Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

42 minutes ago, leki bg said:

Sve se slazem, ali nema ni Ilija vise toleranciju kao nekada, near death experience ga je promenilo...ima ime, veliku kuću iza sebe & when you hit a certain age - sve manje si u stanju da trpis ljudsku glupost. 

Covic ce zavrsiti sa Ilijom kao i sa Plavsicem, osim ako SK ne naredi kompromis radi mira u kuci.

 

Moguće, Iliju baš prezirem kao komentatora i neverovatno mi je dosadan, nema nikad neki izražen stav. Što se Plavšića tiče, on ima dosta mana, ali meni je uvek bilo jasno da piše i priča ono što misli a vidi se da voli Zvezdu i da je baš emocionalno pogođen lošim igrama kluba, isto kao mi ovde. Ljudi ovde kao da ne shvataju kakvo je novinarsko dostignuće raditi na mejnstrim mediju i nagaziti moćnog bolesnika kao što je NČ.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Plavšić definitivno ima putera na glavi i ne može se opravdati njegov lični animozitet prema određenim igračima koji prevazilazi granice profesionalnosti, a koji izbija neskriveno iz nekih njegovih komentara. Takođe, nepogrešivo je da ima mnogo veću toleranciju prema domaćim vedetama i da se mnogo teže odlučuje da "udari" na njih. Međutim, za ovih poslednjih nekoliko dana mu skidam kapu jer je mnogo lakše skriven iza nicka na forumu prdeti u prazno ili kao 99,9% njegovih kolega novinara zauzeti konformističku poziciju, samo da se ne zameri nikome. Nebojša Čović je opasan čovek, deo vladajućih struktura već decenijama i ipak treba dosta petlje u ovom slučaju samo raditi svoj posao, što je Darko uradio. Meni su bile smešne priče da je on neki Čovićev bot, takve komentare nikad nisam uzimao za ozbiljno. Morate se staviti u kožu novinara koji udara u osinjak, pa makar to bio samo jebeni sport. Tako da Plavšić je ovde svakako pozitivan lik i neka je nasekirao udbaša, jako sam žalostan zbog toga. Nadam se da neće trpeti neke posledice jer čovek radi svoj posao, ali ga već vidim kao nepoželjnog za komentarisanje KKCZ utakmica naredne sezone i veliki povratak Ilajdže Kovačića koji se kao novinar nikad nije ni bavio bilo čime što bi moglo da ga kompromituje kod glavonja.

 

Ne bih ja Plavšiću zamjerao tu subjektivnost koju ispoljava kod praćenja našeg kluba. Uostalom, bez tog viška emocionalnog angažmana ne bi bilo ni stomaka potrebnog da dovede NČ u studio i ipak mu postavi neka pitanja koja su bolje nego išta ranije pokazala ko je i kakav je Nebojša Čović.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Što je najgore, ja mislim da Čovića niko nije ni zvao sa SK, sam se pozvao da "objasni neke stvari".

 

Isto tako je pre nekoliko godina zvao Tegeltiju da gostuje u njegovoj emisiji, što je javno i priznao kad je bio gost. Plavšić je morao bolje da se pripremi, tačnije priprema nije ni bila potrebna jer godinama prati Zvezdu, zna sva dešavanja. Delovao je zbunjeno ko đak prvak, tih i nem ko noć. Ovaj mu govori da mu je tekst slepački, da treba da ga je sramota, šta kog vraga čutiš, daj mu do znanja da ti nisi neki klinac pa da može tako razgovarati sa tobom. Toliko materijala je imao da mu dokaže da njega treba da je sramota, toliko dešavanja i brljotina u klubu da je morao tako da ga ošine da ovaj guta knedle, a ne da dozvoli da raspištoljen radi šta oće. Još je samo nedostajalo da ga uvati za uvo kako bi ga i na taj način opomenuo za tekst.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

 

Isto tako je pre nekoliko godina zvao Tegeltiju da gostuje u njegovoj emisiji, što je javno i priznao kad je bio gost. Plavšić je morao bolje da se pripremi, tačnije priprema nije ni bila potrebna jer godinama prati Zvezdu, zna sva dešavanja. Delovao je zbunjeno ko đak prvak, tih i nem ko noć. Ovaj mu govori da mu je tekst slepački, da treba da ga je sramota, šta kog vraga čutiš, daj mu do znanja da ti nisi neki klinac pa da može tako razgovarati sa tobom. Toliko materijala je imao da mu dokaže da njega treba da je sramota, toliko dešavanja i brljotina u klubu da je morao tako da ga ošine da ovaj guta knedle, a ne da dozvoli da raspištoljen radi šta oće. Još je samo nedostajalo da ga uvati za uvo kako bi ga i na taj način opomenuo za tekst.

