Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Protiv Mege ili na potencijalnoj majstorici treba jos glasnije pozdravljati coravog udbasa i njegovu svitu

Očekujem spektakl. Sa njegovim prezimenom u prvom planu. Bože, mi se raspadamo na parketu a ja posle sinoćnje utakmice kao da smo otišli na F4 Evrolige. 

🔥

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

Auuuu al je zabrazdio... Vucic da mu pozavidi na retorici. 

,, Gori, znoji se, za svoj život bori se. Puls mu pipaju, gde ga boli pitaju". 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Petar1995 said:

"Za sav neuspeh KK Crvena Zvezde od juče snosice oni koji su vikali uprava napolje"🤣🤣🤣

kaze Covic 😄

 

Sad mi zao sto Studenti nisu izdrzali do kraja pa da vidimo facu posle poraza doticnog i sta bi pricao kod Edina. Kad je onakav otrov pricao posle pobede(teske ali pobede) sta bi bilo posle poraza.

Edited by Don Dusko
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Toliko utakmica ove sezone kada je bilo prilike da se tera Covic izabran je najgori moguci trenutak. Sto nisu vikali protiv Olimpijakosa, Pao, Makabija, Studentskog centra pre dve nedelje? Sta kao tad nije smetala uprava a sad smeta? Sad kad su najbitnije utakmice i finale sezone treba pruziti podrsku ekipi da se osvoji sta se moze osvojiti a onda nakon poslednjeg zvizduka da grmi cela hala COVICU ODLAZI. Ovako samo sebi pravimo medvedju uslugu. Sta god ko mislio zesca je glupost ono sto se sinoc desilo. Bas u pogresno vreme...

  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

Ako su svi treneri pogrešili u selekciji, trebalo bi ga pitati ko je taj koji je pogrešio u selekciji trenera?

 

 

Treneri su se sami postavljali snagom volje.

 

Ekskluzivni snimak Duška Ivanovića u okršaju sa Dozetom i Bagzijem. 

 

 

These aren't the players you're looking for.

 

Protiv Palpatina već nije mogao jbg. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Toliko utakmica ove sezone kada je bilo prilike da se tera Covic izabran je najgori moguci trenutak. Sto nisu vikali protiv Olimpijakosa, Pao, Makabija, Studentskog centra pre dve nedelje? Sta kao tad nije smetala uprava a sad smeta? Sad kad su najbitnije utakmice i finale sezone treba pruziti podrsku ekipi da se osvoji sta se moze osvojiti a onda nakon poslednjeg zvizduka da grmi cela hala COVICU ODLAZI. Ovako samo sebi pravimo medvedju uslugu. Sta god ko mislio zesca je glupost ono sto se sinoc desilo. Bas u pogresno vreme...

 

Psihologija mase, nisu ljudi sinoć referendumski doneli odluku da teraju upravu.

 

Bitno je da se i to desilo. Konačno...

 

Naravno, nećemo ga oterati, manjina smo. Al bar se borimo posle tolikih godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fasper said:

Toliko utakmica ove sezone kada je bilo prilike da se tera Covic izabran je najgori moguci trenutak. Sto nisu vikali protiv Olimpijakosa, Pao, Makabija, Studentskog centra pre dve nedelje? Sta kao tad nije smetala uprava a sad smeta? Sad kad su najbitnije utakmice i finale sezone treba pruziti podrsku ekipi da se osvoji sta se moze osvojiti a onda nakon poslednjeg zvizduka da grmi cela hala COVICU ODLAZI. Ovako samo sebi pravimo medvedju uslugu. Sta god ko mislio zesca je glupost ono sto se sinoc desilo. Bas u pogresno vreme...

Baš je trebalo i treba i na sledećoj. Po ceni ABA lige. Dosta nas je pravio budalama. Još treba da osvoji pa da se busa u grudi pored svih bezobrazluka i odnosu prema vernim navijačima. Ti koji mu pevaju su kupili sezonske letos kad mnogi nisu. Da nije tih sezonskih sad bi u Areni bilo 200 ljudi. Možda ga nećemo oterati ali neka mu mač stoji nad glavom svakog dana i neka se toga seti kad nastavi sa seoskim poslovanjem i bezobrazlukom. 

