Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Smart na 3? Nisam siguran da je to dobro resenje.

 

Na 2 imamo Nedovica i Lazica i nisam siguran da tu ima prostora za Smarta. Videli smo koja su 2 igraca povukla protiv SC derbija i resili na kraju, upravo Nedovic i Lazic. Prvi nam je najbolji napadac i to nam je sto nam je, drugi nam je najbolji defanzivac spolja i plus je tradicionalno vazan sraf u plej ofu Aba lige. Za Smarta nema mesta na 2 po meni. Na 3 nisam siguran koliko je dobro resenje, mozda u nekim varijantama da odigra manje minuta. Smart je nedokazan kad je tvrdo a sad je tvrdo i rizik sa njim je veliki. U El kad god je trebalo u poslednjoj cetvrtini je promasivao trojke i gubio lopte. Obicno udje uradi par dobrih poteza i onda nestane na kraju. Po meni bi trebao igrati jedino u slucaju nuzde.

 

Ako je Hanga zavrsio sezonu:

 

Teodosic, Jago, Topic (ako se uopste planira)

Lazic, Nedovic

Giedraitis, Davidovac

Mitrovic, Tompkins

Bolomboj, Gilespi

 

To nam je sto nam je. Smarta mozda probati kao startera malo minuta na 2 pa ako ga krene da dobije koji minut vise.

 

Lazic na 3, Smart na 2

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

A u međuvremenu opet povreda

 

 

Tacno sam znao da ona raposdija u sutu u prethodnih par nedelja ce doc na naplatu kod njega. Nije navikla saka da tako dobro gadja.

 

Eto Topica nazad u 2 mecu sa studentima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smart jedini od bekova igra odbranu, tako da ima mesta za njega, da se ne lazemo. Pre neki dan razmisljam kako je sa onim dugin rukama i energijom kao nacrtan za 1-3-1, vezbao bih ja to za plej of(ove).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Mozda i tako. Al ne bih potcenio Davidovca u plej ofu Aba lige. 

Ima li jedan razlog da bi se potcenio Davidovac, onakva klasa...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dje vam je sin Despot lazarević večiti talenat od 28 g? 

 

Cela sezona je naopačke pa sam postao i ravnodušan, sve zbog onog mamlaza covica I satelita dozeta i ekipe .

Ogadili su doslovno košarku.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Ima li jedan razlog da bi se potcenio Davidovac, onakva klasa...

 

Klasa za El nije i nije za vise od 3. opcije plus je i preplacen, dosta losa sezona, doveden kao 3. opcija na 3 igrao na 4 19min spletom okolnosti zbog Bjelice i zato sto nije dovodena jos jedna cetvorka. 

 

U svakom slucaju ne bih ga potcenio za plej of Aba lige na bilo kojoj poziciji igrao. Ako imas A igraca koji je dokazano manje ili vise dobar u plej ofu Aba lige i B igraca koji je talentovaniji u napadu (mada sutira ocajno za 3) a nedokazan u Aba plej ofu i do sad nije pokazao nista toliko posebno, veliki je rizik dati tu Smartu neku vecu ulogu. Nisam siguran dal ima trenera koji bi sad nesto rizikovao sa Smartom i izbacio Lazica ili Davidovca iz rotacije s obzirom da je tvrdo pocelo a ulog je ogroman. Voleo bi da gresim i da Smart igra i odigra dobro ali nisam siguran da ce to biti slucaj.

 

Davidovac je protiv SC derbija bio u par najboljih igraca i mozda je i najmanje gresio od svih.  Svakako je bolji na poziciji 3 nego na poziciji 4 a par utakmica ove sezone u El koje je igrao na poziciji 3 su mu najbolje utakmice ove sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Jedino pozitivno i lepo ove godine. Iznad svih očekivanja. Plus treba uzeti u obzir da poslednje 3, 4 utakmice kod kuće kad smo izgubili šanse za plej in je bilo manje navijača. Bilo bi ova još bolja brojka. Ali da, mi smo plaćenici. 

Jedino vredno pomena u ovogodišnjem izdanju EL. Siguran sam da bi prebacili prosek od 19.000 da smo kojim slučajem bili bar malo konkurentni. 

