Jump to content

Recommended Posts

22 minutes ago, cabke said:

Sad skontaj da "mi" to napišemo u duelu DEN-PHI...prvo bi nas "vi" isprozivali. 😄

Ali drago mi je da se vidi koliko se plačljivku svira za ružne poglede...odatle i broj bacanja po utakmici.

 

Sto se tiče DEN-LAC...nemam riječi...moram pogledati recap negdje. Redzi i DA odradili posao...💪


Ja za Embiida pisem da je floper duze nego sto je Jokic uopce relevantan u MVP pricama. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Pogledao malo, hejl za Redžija i ostale naravno, ali prvi utisak koliki su ovi cirkus. Baš cirkus.

 

Ali ok, to mi nikako nije iznenađenje, divim se ljudima koji su videli nešto dobro u toj ekipi.

 

najveci problem je sto coach lou nije jos shvatio ili ne sme da preda dzemu kljuc u ruke

uzima 7 suteva za 30/36mins, skandal

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Embiid je nakon sto mu je sviran drugi faul pocetkom prve cetvrtine napravio jos bar 3-4 faula i apsolutno mu nijedan nije sviran. Na drugoj strani standardno ide faul na ruzan pogled.

 

Pitanje je samo da li zbog toga treba da ti se gadi igrač ili liga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj poraz Klipersa je najveća bruka ove sezone bilo kog tima. Aj Redži Džekson i nekako da te natrpa ali da te razvali DeAndre Jordan kao da je 2013-a, bruka i sramota. Meni je Paul George neka NBA verzija Nedovića + odbrana, do jaja igrač za gledanje, smooth mf i strelac, nema šta ne može ali ako ti je to lider...znaš da nemaš šta da tražiš.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovaj poraz Klipersa je najveća bruka ove sezone bilo kog tima. Aj Redži Džekson i nekako da te natrpa ali da te razvali DeAndre Jordan kao da je 2013-a, bruka i sramota. Meni je Paul George neka NBA verzija Nedovića + odbrana, do jaja igrač za gledanje, smooth mf i strelac, nema šta ne može ali ako ti je to lider...znaš da nemaš šta da tražiš.

Ne pretjerujmo sad. Poraz Sunsa i to b2b od Spursa koji nikoga nakon toga nisu dobili u gostima  je veća bruka. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Pitanje je samo da li zbog toga treba da ti se gadi igrač ili liga.

 

Taj drugi faul što su svirali Embidu je nepostojeći, veoma rano, i čudno mi je bilo da Nurs nije tražio čelendz posto je bilo baš  rano. 

Verovatno zbog toga su mu posle progledali kroz prste i dopustili mu više kontakta.

 

 

https://www.nba.com/stats/events?CFID=&CFPARAMS=&GameEventID=42&GameID=0022300255&Season=2023-24&flag=1&title=Embiid S.FOUL (P2.T2) (B.Barnaky)

 

Edited by propolis
Raširio ruke i sklanjao se unazad.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...