Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne da se precenjuje nego se deeeebelo precenjuje. Nasi navijaci vec odavno ne prave prevagu. Pogledati samo u fudbalu u Evropi. Nema ko nas nije dobio na Marakani, Serif, Kairat, Monako, itd itd itd 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Milsim da se precenjuje cela ta Delije prica. Ok verovatno utice na koncrtraciju igraca kad im zviždi 20.000 ljudi ali njihove uspavanke tesko da uticu na to da protivnici igraju lošije 

 

Mozda bi protivnici igrali losije da hoce jos neko pevati sem kopa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Spoiler

sećam se pre ovog meča bila na nekoj stranici kao Ciganska haiku poezija,pesmica koja je išla ovako nešto
kida zvezda puca barsa
*ebaćemo tajris rajsa 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Petar1995 said:

Овако стоје ствари 10 кола пре краја: 

Каскамо за Валенсијом и Партизаном. Имамо две победе мање, ал' бољи међусобни скор од оба тима 1:1 (+14). 

МОРАМО ДОБИТИ и Барсу и Жалгирис ПОД ОБАВЕЗНО! Услов свих услова!

Затим добити бар једну од две у гостима: Бајерн или Монако. Пре Бајерн.

Како год знамо и умемо МОРАМО ОПЕТ ДОБИТИ 3 ВЕЗАНЕ У АРЕНИ (Макаби, ПАО и Виртус). ДЕЛИЈЕ знају како!

У Мадриду скупо продати кожу, па шта буде. Можда да крене чартер ДЕЛИЈА са играчима. Нереално је добити тамо ове сезоне прејаки Реал, ал' ко зна...

Затим ОБАВЕЗНО добити Олимпијакос у Арени! На последњих 5 добили смо 4!

На крају требало би се потући у Турској против Ефеса за скор 18:16. Они ће вероватно већ отпасти из трке за play in. Ако пукнемо, имаћемо највероватније скор 17:17, као и прошле сезоне кад смо били 10-и. Е сад да ли ће то бити довољно, видећемо...

Идеално би било да будемо 9-и и да идемо на 10-и Партизан. Игра се само једна утакмица, ал' МИ ДОМАЋИНИ! ГОРИ АРЕНА! Победник иде у госте код пораженог из сусрета СЕДМИ-ОСМИ!

Analiza jednog mog prijatelja 😊

 

Ovo nije digitron nego

 

image

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Da sam hteo da pevam, skacem i igram isao bih da slusam muziku a ne da gledam utakmicu a i ne volim pokosovski ciklus.

Zasto? Ima jako lepih pesama iz tog perioda?

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Da sam hteo da pevam, skacem i igram isao bih da slusam muziku a ne da gledam utakmicu a i ne volim pokosovski ciklus.

Red tuzbalica, red Rusi i Srbi braca zauvek, red davanja pocasti, red Olimpijakos, Uefa mafija, sve samo najmanje o Zvezdi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Petar1995 said:

Овако стоје ствари 10 кола пре краја: 

Каскамо за Валенсијом и Партизаном. Имамо две победе мање, ал' бољи међусобни скор од оба тима 1:1 (+14). 

МОРАМО ДОБИТИ и Барсу и Жалгирис ПОД ОБАВЕЗНО! Услов свих услова!

Затим добити бар једну од две у гостима: Бајерн или Монако. Пре Бајерн.

Како год знамо и умемо МОРАМО ОПЕТ ДОБИТИ 3 ВЕЗАНЕ У АРЕНИ (Макаби, ПАО и Виртус). ДЕЛИЈЕ знају како!

У Мадриду скупо продати кожу, па шта буде. Можда да крене чартер ДЕЛИЈА са играчима. Нереално је добити тамо ове сезоне прејаки Реал, ал' ко зна...

Затим ОБАВЕЗНО добити Олимпијакос у Арени! На последњих 5 добили смо 4!