Ovako sigurno 4-5 kola pre kraja na domaćem parketu već smo bili otpisali van svih šansi za EJJJJJ TOP 10....Nerealno. 

I onda se onaj mamlaz covic javlja i drži slovo. Da ima malo morala otišao bi sam posle ove sezone ako ništa drugo, ali jok, još je bezobrazniji . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, djura.net said:

Smart jedini od bekova igra odbranu, tako da ima mesta za njega, da se ne lazemo. Pre neki dan razmisljam kako je sa onim dugin rukama i energijom kao nacrtan za 1-3-1, vezbao bih ja to za plej of(ove).

Misterija sta rade sa tim coekom, sklonise ga u stranu a uopste nije bio los.

 

Nazalost ako se Top vraca ne vidim da ce korisitit Sfero Smarta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

Nisam siguran dal ima trenera koji bi sad nesto rizikovao sa Smartom i izbacio Lazica ili Davidovca iz rotacije s obzirom da je tvrdo pocelo a ulog je ogroman. Voleo bi da gresim i da Smart igra i odigra dobro ali nisam siguran da ce to biti slucaj.

 

Zašto bi izbacio Lazića i Davidovca, oni su bili u rotaciji i biće i na dalje?

U nedostatku Hange Smart je, pored Lazića, jedini igrač spolja koji možda može da odigra neku individualnu odbranu. Za ostale provereno znamo da ne mogu.

Pod pretpostavkom da Topić pod hitno ozdravi, a onda još hitnije uđe u formu i uklopi se u tim, ja bih najradije iz rotacije izbacio Tobija. Naravno, vrlo moguće da Sfero to vidi drugačije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

 

Kontra onom za koji ti misliš da je pouzdan 

Ja nisam napisao da je pouzdan napadac, ti si napisao da je nepouzdan, ako uopste imas nameru da izneses neke cinjenice da potkrepis svoje misljenje onda ga iznesi, u suportnom nema poente da dalje raspravljamo bilo sta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Zašto bi izbacio Lazića i Davidovca, oni su bili u rotaciji i biće i na dalje?

U nedostatku Hange Smart je, pored Lazića, jedini igrač spolja koji možda može da odigra neku individualnu odbranu. Za ostale provereno znamo da ne mogu.

Pod pretpostavkom da Topić pod hitno ozdravi, a onda još hitnije uđe u formu i uklopi se u tim, ja bih najradije iz rotacije izbacio Tobija. Naravno, vrlo moguće da Sfero to vidi drugačije...

 

Znaci izbacio bi Nedovica onda?

 

Ako ne bi, kako mislis da uklopis minute i Nedovicu i Lazicu i Smartu kad su svi ista pozicija. Osim kao sto je l imperatore rekao Lazica na 3 a Smarta na 2 ali onda verovatno izbacujes Davidovca. Davidovac je igrao bek ap 4 ali sada imam i Tompkinsa tu a ako je Hanga povredjen na duze tu se upraznjava mesto. Lazic je igrao na 3 poslednjih godina vise nego na 2 ali kod Sferopulosa mozda nije nijednom, bukvalno, a i da jeste mozda utakmicu ili dve.

 

Giedraitis igra bolju odbranu od Smarta, tako da nije Smart jedini igrac spolja uz Lazica, ukoliko ne racunamo Hangu zbog povrede.

 

Smart ima dosta kikseva u timskoj odbrani a nije ni nista posebno u individualnoj. Biti bolji defanzivno od Nedovica ili Jaga nije tesko. Sutira uzasno, nedokazan je kad je tvrdo, Smart i ako bude igrao to ce biti veliki rizik.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Znaci izbacio bi Nedovica onda?

 

Ako ne bi, kako mislis da uklopis minute i Nedovicu i Lazicu i Smartu kad su svi ista pozicija. Osim kao sto je l imperatore rekao Lazica na 3 a Smarta na 2 ali onda verovatno izbacujes Davidovca. Davidovac je igrao bek ap 4 ali sada imam i Tompkinsa tu a ako je Hanga povredjen na duze tu se upraznjava mesto. Lazic je igrao na 3 poslednjih godina vise nego na 2 ali kod Sferopulosa mozda nije nijednom, bukvalno, a i da jeste mozda utakmicu ili dve.

