Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

170 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Posted (edited)

Za šta se tačno vi bunite?

 

Da li je Panter izbacio nogu - nije. Da li je bio faul na njemu - jeste. Da li je Ferel insistirao kod sudija za nogu i ironično aplaudirao - jeste. Da li je time sam sebe izbacio iz igre - jeste. 
 

Ono što su pustili u prvom na nama je problematičnije. Posle na početku drugog svirali njima dva neka blaga kontakta kao da se iskupe.

 

Ili treba da spominjemo šta su naši sportski prijatelji iz PG radili sa sudijama na kraju tekme u PG.  

Edited by pendulum
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 minutes ago, pendulum said:

Za šta se tačno vi bunite?

 

Da li je Panter izbacio nogu - nije. Da li je bio faul na njemu - jeste. Da li je Ferel insistirao kod sudija za nogu i ironično aplaudirao - jeste. Da li je time sam sebe izbacio iz igre - jeste. 
 

Ono što su pustili u prvom na nama je problematičnije. Posle na početku drugof svirali njima dva neka blaga kontakta kao da se iskupe. 

Jel se ovo sprdas ili...?

Jer, ili je to ili ne znas pravila igre zvane kosarka.

Edited by Kosta
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, pendulum said:

Da li je Panter izbacio nogu - nije. Da li je bio faul na njemu - jeste. Da li je Ferel insistirao kod sudija za nogu i ironično aplaudirao - jeste. Da li je time sam sebe izbacio iz igre - jeste

Da li bi isto prosao  recimo Kevin Punter ili James Nunally da je situacija obrnuta?Iskreno te pitam? Da li bi sudije imale muda tako da iskljuce igrace Zvezde ili KKP-a?

 

Edited by Don Dusko
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pendulum said:

Za šta se tačno vi bunite?

 

Da li je Panter izbacio nogu - nije. Da li je bio faul na njemu - jeste. Da li je Ferel insistirao kod sudija za nogu i ironično aplaudirao - jeste. Da li je time sam sebe izbacio iz igre - jeste. 
 

Ono što su pustili u prvom na nama je problematičnije. Posle na početku drugof svirali njima dva neka blaga kontakta kao da se iskupe. 

Kao i uvek kada se nesto sumnjivo desava u korist Partizana zapravo Partizan bude taj koji je ostecen ali je uprkos tome pobedio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pendulum said:

Za šta se tačno vi bunite?

 

Da li je Panter izbacio nogu - nije. Da li je bio faul na njemu - jeste. Da li je Ferel insistirao kod sudija za nogu i ironično aplaudirao - jeste. Da li je time sam sebe izbacio iz igre - jeste. 
 

Ono što su pustili u prvom na nama je problematičnije. Posle na početku drugof svirali njima dva neka blaga kontakta kao da se iskupe. 

Ja ne znam sta si ti gledao. Apsolutno neprirodan polozaj Panterove noge (sa namerom izbacena noga da iznudi faul) Klasican faul u napadu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, YAO said:

Ja ne znam sta si ti gledao. Apsolutno neprirodan polozaj Panterove noge (sa namerom izbacena noga da iznudi faul) Klasican faul u napadu

To nije prvi put, panter to konstantno radi, izbacuje namerno nogu ka igraču i simulira faul, i u većini slučajeva sudije nasednu na to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Prva nesportska najsmesnija u istoriji .... Aleksa mu se podvuko ispod nogu kod suta i izvuko nesportsku samo kod ova 3 bandita je to moguce

Bukvalno ono treba da se izučava stepen straha da te naćera da ono sudis kao nesportsku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...