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fasper said:

Toliko utakmica ove sezone kada je bilo prilike da se tera Covic izabran je najgori moguci trenutak. Sto nisu vikali protiv Olimpijakosa, Pao, Makabija, Studentskog centra pre dve nedelje? Sta kao tad nije smetala uprava a sad smeta? Sad kad su najbitnije utakmice i finale sezone treba pruziti podrsku ekipi da se osvoji sta se moze osvojiti a onda nakon poslednjeg zvizduka da grmi cela hala COVICU ODLAZI. Ovako samo sebi pravimo medvedju uslugu. Sta god ko mislio zesca je glupost ono sto se sinoc desilo. Bas u pogresno vreme...

 

Sinoć se upravo tako i desilo, sa tim što se stidljivo čulo prvi put jednom početkom poslednje četvrtine - dakle pružena je maksimalna podrška ekipi kada su najzad pokazali želju i počeli da stižu rezultat, vršen pritisak tokom tog perioda na protivnika i onda odmah nakon promašenog šuta Bogavca i poslednjeg zvižduka zapevano mnogo jače UPRAVA NAPOLJE.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Kada bi sada morao odlučiti da li da Čović ode ili ostane na znam šta bi izabrao,čak mislim prije opciju da ostane.

Ne znam za vas,ali ja se dobro sjećam perioda prije 2013-14,kako nam je bilo i šta smo preživljavali.

Živio sam za dana kada ćemo dobiti Vujoševića,a iz godine u godinu isti scenario,s tim da smo padali sve više,do toga da se borimo za opstanak u aba ligi.Slušao sam njegove prozivke,tipa "dzaba vam novci moji sinovci" a koji novci pitam se..da li mu je retorika tih godina bila slična Čovićevoj,stalno nas nešto čačkao..ali on je kod njih bio bog..Koliko godina smo bili kk sledeća sezona,ali sam svako ljeto pratio to sastavljanje ekipe,gledao jou tube snimke,radovao se Larry O'Bannonu,nadao se,a realno šanse su nam bile nikakve..

 

I onda dodje ta godina,to polu finale aba lige,meni najdraža serija u životu,nakon 1:1 opet ismijavanja,i onda dva gostovanja koja ću do kraja života pamtiti..

Što se tiče našeg učešća u euroligi,imali smo taj top 8,onda prvu sezonu u novom formatu za malo,baš nismo imali sreće,ne znam da li nam se zadnjih 5-6 kola ijedan rezultat poklopio..Tad da smo ušli to bi se predstavilo kao normalna stvar,još su i Rusi bili,a pogledajte euforiju sa druge strane zbog prošlosezonskog top 8,kao da su osvojili a garantujem da im je budzet bio bar duplo veći nego naš tad.

Da li je bilo realno da ovih sezona udjemo u top 8 u novom format sa budzetima koje smo imali?Prošle sezone smo tek dobili veći budzet,valjda da nas izjednače sa komšijama ali ne od početka,pa i bez obzira na to da Kampaco nije imao zabranu bili bi u 8 sigurno.

Ova sezona jeste neuspjeh i tu nema opravdanja što se tiče evrolige,ali ako osvojimo abu, kup i kls ne može se reći da je baš toliko neuspješna sezona.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 18
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sinisa85 said:

Kada bi sada morao odlučiti da li da Čović ode ili ostane na znam šta bi izabrao,čak mislim prije opciju da ostane.

Ne znam za vas,ali ja se dobro sjećam perioda prije 2013-14,kako nam je bilo i šta smo preživljavali.

Živio sam za dana kada ćemo dobiti Vujoševića,a iz godine u godinu isti scenario,s tim da smo padali sve više,do toga da se borimo za opstanak u aba ligi.Slušao sam njegove prozivke,tipa "dzaba vam novci moji sinovci" a koji novci pitam se..da li mu je retorika tih godina bila slična Čovićevoj,stalno nas nešto čačkao..ali on je kod njih bio bog..Koliko godina smo bili kk sledeća sezona,ali sam svako ljeto pratio to sastavljanje ekipe,gledao jou tube snimke,radovao se Larry O'Bannonu,nadao se,a realno šanse su nam bile nikakve..

 

I onda dodje ta godina,to polu finale aba lige,meni najdraža serija u životu,nakon 1:1 opet ismijavanja,i onda dva gostovanja koja ću do kraja života pamtiti..