 

Giedraitis igra bolju odbranu od Smarta, tako da nije Smart jedini igrac spolja uz Lazica, ukoliko ne racunamo Hangu zbog povrede.

 

Smart ima dosta kikseva u timskoj odbrani a nije ni nista posebno u individualnoj. Biti bolji defanzivno od Nedovica ili Jaga nije tesko. Sutira uzasno, nedokazan je kad je tvrdo, Smart i ako bude igrao to ce biti veliki rizik.

 

Druze, svaki nas igrac u rotaciji ako bude igrao ce biti veliki rizik

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, BarryWhite said:

Na kojim mecevima?

Ove sezone smo do utakmice sa Efesom imali odlicnu kos razliku u odnosu na skor, imali smo mnogo utakmica na 1-2 loptu koje smo uglavnom pogubili, a Nedovic se kao nas go to igrac i nije bas proslavio u tim utakmica u clutch-u, poslednje dve utakmice finala plej of Aba lige takodje, itd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Znaci izbacio bi Nedovica onda?

 

Ako ne bi, kako mislis da uklopis minute i Nedovicu i Lazicu i Smartu kad su svi ista pozicija. Osim kao sto je l imperatore rekao Lazica na 3 a Smarta na 2 ali onda verovatno izbacujes Davidovca. Davidovac je igrao bek ap 4 ali sada imam i Tompkinsa tu a ako je Hanga povredjen na duze tu se upraznjava mesto. Lazic je igrao na 3 poslednjih godina vise nego na 2 ali kod Sferopulosa mozda nije nijednom, bukvalno, a i da jeste mozda utakmicu ili dve.

 

Giedraitis igra bolju odbranu od Smarta, tako da nije Smart jedini igrac spolja uz Lazica, ukoliko ne racunamo Hangu zbog povrede.

 

Smart ima dosta kikseva u timskoj odbrani a nije ni nista posebno u individualnoj. Biti bolji defanzivno od Nedovica ili Jaga nije tesko. Sutira uzasno, nedokazan je kad je tvrdo, Smart i ako bude igrao to ce biti veliki rizik.

 

Ja ti napišem da bih izbacio Tobija, a ti odgovoriš "znači, izbacio bi Nedovića", samo zato što se to uklapa u priču koju guraš:)

Smart je svaku utakmicu do sada igrao na poziciji 2, ne vidim zašto bi sada igrao 3.

Lazić igra štopera, bez obzira da li da vodimo na 2 ili na 3, a kako ga vodimo - zavisi s kim je u petorci. Igra prosečno ispod 14min.

Kad Lazić nije u igri, a Hanga je povređen, mi nemamo igrača koji može da čuva Partizanove bekove, Pantera, Avramovića, PJ-a. To ne mogu ni Rokas ni Davidovac, koliko god ih ti hvalio defanzivno. Tek ne mogu Teo, Neda i Jago.

Ni Smart nije najsrećnije rešenje za to,

ali ja trenutno ne vidim drugo, nego da probamo kroz predstojeće utakmice da ga opravimo koliko može, jer jedini ima skil.

Naravno, moguće je da će Pantera, Aleksu i PJ-a da jure Rokas, Davidovac, Neda, Teo... kao što ti misliš i predlažeš. Meni se to čini kao ludost, ali ne tvrdim da neće biti tako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zdravo me je sramota, ali nije da se baš tresem oko toga šta će biti u ABA ligi. Nekako, mi je mnogo više stalo da se rešimo štetočine koja nam uništava klub i sve nas pravi budalama. Rado bih pristao na EC al da se rešimo pisača saopštenja i njegovih poltrona.

Link to comment
Share on other sites

Lazić je naravno trojka što i igra ove sezone, tako da on nije prepreka da se Smart ubaci u rotaciju - Jago i Teodosić na PG, Nedović i Smart na SG, Giedraitis i Lazić na SF npr. S tim što sam siguran da Smart uopšte ne bi bio u rotaciji da se Hanga nije povredio, ovako možda i upadne, mada teško...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja sam siguran da Smart ne bi bio u rotaciji da se Hanga nije povredio, tako je i bilo u poslednje vreme. Ipak, Hangina povreda dosta menja, neko to mora da popuni. Da li Topić ili Davidovac (što predlaže Kornetov buraz) ili Smart ili Nedović do smrti - nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...