Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Dzonii said:

Posle ove utakmice i ove bruke moze katanac na ovu temu, pa da se vidimo tamo Jula meseca kada krene lozenje.

Ako ne osvojimo ABA bojim se da nam sleduje Eurokup

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ko je tebi tresao kavez? Kakav ti je ovo recnik? Kako te je povredio da bi ovo zasluzio? 

Neutralni. Zamisli kad se ovoliko nerviraju "neutralni" šta je tek sa onim zagriženim. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11.pobeda je imao i Alimpije. Sa tri puta manjim buđetom.
Kakva sezona takav i njen završetak. Mislim da bi mnogi voleli da su im prekratili muke još ranije.

Nije da se potresam. Ovo su samo konstatacije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, elmulinho said:

Da nam je da nas Partizan ubije 3:0 u seriji, ali neki bi i tada nalazili opravdanja za ovu ekipu i upravu

No brainer, biće kriv Duško Ivanović.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fat Zadd said:

Zbog? Ja ih imam 3 u kući, tako da sam na njenoj strani :classic_biggrin:

 

Report-ovala sam te ali samo da bih napisala da te NE banuju. :lol_2: Imao je i Kornet sličan upis prošle godine pa nije popio ban. Kapiram da nije zlonamerno i da je tebi to šala, ali pls bez takvih stvari, baš je bezveze :classic_smile: 

 

Nisu mi nikakvi oni dani, svim danima sam ovakva :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve dok nama budu igrali ovi domaci mediokriteti od igraca a to su lazarevic, Ilic, mitrovic, Nedovic i Davidovac nama bolje biti nece. Mozda cemo od 16 mesta sledece godine biti 14 zato sto cemo mozda ubosti nekog stranca koji ce pokazati kvalitet

Realno sem Bolomboja apsolutno nece mi biti zao da svi napuste klub

Toliko bedna sezona da cak i osvajanje aba lige nece popraviti misljenje kakvo imam o ovom rosteru a to jedno velika nista

Krajnje je vreme da neko preuzme krivicu za ovu skandaloznu sezonu, skandalozan roster i skandalozno bahacenje ne tako malim budzetom

Hocu da neko istupi pred zvezdasku javnost i kaze sta i kako, a ne da prebacuje loptu na Ivanovica, marka, zivka ili janka

Hocu ostavke Covica, Dozeta i Bagzija! 

  • Like 25
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo realno gledano nasu ambiciju pokazali otpustanjem Ivanovica a dovodjenjem Sferopulosa. Da, trebao je Ivanovic otici ali Sferopulos nije trebao doci kada je slobodan bio Jasikevicijus. 
 

Sferopulos je nesto sto i Trej Tompkins, nije bio u kosarci godinu, dve pa je dosla Zvezda da ga vraca u zivot.
 

Kakav je trener dosao u nas klub dovoljno govore i pojacanja koja su dosla nakon njega, Gilespi, Tompkins, Smart… 

 

Po recima novinara Eurohoops-a, mi i Partizan cemo igrati EL dogodine, ali ako zelimo da budemo deo neceg ozbiljnijeg, treba i dovesti trenera sa pedigreom, a to su trenutno samo Skarijolo i Itudis, nikako zadrzavanje Sferopulosa s kojim smo u poslednjih 10 utakmica u Evroligi pobedili jednu, uspeo je vec losu ekipu da nazaduje.

 

Okrecemo se onom najbitnijem, ABA ligi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

KK Crvena zvezda 2024/25 - Tečin last dance

 

Teca, teta Vesna, Cica, Deda, pradeda Teo, baba Luka, godfather Sfero, brat(nas) Neda, sin Jago, unuk Topic, Bolomboj otac, komsija Hanga (kao Madjar pa komsija), Laza batler, bastovan Giedratis i cuvar kuce Gilespi.

 

#wearethefamily

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTime said:

 

Sve što mogu da kažem je da mi je drago što održavam taj neutralni stav i ne razmišljam kao ti. Kad čitam ove rečenice, jasno mi je zašto je to dobro. 