Što se tiče našeg učešća u euroligi,imali smo taj top 8,onda prvu sezonu u novom formatu za malo,baš nismo imali sreće,ne znam da li nam se zadnjih 5-6 kola ijedan rezultat poklopio..Tad da smo ušli to bi se predstavilo kao normalna stvar,još su i Rusi bili,a pogledajte euforiju sa druge strane zbog prošlosezonskog top 8,kao da su osvojili a garantujem da im je budzet bio bar duplo veći nego naš tad.

Da li je bilo realno da ovih sezona udjemo u top 8 u novom format sa budzetima koje smo imali?Prošle sezone smo tek dobili veći budzet,valjda da nas izjednače sa komšijama ali ne od početka,pa i bez obzira na to da Kampaco nije imao zabranu bili bi u 8 sigurno.

Ova sezona jeste neuspjeh i tu nema opravdanja što se tiče evrolige,ali ako osvojimo abu, kup i kls ne može se reći da je baš toliko neuspješna sezona.

 

To se kod nas kaze da baba ima .... Bila bi deda

Steta sto neko ovako razmislja,'nate gde smo bili pre,do kada ce se ziveti u proslosti? Svi idu napred mi se vracamo u 2011.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zamisli kakav bezobrazluk i moralni gmizavac traba da budeš da za ljude koji su sinoć bili u hali, nas šaka jada koji smo tu i kad nije samo Evroliga i koji smo uz tim i kad ide i kad ne ide. I dođe jedan moralni patuljak da kaže kako to nisu navijači nego plaćenici jer nam je preko glave seosko poslovanje, malverzacije, nepotizma i širenje mržnje. Rekao bih mu da se stidi ali nema on kapaciteta za to. Zato treba sledeća utakmica na domaćem terenu da dođe još više navijača i da se još jače čuje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sinisa85 said:

Kada bi sada morao odlučiti da li da Čović ode ili ostane na znam šta bi izabrao,čak mislim prije opciju da ostane.

Ne znam za vas,ali ja se dobro sjećam perioda prije 2013-14,kako nam je bilo i šta smo preživljavali.

 

Ma, naravno, niko se ne seća perioda pre 2011., posebno se ne sećamo mi koji smo i tada bili u pustom Pioniru, kad je bilo više aktera na terenu nego gledalaca na tribini.

I zato treba da pustimo da nas dok smo živi (ma šta dok smo živi, dok imamo potomstva) jaše udbaški kadar, pa makar to bio i onaj kog smo mi i tražili i doveli i koji je klub uveo u EL, doneo mnogo trofeja i radio vrlo solidno prvih nekoliko godina.

E, neće da može... svako jednom treba da ode, a poštovanje onom ko sam primeti kad je vreme, pa ode časno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sinisa85 said:

Ne znam za vas,ali ja se dobro sjećam perioda prije 2013-14

 

Sjećamo se svi. A ako nastavimo ovim putem, ima da osetimo te stvari na svojoj koži ponovno.

 

Ja sam ranije apsolutno bio za Čovića. Kako tako, izvukao je klub iz ambisa i kao funkcioner bio neuporedivo bolji od raznoraznih secikesa koje su nam se motale po sportskom društvu u godinama pre toga. Ali mi je isto tako bilo jasno, da ko od mača živi, od mača i umire. I da če kad tad, Čovićev način rada da nam se backfire-uje u facu. I upravo to se dešava sad. Dobar je bio za stabilizaciju kluba, a jasno je postalo da za nešto više nema kapacitet. Čak i uz izdašnu financijsku pomoč države, kakvu imamo zadnjih par godina.

 

Glavni razlog tome je verovatno što misli da je najpametniji i ne podnosi da neko drugi uzme zasluge umesto njega. Tako je potonuo FMP, jer je  (po pričama ljudi) rasterao sposobne ljude oko sebe i instalirao poslušnike. A isto to se desilo i u KKCZ.

 

Neka mi navijači New England Patriotsa oproste ovo poređenje, jer je i meni jasno da je preterano, ali ipak vidim neke sličnosti. Velika večina njegovih uspeha je vezana za Dejana Radonjića, kao što su Bellichickovi za Toma Bradya. Obojica su mislili da mogu bez tih ključnih ljudi, ali se na kraju pokazalo da su se prevarili.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...