Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Odlicna nasa utakmica, izasli smo fajterski, bez straha i zasluzeno rutinirali individualno kvalitetnijeg rivala.

 

Sferopulos je potpuno nadigrao Zeljka i Partizan nije uspio u prvom poluvremenu da rijesi nijedan mismec sto se rijetko kada kod njih desava.

 

I na kraju moram da napomenem i jednog od najzasluznijih za vecerasnju pobjedu, covjeka koji je u posljednje vrijeme mnogo kritikovan i nipodastavan i nazivan svakakvim imenima, a i on je samo covjek od krvi i mesa i u redu je da nekad i pogrijesi. Ova pobjeda njemu znaci isto kao i nama svima ♥️♥️♥️

 

Spoiler

spacer.png

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sokmeniki said:

Odlicna nasa utakmica, izasli smo fajterski, bez straha i zasluzeno rutinirali individualno kvalitetnijeg rivala.

 

Sferopulos je potpuno nadigrao Zeljka i Partizan nije uspio u prvom poluvremenu da rijesi nijedan mismec sto se rijetko kada kod njih desava.

 

I na kraju moram da napomenem i jednog od najzasluznijih za vecerasnju pobjedu, covjeka koji je u posljednje vrijeme mnogo kritikovan i nipodastavan i nazivan svakakvim imenima, a i on je samo covjek od krvi i mesa i u redu je da nekad i pogrijesi. Ova pobjeda njemu znaci isto kao i nama svima ♥️♥️♥️

 

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

 

Samo bez ovoga veceras molicu,da uzivamo danas i sutra pa se posoe vracamo na stare staze😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Samo bez ovoga veceras molicu,da uzivamo danas i sutra pa se posoe vracamo na stare staze😁

Posteno, ali ako se kritikuje treba se onda i pohvaliti. Utakmica organizovana na nivou finala EL.

Ustedjen 1+ milion na pleju + dovedena zamjena sa kojom bolje igramo. 

Rasterecen budzet odlaskom 2 centra, doveden centar ispod radara sa sitne pare.

Odlican posao u doselekciji je odradio Dr. i to je jasno svima po ovoj seriji dobrih rezultata.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sokmeniki said:

Odlicna nasa utakmica, izasli smo fajterski, bez straha i zasluzeno rutinirali individualno kvalitetnijeg rivala.

 

Sferopulos je potpuno nadigrao Zeljka i Partizan nije uspio u prvom poluvremenu da rijesi nijedan mismec sto se rijetko kada kod njih desava.

 

I na kraju moram da napomenem i jednog od najzasluznijih za vecerasnju pobjedu, covjeka koji je u posljednje vrijeme mnogo kritikovan i nipodastavan i nazivan svakakvim imenima, a i on je samo covjek od krvi i mesa i u redu je da nekad i pogrijesi. Ova pobjeda njemu znaci isto kao i nama svima ♥️♥️♥️

 

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

 

 

dont-even-think-5abbf2.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Kad vidim roditelja da je doveo dete u Zvezdinom dresu, taj može i da me opsuje, "a" mu ne bih rekao.

 

Tako da posle one scene Teodosića i njegove klinke na kraju utakmice, što se mene tiče - neka šutira i nogom do kraja sezone.  

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
  • Love 22
Link to comment
Share on other sites

Tobi i Deda po 39 minuta protiv Cedoli. Teo nek otputuje direkt za Francusku, da se ne cima.

 

Znam da ce sad drvlje i kamenje ali probati da se dobije Cedevita. Ako ne ide, sacuvati energiju i odraditi utakmicu na autopilotu. Imamo lufta a ide nam duplo kolo gde moramo makar jednu da dobijemo. Sa dve krece opako lozenje.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Kad vidim roditelja da je doveo dete u Zvezdinom dresu, taj može i da me opsuje, "a" mu ne bih rekao.

 

Tako da posle one scene Teodosića i njegove klinke na kraju utakmice, što se mene tiče - neka šutira i nogom do kraja sezone.  

 

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je večeras Topić doživio blagi reality check. Dominirati u ABA konkurenciji sa 18 godina nije zanemarljivo, ali sudari sa fizičkim EL aždajama kao što su Dozir i Kaboklo su nešto drugo. Puna podrška za momka naravno, ali treba biti realan i napisati da su u ga par posjeda ugasili. I to je sve normalno, bitno je za rast da prođeš kroz takva iskustva - "čaša meda i čaša žuči". 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wake in Fright said:

Mislim da je večeras Topić doživio blagi reality check. Dominirati u ABA konkurenciji sa 18 godina nije zanemarljivo, ali sudari sa fizičkim EL aždajama kao što su Dozir i Kaboklo su nešto drugo. Puna podrška za momka naravno, ali treba biti realan i napisati da su u ga par posjeda ugasili. I to je sve normalno, bitno je za rast da prođeš kroz takva iskustva - "čaša meda i čaša žuči". 

Pa to je sve normalno,samo da mu se ne sroza samopouzdanje u bice sve okej,presao je ipak na drugi nivo kosarke...

Link to comment
Share on other sites

Sjajna partija i jasan trenerski pecat Sferopulosa, uz veliku pomoc produzene ruke na terenu Tea. Prvi sam bio protiv Teovog dolaska, ali sad to samo pokazuje da nemam pojma o kosarci.