Ma da, vazi. Vi ko da niste svesni ko je i sta je Nebojsa Covic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sta mislite zasto svi cute Covicu? Neko ko je muljao po Kosovu, ko je pominjan u umesanosti atentata na premijera, a ko je uspeo da ispliva u svim vladajucim strukturama je sve, samo ne bezopasan. Ubice Curuvije su na slobodi, pustili su Sarica, Belivuk sejao strah, policajac koji je razotkrio Jovanjicu je razresen i neko treba da se zamera takvim monstrumima? 

Vidite da su preplaseni, Edin je 10x progutao knedlu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije tu bitan ni strah koliko je bitno da moraš baš da se spustiš nisko da niže ne možeš da bi sa njim bio bara bar u konverzaciji. Kulturni i vaspitani ljudi i da žele to ne mogu. Za to ne postoji priprema. 

Edited by Čočo
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2024 at 5:19 PM, Dzonii said:

Steta, ali ovo ce da ubrza povratak Topica.

 

On 4/17/2024 at 5:23 PM, Kankkunen said:

Klub se tu ništa ne pita, nema nikakvog ubrzavanja ... ako se desi - desi.

Desilo se.

Link to comment
Share on other sites

Zalaganje kakvo treba osim na početku treće i kraju četvrte četvrtine. Dobili smo Treja, Topa i najboljih 12( još Gilespi umesto Tobija). Odlično raspoređena minutaža. Jači trening. Mega je ozbiljan rival, momci trče i ne staju i sa njima ne smeju ovi padovi kao u 3/4 i 4/4. Odmor nedelju dana pa se vidimo momci u Areni. Podrška momcima i da grmi Čoviću odlazi! 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Томпкинс је погодио једну тројку после ТО када су помогли са њега и после када је неко пробио бекове, направио вишак и оставио га самог. У одбрани је покупио који скок, али је масу дефанзивних и промашио, има још много да прође да би рекли да смо га добили.

 

Топ мало променио механику шута.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Coach Sfero bi zaista mogao da batali ove odvratne petorke sa Jagom kao jedinim ball handlerom, posebno u situaciji kada ih ima ukupno petoricu u sastavu. Onda kao statični su napadi kada ih Jago organizuje, pa bili bi statični i da ih organizuje John Stockton sa ovakvim ostatkom petorke. Ne postoji nijedan razlog da ti četvorica upotrebljivih ball handlera istovremeno sede na klupi, tj. da u svakom trenutku nemaš bar dvojicu na parketu.

 

Od pozitivnih stvari - konačno bez Mitrovića na poziciji četiri, sa Davidovcem kao starterom, Tompkinsom kao bekapom i jednom vrlo kratkom sekvencom sa Giedraitisom... Ovo poslednje bih voleo češće da gledam, pošto je Trej očigledno u penzos modu, spor je kao smrt i ne brani ništa, plus sada imamo višak bekova pa se small ball nameće kao logično rešenje. Smart igra korektnu odbranu i aktivan je u skoku, mogao bi da dobije koji minut više recimo kada je Lazić na klupi radi boljeg balansa. 

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da je polufinale tek za dve nedelje? Ja se stvarno nadam da ce da ga pomere sad za vikend. I ovo je puno da se igra na sedam dana, stvarno kao debil da je pravio ovaj kalendar.

Edited by Markoss
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MV91 said:

Томпкинс је погодио једну тројку после ТО када су помогли са њега и после када је неко пробио бекове, направио вишак и оставио га самог. У одбрани је покупио који скок, али је масу дефанзивних и промашио, има још много да прође да би рекли да смо га добили.

Jbg, ovo mu je treća utakmica. Za nepunih 14 minuta je dao 11 poena, dakle malo više od tih 6 koje si zapamtio i imao 5 skokova. 1/1 za 2, 3/5 za 3. Index 14. Sasvim dobro rekao bih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...