Da se ne lažemo, za ovo oko neutralnosti je Miki u pravu, mislim da je svima jasno za koga navijaš, mada meni je čak i zanimljiv taj pokušaj da budeš 50:50.  Za ostalo ne želim da komentarišem. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Nisam gledao meč ali zar smo se  morali baš tako obrukati? 

Bolje sto nisi, da smo morali nismo ali kako smo krenuli, dobili smo sta smo i zasluzili.

 

Mozda iz ovog debakla dobijemo i ono sto prizeljkujemo a to je promjena uprave a i da se igraci i strucni stab presaberu i osvoje preostala 2 takmicenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god da se zavrsi ABA, Sfero treba da ide iz kluba. Niti je neki majstor taktike, niti je neki poseban motivator niti ima imalo mentaliteta naseg, sto sve u zbiru daje jednu bezlicnu neutralnu masu koja tvituje NPC statuse. 
 

Nije najgori koji nas je vodio naravno, ali sasvim sigurno nije jeftin, a da nam je doneo nesto - pa i nije. I ne vidim da moze da napreduje i promeni situaciju u ekipi. A da ga menjamo u novembru - to je tek katastrofa. 
 

Sto se ekipe tice, nadam se da nikome nece pasti na pamet da produzava mekusce ili matorce (citaj cela ekipa). 
 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Vase uloge molim.

Cekaj da vidimo prvo tvoju sudbinu nakon finala ABA. Išao si all in, igra još nije gotova a ti bi da ulaziš u nove opklade. Da ne bude posle ne kune majka sina što se kocka nego što se vadi. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mile1 said:

Sve dok nama budu igrali ovi domaci mediokriteti od igraca a to su lazarevic, Ilic, mitrovic, Nedovic i Davidovac nama bolje biti nece. Mozda cemo od 16 mesta sledece godine biti 14 zato sto cemo mozda ubosti nekog stranca koji ce pokazati kvalitet

Realno sem Bolomboja apsolutno nece mi biti zao da svi napuste klub

Toliko bedna sezona da cak i osvajanje aba lige nece popraviti misljenje kakvo imam o ovom rosteru a to jedno velika nista

Krajnje je vreme da neko preuzme krivicu za ovu skandaloznu sezonu, skandalozan roster i skandalozno bahacenje ne tako malim budzetom

Hocu da neko istupi pred zvezdasku javnost i kaze sta i kako, a ne da prebacuje loptu na Ivanovica, marka, zivka ili janka

Hocu ostavke Covica, Dozeta i Bagzija! 

Pa našli su krivca Ivanovića,i na tome će ostati,možda se Covic povuče na mesto podpredsnika i to je to,sledeće sezone ako opet bude loše biće Sfero kriv ,i tako u krug iz sezone u sezonu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Cekaj da vidimo prvo tvoju sudbinu nakon finala ABA. Išao si all in, igra još nije gotova a ti bi da ulaziš u nove opklade. Da ne bude posle ne kune majka sina što se kocka nego što se vadi. 

 

Tačno, Kornet trenutno igra rudžu sa 5k koje mu je radnica na poverenje uplatila, posle ABA ćemo znati da li ide airplane mode ili čaščćava radnicu produženim i zadrži kusur.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

 

Tačno, Kornet trenutno igra rudžu sa 5k koje mu je radnica na poverenje uplatila, posle ABA ćemo znati da li ide airplane mode ili čaščćava radnicu produženim i zadrži kusur.


Za vas duplo zlo ako Kornet dobije opkladu, ima da upadne na forum kao vins mekmehon. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:


Da se ne lažemo, za ovo oko neutralnosti je Miki u pravu, mislim da je svima jasno za koga navijaš, mada meni je čak i zanimljiv taj pokušaj da budeš 50:50.  Za ostalo ne želim da komentarišem. 

Ali bukvalno jako gresite. Imate utisak na osnovu prethodne  2 sezone da navija za Partizan ali to je bukvalno samo zato sto je Partizan mnogo smisleniji kosarkaski simpaticniji tim. 

Evo ja koji sam od malena navijao za Zvezdu pa sad vise gotivim Partizan i ove i prosle sezone. Jednostavno su smisleniji, gledljiviji i manje skarabudzen tim.

  • Like 1
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...