Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, kuraMochi said:

Pozdrav svima! 🙂

Da li neko sa foruma mozda ide u Bolonju na gostovanje? Pokusavam da nadjem nacin da dodjem do karata za utakmicu. Ako neko ima neki savet... 😇

 

 

Pomerili su da je do nedelje prodaja samo njihovim sezoncima, do kada ce se verovatno rasporodati cela hala. Igraju u Paladozi koja je mala hala, tako da je malo karata pusteno u prodaju. U slucaju da ista ostane od karata, pusta se u ponedeljak u slobodnu prodaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BaneSto01 said:

 

Pomerili su da je do nedelje prodaja samo njihovim sezoncima, do kada ce se verovatno rasporodati cela hala. Igraju u Paladozi koja je mala hala, tako da je malo karata pusteno u prodaju. U slucaju da ista ostane od karata, pusta se u ponedeljak u slobodnu prodaju

Hvala na odgovoru. 🙂 Mislim da su prosle godine ostavili neki kontigent za gostujuce navijace ali za sada nazalost nema nikakvih informacija.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo puno aduta za tucu sa Zalgirisom, pritom nam nedostaje Lazic kao jedan od tih aduta.

 

Siguran sam da cemo pokusati da izbegnemo tucu, da iskustvom iznudimo sto vise faulova njihove agresivan odbrane tako da vrlo verovatno moze biti znacajno kakav ce sudije sudijski kriterijum da nametnu, ne u smislu da nas ostete unapred, nego da puste cvrscu kontakt igru sto nam ne odgovara, a nekad nam je odgovarao takav kriterijum.

 

Mislim da treba izbegavati tucu i igru na sto manje poseda jer oni to i hoce i tako imaju sanse da nas pobede. Kvalitetniji smo napadacki i individualno i mislim da trebamo da izadjemo 3-4-3 fudbalskim zargonom i da ih pobedimo sa onim u cemu smo kvalitetniji a to je napad. Napad je najbolja odbrana, ako ga imas, a mi ga barem u teoriji imamo vise od njih, mada jedna utakmica prosto i dobri i losi procenti su bukvalno podjednak moguc scenario.

 

Bice jaka atmosfera tamo i videcemo kako cemo se snaci i u tome, a sigurno im nece biti podjednako kao prosle nedelje kod kuce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čeka nas težak meč, pred punom dvoranom neprijateljski nastrojenih navijača, podgrejanih izjavom njihovog trenera. Nemam utisak da na ovaj način percipiraju i drugi klub iz Srbije, odnosno nisam nikad pročitao/čuo da su na takav način "najavljuju" duele sa KKP?! No dobro, možda  nam time odaju svojevrsno priznanje, da je naša Crvena Zvezda pravi predstavnik Srbije i srpske košarke.

U svakom slučaju prava prilika da se naši igrači pokažu u takvoj atmosferi jer ih čeka uskoro još vrelija i brojnija "neprijateljski nastrojena" publika, pa će ovo biti dobar ispit, a obzirom da smo tim pun iskusnih, prekaljenih asova ne verujem da taj huk i zvižduci sa tribina mogu uticati na kvalitet njihove igre.

Na terenu, sigurno podjednako teška borba sa kvalitetnim i uigranim timom, ali već smo onomad na predsezonskom turniru pokazali da možemo igrati egal sa njima, iako smo na toj utakmici bili nekompletni.

Očekujem borbenu, ne mnogo kvalitetnu tekmu, u kojoj bi, po meni, do izražaja trebali da dođu pre svega Hanga, Teo, Tobi kao iskusni i kvalitetni rutineri, koji su između ostalog, i dovedeni zbog ovakvih mečeva.

Idemo momci jako, složno do nove pobede, neka bude i pola koša razlike. Strpljivo i "u kost", do 2-0!

Napred Zvezdo❤️🤍

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako smo mi po nekim prognozama prodali 12. 000 sezonskih ovo naknadno puštanje je čisto merenje. A ako dobijemo i Žalgiris prodaja će sigurno skočiti, a zatim će od ponedeljka produžiti prodaju. Tamo oko Monaka i posle Monaka očekujem informaciju da smo oborili rekord i prodali 17.000. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Ako smo mi po nekim prognozama prodali 12. 000 sezonskih ovo naknadno puštanje je čisto merenje. A ako dobijemo i Žalgiris prodaja će sigurno skočiti, a zatim će od ponedeljka produžiti prodaju. Tamo oko Monaka i posle Monaka očekujem informaciju da smo oborili rekord i prodali 17.000. 😄

Mesta nisu problem

 

Cheddar-Gorge-2.gif

  :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kuraMochi said:

Pozdrav svima! 🙂

Da li neko sa foruma mozda ide u Bolonju na gostovanje? Pokusavam da nadjem nacin da dodjem do karata za utakmicu. Ako neko ima neki savet... 😇

 

 

Idi na sajt vivaticket tamo se registrujes i kupis online kartu. Za razliku od prosle sezone vidim da nisu pustili da se kupe karte za tribinu za gostujuce navijace, uzmes onda za bilo koju tribinu, najjeftiniju, svakako ce srbe da smeste na jednu tribinu za gde god imao kartu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo jedan osvrt na povećanu aktivnost kluba na društvenim mrežama, za svaku pohvalu je veća količina objavljenog sadržaja. Nadam se da će tako nastaviti i zaslužuju svaki pohvalu.
Pretpostavljam da je ovo produkt onakvih reakcija na otvaranje EL u Areni, dosta se delilo po mrežama i mnogo ljudi je videlo, čak se i broj pratilaca na Instagramu fino povećao.
Verovatno klub ide sad i na tu inostranu publiku, što je za nas još uvek delimično neistražen teren.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...