktivna kosarka, foul baiting, plakanje sudijama, plakanje medijima, choking iz godine u godinu, plus je postao verovatno i najprljaviji igrac u ligi.

 

Isto je razumljivo da ljudi ne gotive Janisovu kosarku, ne mora to nuzno da ima veze sa Jokicem.

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...