Jump to content

Recommended Posts

Na kraju DeRozan isabijao sa klacom mada kljucnu trojku za +3 je pogodio Caruso. Svasta kako je Majami ovo dozvolio, imao sam prilike da ispratim bas samu zavrsnicu. U ponedeljak revans sa Bulsima, prilika za osvetu. 

 

Au kakva trojka Holmgrena za produzetak na sekund i nesto do kraja, iz okreta. Pre toga Wiggins zabo klac trojku na ofanzivni skok Lunija posle promasaja Stepha. 

Link to comment
Share on other sites

Holmgren je trenutno mnogo smisleniji igrač od Wemby-a. Baš si me sviđa kako igra, ne plaši se kontakta i ne forsira ništa. Rookie of the year za sada, bez premca.

 

Pre nego što počne paljba po meni, znam da je Wemby dve godine mlađi i da ima veći plafon. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Darko said:

Holmgren je trenutno mnogo smisleniji igrač od Wemby-a. Baš si me sviđa kako igra, ne plaši se kontakta i ne forsira ništa. Rookie of the year za sada, bez premca.

 

Pre nego što počne paljba po meni, znam da je Wemby dve godine mlađi i da ima veći plafon. 

Nema paljbe, samo cinjenice zboris👍

Chet>Wemby

Okc na 9-4, Shai igra sjajno ( minus onaj horor protiv Denvera ). Ozbiljna ekipica se tamo stvara

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li će OKC da trejduje Gidija (pošto mi se čini da se nije uklopio baš sa SGA-om a i vidim kada je Holmgren dao juče trojku za produžetak on nikakvu reakciju nije pokazao) i još par guzeta za nekog iskusnijeg igrača. Možda baš sa Čikagom koji vidim da hoće da rastura ekipu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako zdravlje posluzi i ako se povuku dobri potezi, thunderi su u sjajnoj poziciji da izdominiraju ligu u narednim godinama. Imaju takav kapacitet i resurse, da ako ništa drugo, budu konstantni contenderi u ovoj deceniji. Nešto slično spursima iz 2000-ih

 

Trenutno imaju legitimnog mladog superstara koji je već sad u top 10 igrača lige. Chet, uz sve na nedostatke, je po potencijalu definitivno ALL star kalibar, a vrlo moguće i ALL NBA. I nekako ga mogu u budućnosti videti kao drugog/trećeg igrača šampionske ekipe.

 

Dalje, OKC u naredne tri godine imaju čak 15 pikova (8 iz prve, a 7 iz druge runde drafta). Salary cap im je trenutno samo na 130 miliona, znaci 40 miliona udaljeni od prvog aprona, a 50 od drugog, dok bi eventualni supermax za SGA stupio tek na snagu tamo u sezoni 27-28. A kad sam već kod salary cap-a, najgori ugovor je od Bertansa (ove sezone prima 16 miliona) ali mu je dogodine zadnja godina, tako da je i njegov ugovor poželjan za trade. 

 

Sve u svemu, OKC će uskoro povuci neke poteze. Sam Presti se doveo u takvu poziciju, da čak i da kiksne, opet ima puno prostora isprobavanje, ispravljanje grešaka, a da ne založi budućnost kao sto su to napravile neke ekipe. Uostalom, videcemo uskoro.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stefan81888 said:

Back to back gostovanja bez veze ekipama Memfisa i Šarlota se crtaju za neki bez veze poraz gde ne treba ali jedva čekam meč protiv Milvokija posle toga, da vidimo ko je od čega. 

Mislim da su nam trenutno jedini pravi testovi Denver, Minnesota te od ostalih ekipa GSW, zdrav Phx i Dallas. 

 

Način na koji će funkcionisati odbrana, i napad kad iz ove igre malo ja, malo ti prestanu kapati poeni u bitnim dijelovima utakmica. 

 

btw zdravo svima, poslije 3-4 godine čitanja sam se morao i registrovati jer inače nisam mogao vidjeti ovaj dio foruma. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...