Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Izmedju ostalog kod Edina i Koleta , Nebojsa je prognozirao pobednike Play in turnira …. I dao prednost Bakoniji i Efesu. 
 

Pa vi placenici nastavite da sumnjate u strucnost uprave

  • Like 2
  • Ha-ha 41
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Admiral said:

Izmedju ostalog kod Edina i Koleta , Nebojsa je prognozirao pobednike Play in turnira …. I dao prednost Bakoniji i Efesu. 
 

Pa vi placenici nastavite da sumnjate u strucnost uprave

I pitao Edina i Koleta ko uopste ima prednost domaceg terena u seriji Barsa Olimpijakos.

 

Tabela nije briga na koju se obazire....

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Troteri said:

I pitao Edina i Koleta ko uopste ima prednost domaceg terena u seriji Barsa Olimpijakos.

 

Tabela nije briga na koju se obazire....

Jeste, briga mu je ali samo donji deo tabele. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Poslao mu i Lesor pusu hahah.

 

Lmao dude talk like he ain’t try to black ball me through all Europe telling everybody I was a bad person a bad teammate a blind man and any type of bs you can imagine. I was just 22 and he tried everything to fuck my career up. But at then end of the day he did me a favor tho 😘

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

Cova:

Ja nisam nista kriv...ja sam kriv samo zato sto sam dav'o...

 

Ja sam kriv samo zato što sam pušt'o... da se putuje, da se hoda, da se ide na ljetovanja, da se spava po skupim hotelima, da se kupuju najskuplje stvari, da se kupuju najskuplji automobili koje sam ja zaradio. Jedino sam ja kriv za to. Ako sam krivac zato što sam dav'o, nesebično i preko mjere što sam dav'o, onda sam kriv.

Čović pri odlasku iz Zvezde, verovatno:

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da pitam (naravno bez ikakvog pokusaja da branim ili opravdavam bas naprotiv) na koju osnovu igra Davidovac evo kod Duska, pa kod Sfera pa na kraju i kod Karija? Donekle mogu da ukapiram kod Sfera marionete, al kako kod Karija?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steve Gerrard said:

Ja moram da pitam (naravno bez ikakvog pokusaja da branim ili opravdavam bas naprotiv) na koju osnovu igra Davidovac evo kod Duska, pa kod Sfera pa na kraju i kod Karija? Donekle mogu da ukapiram kod Sfera marionete, al kako kod Karija?

Pa nemaš drugog rešenja na toj poziciji u reprezentaciji,videćemo da li će ga voditi u Pariz.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, propolis said:

Poslao mu i Lesor pusu hahah.

 

Lmao dude talk like he ain’t try to black ball me through all Europe telling everybody I was a bad person a bad teammate a blind man and any type of bs you can imagine. I was just 22 and he tried everything to fuck my career up. But at then end of the day he did me a favor tho 😘

Sada je jasno ko stoji iza hajke na gospodina predsednika... Šala na stranu... Lesor šta god kaže čini uslugu Čoviću pred zvezdaškom javnošću... Ako postoji osoba koja je luđa, nestabilnija, agresivnija, kontraverznija, koja više laže i petlja od Čovića onda je to Matijas.... Čak se osjećam ružno što ih uzmam i ustom kontekstu i istoj rečenici... Tako da gospodine Nebojša oprostite na ovome (znam da čitate)... Aaa ako ste to rekli za njega, svaka vam čast, ništa niste slagali... 

Trebali ste još tada i dodati neku zagonetku, rebus : Magarac-pingvin- konj...

Edited by Ab1995
Link to comment
Share on other sites

Čočo da tuži Čovića što ga nazvao plaćenikom. Čovek je samo iskazao svoje mišljenje o radu uprave a ovaj ga vređa, naziva plaćenikom i mediokritetom. Kad se vređa Čović, predsednik Vučić, ripaju svi mediji ko opareni. A kad oni vređaju svoj narod, navijače, novinare, nikome ništa, oni imaju pravo. Strašno. 

Edited by Volter
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Teo suspendovan na 2 utakmice i novcana kazna 15k € 

Jao kakva je ova EL da ne kazem sta.

Dobro jeste zasluzio Teo kaznu za ponasanje.

Ali isto tako i Boldwin koji je sl odradio...

Ali jbg zakon velikih i malih.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakva su pravila ali ono što je očigledno jeste da je Boldwin loptom gađao sudiju što se donekle može smatrati i fizičkim napadom dok je Teodosić bio verbalno agresivan ali bez kontakta. Smešna organizacija, smešne odluke. Ništa novo. 

Edited by Čočo
  • Like 29
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

Moguće da je ova kazna za Teodosića zbog ponovljenog incidenta, slično je uradio prošle godine Javoru.

Јел су му беше тада смањили казну на 1 утакмицу после жалбе или сам пребацио нешто?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...