На крају требало би се потући у Турској против Ефеса за скор 18:16. Они ће вероватно већ отпасти из трке за play in. Ако пукнемо, имаћемо највероватније скор 17:17, као и прошле сезоне кад смо били 10-и. Е сад да ли ће то бити довољно, видећемо...

Идеално би било да будемо 9-и и да идемо на 10-и Партизан. Игра се само једна утакмица, ал' МИ ДОМАЋИНИ! ГОРИ АРЕНА! Победник иде у госте код пораженог из сусрета СЕДМИ-ОСМИ!

Analiza jednog mog prijatelja 😊

Najmanje nerealan navijač KKCZ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Ne da se precenjuje nego se deeeebelo precenjuje. Nasi navijaci vec odavno ne prave prevagu. Pogledati samo u fudbalu u Evropi. Nema ko nas nije dobio na Marakani, Serif, Kairat, Monako, itd itd itd 

 

Pa lepo si rekao, na fudbalu. Inace Monako je bas ozbiljan tim, a Serif je plodio tad te sezone i jace od nas. Kairat se igrao pred mozda pola popunjene Marakane, kao i Serif. Jedino ima smisla pricati o punoj Marakani. Pre je to imalo smisla bas, sada manje.

 

Na kosarci evo setih se bas Barselone posto igramo danas sa njima. Neverovatna energija u hali. 

 

Za Barselonu su igrali: Mirotic, Kalinic, Laprovitola, Satoranski, Higins, Abrines, Kjurik, Higins, Veseli, Sanli, Jokubaitis, Da Silva, Tobi.

 

Osetno jaci sastav nego ovaj veceras i duza klupa kvalitetnijih igraca.

 

Za nas: Holand, Lazarevic, Lazic, Mitrovic, Nedovic, Dobric, Pefi, Kuzmic, Bentil i Ilic. (Vildoza se povredio nakon par min.)

 

Forumaskim recnikom pravi Evrokup roster.

 

Da se ova utakmica igrala na neutralnom terenu ili bez navijaca sa ovakvim sastavima oprali bi nas 20 razlike barem.

 

Pionir je donosio znacajnu energiju definitivno. Naravno, kad je pun.

 

Arena isto mora biti barem 19 000 gledalaca i mora biti neizvestan mec da bi atmosfera bila naelektrisana. Sigurno da pomoze nasim igracima u poslednjoj cetvrtini kada ih hvata umor a grmi cela Arena, taj deo sigurno se ne precenjuje. Desava se nekad i da se po neki protivnicki igraci malo pogube u startu meca dok se ne priviknu sto je bilo evidentno x puta. Naravno svi nosioci igre i top igraci uglavnom nemaju problem sa tim niti se obaziru na atmosferu i hladni su ko spriceri. Tu utice i njigova glava zasto su top igraci u ligi a ima i do iskustva vec igranja u Pioniru ili Areni po vise puta itd. Sve ima svoje.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto rece Chaos neki dan - sa sve stakama u 12 da bude Teo i ulije sigurnost ekipi u narednim mecevima.

Za njegovo zdravlje ciganija da pali svece u crkvama sirom sveta, a veceras i sa njim na parketu bice zajebano kao i svaka nova El tekma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nini3112 said:

Inace,gde gledati veceras,ima neko neki strim?

 

https://live.sport365.stream/02-feb-2024/basketball/crvena-zvezda-barcelona

 

Ja sam do sada ovde gledao, uglavnom bude ok strim. Ponekad na par sekundi samo zakoči, ali ništa strašno, makar meni tako deluje šta znam.

 

Pojaviće se i link sa nasim komentatorom, obično bude drugi ili treći kako kad...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam na novom autu ogrebao branik u rupčagi kod tramvajskog mosta kada se sa novobeogradske strane skreće u vudroa vilsona. Nije mi dobro ceo dan.

 

Ovo je jedina šansa da mi se popravi raspoloženje. Ajmo cigani! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...