Sad je vec sasvim jasno da je Sfero veliki majstor pored terena i tacno je znao koji zacini kvare ukus nase igre, kao i koje treba dodati da bi ukus bio sjajan. Resio se Nejpira, Simonovica i ocito Tobija, a doveo, bar za sad Topa i Fredija. Sa Fredijem je dobio ono sto je video da nam fali. Naravno uz povratak Lazica i Hange. Branimo pik bez problema, cak i kad imamo visinski hendikep u vidu Jaga. Veceras se video taj pecat u odbrani pika. Savrseno smo rotirali tako sto su se bekovi i krila rotirala u odbrani , kad je protivnik pokusavao da ostvari mismec.Brzinski se Jago menjao sa Hangom ili Lazom kada protivnik krene u pik, a Bolomboj i Fredi nemaju problem da sacuvaju bekove. Prosto je neverovatno koliko Partizan nije uspevao da ostvari mismec, upravo zbog tih menjanja u odbrani pika. To je bio specijal, koji je Sfero spremio Zeljku i koji Zeljko nije umeo da resi celo prvo poluvreme, a koji je pokusavao da eksploatise Zeljko. Ocigledno je njihova priprema meca isla na pik igru iz koje bi eksploatisali mismeceve. U sustini nam je to donelo pobedu. Sad je vec jasno da nam napad u jednoj postavi organizuje Teo u drugoj Neda. Nedovic ce biti partner malom Topu, koji ima savrsen pregled i uz Nedin prodor sekundarna ili prva postava nema ofanzivnih problema. Teove minute su ofanzivna rapsodija. Fali cetvorka i prava je steta sto je nemamo, ali sta je tu je. Puna podrska Sferu, vidi on mnogo vise nego mi i ovo danas je bila prava mala kosarkaska disertacija. Sjajno smo sakrili ili zastititli sve nase nedostatke u odbrani.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Topić bi ih unakazio do kraja da je ostao umesto Yaga kad više nije mogao. Nadam se da nije ništa ozbiljno sa povredom. BoBo će verovatno propustiti jednu, dve utakmice. Nije šuterska ruka brzo to zarasta i može da se igra. Spojiš dva prsta i cepaš. E sad jbg, ima i do toga kakva nam je medicinska služba naša. A znamo kakva je. 

Link to comment
Share on other sites

Sve sam mogao da očekujem ali da ih ovako rutiniramo - vala nisam. Prvo poluvreme maltene bez greške, grizao je svaki naš igrač u domenu svojih kapaciteta od prve sekunde, a oni kao da su se pomalo i usrali, netipične greške i neko laganeze soliranje, skoro da nisu dobar šut uputili za celo poluvreme. Drugo je bilo slabije sa naše strane ali dovoljno da se ne dozvoli nikakva pomisao na neku tesnu završnicu. Jeo sam govna protiv Tea ali kad vidim njega onako rasklimatanog protiv ovih Partizanovih atleta, ne mogu da se ne setim čuvene: ne može se silom protiv magije. Kad je video Kaminskog na terenu odmah sam znao da tu ide bušenje iz pika samo tako i da će se Gilespi proslaviti. Čestitke i ostalima, jebena pobeda. Nije dugo Partizan, osim protiv Reala, izgledao ovako nemoćno i bezidejno.

  • Like 41
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Sve sam mogao da očekujem ali da ih ovako rutiniramo - vala nisam. Prvo poluvreme maltene bez greške, grizao je svaki naš igrač u domenu svojih kapaciteta od prve sekunde, a oni kao da su se pomalo i usrali, netipične greške i neko laganeze soliranje, skoro da nisu dobar šut uputili za celo poluvreme. Drugo je bilo slabije sa naše strane ali dovoljno da se ne dozvoli nikakva pomisao na neku tesnu završnicu. Jeo sam govna protiv Tea ali kad vidim njega onako rasklimatanog protiv ovih Partizanovih atleta, ne mogu da se ne setim čuvene: ne može se silom protiv magije. Kad je video Kaminskog na terenu odmah sam znao da tu ide bušenje iz pika samo tako i da će se Gilespi proslaviti. Čestitke i ostalima, jebena pobeda. Nije dugo Partizan, osim protiv Reala, izgledao ovako nemoćno i bezidejno.

Pa naravno kad smo mi Real za njih. 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ovo zakucavanje Tobija za kraj klupe najavljuje i skori rastanak. Ispucao je sve kredite. Vidi se i da Sferopulos ima sve manje strpljenja i za Davidovca. Crta se sve da dovedemo jednu četvorku da zaokružimo roster i da se do kraja pošibamo za PO. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svi ste vec sve rekli... Ne znam samo da li je neko primetio dandaru koju je Teo zalepio veselom Aleksi kad su krenuli ka tunelu, na kraju utakmice.. Haha, ono je bilo sa kamatom za ono ljubljenje u rame. Sve je bilo drugarski, ali i veoma autoritativno od strane Tea 🙂

Edited by Markovic_CZ
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sokmeniki said:

Posteno, ali ako se kritikuje treba se onda i pohvaliti. Utakmica organizovana na nivou finala EL.

Ustedjen 1+ milion na pleju + dovedena zamjena sa kojom bolje igramo. 

Rasterecen budzet odlaskom 2 centra, doveden centar ispod radara sa sitne pare.

Odlican posao u doselekciji je odradio Dr. i to je jasno svima po ovoj seriji dobrih rezultata.

Sve i da je odlično a nije ne zaboravi da je on sve zasrao još letos tako da se sad samo vadi kao i svaki neuspešni kockar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NMX said:

Tobi i Deda po 39 minuta protiv Cedoli. Teo nek otputuje direkt za Francusku, da se ne cima.

 

Znam da ce sad drvlje i kamenje ali probati da se dobije Cedevita. Ako ne ide, sacuvati energiju i odraditi utakmicu na autopilotu. Imamo lufta a ide nam duplo kolo gde moramo makar jednu da dobijemo. Sa dve krece opako lozenje.

Ide dabl dabl Tobija, treba da igra samo ABA kao Faku dok smo ga drzali neregistrovanog kao kradenu bembaru

  • Like 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...