Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Mentalno poremecena osoba. Liga ovog idiota ne smije vise trpiti. Oguli mu kaznu od 20+ utakmica pa da vidimo hoce li nastaviti. 

 

sumnjam da ce dobiti vise od jedne utakmice, ako ga uopste i suspenzuju ovoga puta.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Red je da somborska veprina nauci da ne moze kako se prohte da se bahato ponasa i vredja sudije. Cesto deluje kao da je na ivici da prebije sudiju, kao onomad kad je dzukacki sa ledja gurnuo Kifa Morisa. Treba cesce da dobija iskljucenja.

 

Nice try Delgiša, nice try. Suviše si providan :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

clippersi vezali pet pobeda i naravno ceo forum cuti :thumbdown:

Pa iskreno bilo je samo pitanje trenutka kad će proigrati. Barem šta se mene tiče. Puno je tu koncentrirane kvalitete i talenta da ne bilo tako. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Ne svidja mi se sto Doc izlazi sada sa ovom pricom.

 

kakva naknadna pamet. 

svi su znali ali jebiga

 

pri čemu nije kao da geiorge loše igra, već kawhi i on nisu spojili zdravu sezonu za 4 godine

 

na stranu što ne bi dobio leonarda, nego ništa ne bi uradili ni da je ostao SGA

..jedini berićet je što bi imali mladu zvezdu za budućnost umesto starih zvezda za sadašnjost.

rez bi svakako bio isti

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Priča se da je Stef dao zeleno svetlo napokon da se Drejmond i Klej i Wiggins oteraju u pičku materinu. Wigginsa bih zadržao, čeka se razgovor koji treba da obavi sa predstavnicima građevinarskog lobija San Franciska, ali šuška se da je to to. Menađment nije zadovoljan ni Kerrovim ignorisanjem realnosti, tako da očekujem u najmanju ruku naočare.

 

Šalu na stranu, zaista mislim da postoji velika šansa da makar Drej odleti, a ne bi me čudilo da u paketu ode i Klej negde ili da mu se jednostavno ne ponudi ugovor, ovo je jedan od poslednjih trenutaka za tako nešto. Drejmond je velika sramota za klub, za ligu i za Stiva Kera, a što je najgore mislim da nije za psihijatra kao Dža ili Majls Bridžis, nego da je jednostavno bezobrazan i loša ličnost, a tu nema pomoći eksperta, samo realnost da ga pljusne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...