Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mi kao klub ne zasluzujemo top 8 i to je tako. 

I sad ce novi trener opet imati odatupnicu jer nije selektovao tim itd.

 

Za Adamsa, Bentila, Jovanovica, Holanda niko nije odgovarao, kao posledicu lose selekcije doveli smo sada 10 igraca. 

A zbog 1:3 leteo je Dusko? 
 

Narodski, ne da su mu uvalili i Tea i Bjelicu i Dedu, ko kuca.

 

Ne bi me iznenadili Tomic ili Alimpijevic. 

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

ako je sta dobro to je da sam ispusio za sezonsku

Bas mi zao ljudi koji su pukli ne male pare

 

Ae sad bez zezancije, zasto ti je tacno zao? Dodje novi trener i recimo uklopi ovo, napravi rezultat i sta onda? 

 

Jel se plakalo i kukalo za Sasom Obradovicem ili se slavilo na kraju sezone?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Шок терапија за Партизан, па како буде. То је краткорочна логика. Лепо  неко писао да ће нови тренер одредити нова појачања а не Ивановић. Било је појачаног писања на ту тему ивде, признајем. Али нисам веровато утај сценарио.

Link to comment
Share on other sites

Ne gledajte rezultate kao razlog smene. Nije Duško otišao zbog toga. To je na poslednjem mestu. Jednostavno nije išlo na više fronta. Čović mu uvalio vruć krompir u vidu Teodosića i Bjelice. Pa kad se to spoji sa Duškovim karakterom i trenerskim postulatima to je u startu bilo osuđeno na propast. Duško je ispao naivan i prihvatio sve to. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Pa vise je izdrzao Vlada Jo nego Ivanovic jbt.

 

Jednog su smenili posle 1-6 a drugog posle 1-3.

Ja ne verujem da je Ivanovic smenjen zbog 1-3 ili zbog lose igre tima, nego jer je izgubio pravi odnos sa igracima. Kao i Tomic. Pritom ovde ni ne znamo jel otkaz ili ostavka u pitanju. Covic je tvrdoglav covek, ako je stao iza Ivanovica onda ga ne bi sigurno ovako lako smenio "samo" zbog 1-3.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Ja ne verujem da je Ivanovic smenjen zbog 1-3 ili zbog lose igre tima, nego jer je izgubio pravi odnos sa igracima. Kao i Tomic. Pritom ovde ni ne znamo jel otkaz ili ostavka u pitanju. Covic je tvrdoglav covek, ako je stao iza Ivanovica onda ga ne bi sigurno ovako lako smenio "samo" zbog 1-3.

 

 

Nekad moram staviti smajli da ljudi shvate da je nesto sprdnja.... Izvini sto koristim tvoj post kao slagovrt.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ne gledajte rezultate kao razlog smene. Nije Duško otišao zbog toga. To je na poslednjem mestu. Jednostavno nije išlo na više fronta. Čović mu uvalio vruć krompir u vidu Teodosića i Bjelice. Pa kad se to spoji sa Duškovim karakterom i trenerskim postulatima to je u startu bilo osuđeno na propast. Duško je ispao naivan i prihvatio sve to. 

Naravno da je rezultat glavni razlog smene ili misliš da on i danas ne bi bio više trener da smo krenuli 3-1 u EL?

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Admiral said:

Mi kao klub ne zasluzujemo top 8 i to je tako. 

I sad ce novi trener opet imati odatupnicu jer nije selektovao tim itd.

 

Za Adamsa, Bentila, Jovanovica, Holanda niko nije odgovarao, kao posledicu lose selekcije doveli smo sada 10 igraca. 

A zbog 1:3 leteo je Dusko? 
 

Narodski, ne da su mu uvalili i Tea i Bjelicu i Dedu, ko kuca.

 

Ne bi me iznenadili Tomic ili Alimpijevic. 

Da ne zaboravimo i sve oko Kampaca. Za to je trebalo neko da odgovara. Na kraju niko. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...