Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, fasper said:

Zna li neko sta je sa Bolombojem?

Teza povreda?

Nema ga u sastavu veceras.

Ne verujem da je teza povreda mislim da vise preventivno ne igra veceras,a i nema potrebe realno.

Link to comment
Share on other sites

Koji su termini finala, zna li se?

 

Btw, suska se vec par dana da Bolomboj propusta i finale, ali bas su sve te price oko povreda nasih igraca rekla-kazala i obicno se pusti info koji ne bude tacan. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Koji su termini finala, zna li se?

 

Btw, suska se vec par dana da Bolomboj propusta i finale, ali bas su sve te price oko povreda nasih igraca rekla-kazala i obicno se pusti info koji ne bude tacan. 

Mislim da jos nema termina finala, ceka se da se vidi dal ce biti majstorica.

 

Kontam vec sledece nedelje da ce kreniti, negdje polovinom nedelje

 

Jel se moze prijaviti drugi stranac usled povrede za finale umesto Bokija ako bude propustao finale ili je spisak konacan?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 hours ago, berti said:

Koje li je zaključke izvukao Čović posle zavrsenog f4...

moji takeaways sa f4 i finala

- napad donosi pobede, odbrana uzima titule;
- domaca osnova (slukas, mitoglu) donosi prevagu u do or die momentima;
- cak tri bivsa kkcz igraca u finalu EL, to se, mislim, nikada ranije nije desilo.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fasper said:

Kakav je cirkus klub sa ovim silnim povredama. Dal ima u Evropi jedan klub kome se igraci povredjuju vise nego nama?

Ne postoji, i ne postoji klub u Evropi (a pogotovu ne u EL) kome se igrači ovoliko sporo vraćaju na parket i leče, i to smo ubedljivo najgori u oporavku igrača, bez ikakve sumnje.

 

Mi imamo najgori i najnestručniji medicinski staf u celoj Evropi, a u EL dominantno najgori. To nam je bukvalno ABA/KLS nivo, i zreli su za otkaze još otkad svi u njemu, ali od toga nažalost nema ništa, kao ni od odlaska kompletne uprave.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, božija noga said:

Naš Jago kako ga bre ne voleti

 

 

Idi bre Jago, suzu pustih na kraj intervjua. Baš se vidi koliko je zavoleo klub i kako mu se oči zacaklile kada je rekao da želi osvajanje Evrolige sa Zvezdom. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...