Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, fasper said:

Sve nekako ali Sferopulos je bas sramotan. Cela njegova pojava kad ga gledas sa tribine nikako ne uliva poverenje. Bukvalno da ga zazalis kad ga vidis onako jadnog, nit reakcije nit emocije, ravna linija od prvog do poslednjeg minuta. Cista silazna Lesora sad na kraju umesto da napravi pritisak, da napravi tu usranu tehnicku on ko neka devojcica. Da prostis ebes ti takvog trenera. Nije on za ovaj mentalitet ovde.

Bukvalno. Naši sede, gledaju i piju kapućino. Nikakva reakcija ni klupe ni ekipe. Mlite mlitave. Jezivi smo na svim frontovima. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Било је овако нешто у корона сезони када смо танковали ЕЛ од децембра, али је било ту утакмица на једну лопту, Асвел, Зенит, Бајерн је исто нешто био близу, биле победе у Оаки и у Мадриду.

 

Капирам да је фокус на АБА, али овакав "приступ" је на много начина јадан и бедан.

 

Кад крену да нам пробијају бекове па само звижди промаја, чини ми се да су у 2/4 везали једно 6-7 напада које су завршили поенима.

 

Јел нам ово најдужи низ пораза у ЕЛ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Изгубити од оваквог Пао није страшно али ово је већ 5а за редом од њих...Од купа колко се сећам Роко не постоји,Деда устаје из гроба и спрема се за њему битан део сезоне,штета што га саиграчи и здравље екипе(и ови што их такве доводе) нису послужили за нешто више и у најважнијем такмичењу.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Abizolirni said:

Rajko... gospodine AtamanE :krstipd4:

 

34 minutes ago, Abizolirni said:

Rajka vratiti u OS i od predmeta samo Srpski jezik, akcent na  gramatiku.


Pa zar vokativ od Ataman nije (Hej,) Atamane? 

 

Ne znam tačno pravilo o menjanu stranih imena kroz padeže ali generalno je tendencija da se imena uklope u naš jezički sistem kad god je to moguće. 

(Nadam se da ne naslovljavaš mejlove sa “Poštovani gospodine Petrović”) 
 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The_Big_S said:

Ja ću od ovog da se samoubijem !!!

Da se bacim sa zgrade

IMG_2455.jpeg

Sfero ispunjava sve ono sto Nebojsa trazi. Jbg.

 

Nece mi biti zao kad ga Nebojsa nogira kao i ostale trenere...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Ovo je bas trener po gazdinom ukusu,eto ga on dugi niz godina kod nas bez obzira na rezultate,marioneta kakva je trebala Covicu.

 

Kakav crni dugi niz godina, rešiće ga se prvom prilikom kada proceni da je vreme za damage control zbog loših rezultata, odnosno da može svu krivicu da svali na njega. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Promenio sam misljenje u vezi Sfera i slazem se sa vama da je razocarao ali sta je covek ovde pogresno rekao? 

 

Pa ništa nije pogrešio, kao da je Nebojša lično izjavio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Je li prsotina Lesor sam smislio - Zebre Delfine Majmune Ponije - ZDMP - Zvezdu Da Mi Ponude ili mu je pomogao još neko tako blago ometen? 

Zasto sam ja bio u ubedjen da je to interna fora koja neme veze sa zvezdom a da je umesto ponija zapravo rakun..

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo vise ni jak domaci teren sto je makar bio slucaj prethodnih godina. Ranije se znalo, ko god dolazi na nas teren morace krv da prop*sa da bi nas dobio. Sad nas ovi jaci deru bez da se oznoje, a ekipe pribliznog kvaliteta nas dobijaju u neizvesnim zavrsnicama. Dobili su nas na nasem terenu Monako, Milano, Barsa, Real, Zalgiris, Makabi, Baskonija i Pao. Da se vratimo godinu-dve unazad za ovakav raspored bi verovatno racunali nekih 4:4 da cemo imati, a ne bi ni sa tim bili preterano zadovoljni. Naravno, fali nam kvalitet i to je osnovni razlog ovih poraza, ali ja bih dodao i faktor Arene, tj Pionira. Ne znam, sve je to lepo, veliki broj ljudi u hali, ali Pionir je nasa kuca i tamo je atmosfera bolja. 
 

Sto se tice utakmice - rutiniranje. Nemam sta zameriti igracima, igrali su protiv pet puta boljeg protivnika u ovom trenutku. Lepo je sto su se borili do kraja i pokusavali da istope minus, ali tesko to ide. 
 

Jos 4 kola da izguramo svi zajedno i onda da nadam se odmorimo mozak, oci i dusu na neko vreme. Dosta je bilo vala. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Mi nemamo vise ni jak domaci teren sto je makar bio slucaj prethodnih godina. Ranije se znalo, ko god dolazi na nas teren morace krv da prop*sa da bi nas dobio. Sad nas ovi jaci deru bez da se oznoje, a ekipe pribliznog kvaliteta nas dobijaju u neizvesnim zavrsnicama. Dobili su nas na nasem terenu Monako, Milano, Barsa, Real, Zalgiris, Makabi, Baskonija i Pao. Da se vratimo godinu-dve unazad za ovakav raspored bi verovatno racunali nekih 4:4 da cemo imati, a ne bi ni sa tim bili preterano zadovoljni. Naravno, fali nam kvalitet i to je osnovni razlog ovih poraza, ali ja bih dodao i faktor Arene, tj Pionira. Ne znam, sve je to lepo, veliki broj ljudi u hali, ali Pionir je nasa kuca i tamo je atmosfera bolja. 
 

Sto se tice utakmice - rutiniranje. Nemam sta zameriti igracima, igrali su protiv pet puta boljeg protivnika u ovom trenutku. Lepo je sto su se borili do kraja i pokusavali da istope minus, ali tesko to ide. 
 

Jos 4 kola da izguramo svi zajedno i onda da nadam se odmorimo mozak, oci i dusu na neko vreme. Dosta je bilo vala. 

A šta misliš, ima li malo do toga i što se igra u Areni a ne u Pioniru? 

Link to comment
Share on other sites

Ako zaista ne osvojimo tu prioritetnu ABA ligu, ovo ce verovatno biti najgora sezona u novijoj istoriji KKCZ. Licno, ne pamtim kad smo ovoliko malokrvno i sterilno izgledali. Doslovno ne mogu da se povezem, da se nerviram, da navijam. Katastrofa.

 

Nama fali svasta, doslovno da svih 12 igraca i trenera zamenimo na kraju sezone ne bi mi bilo zao. 

  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cavani said:

Jel si siguran, mozda su svi konkurenti veceras izgubili.

Nisam jos proveravao, mozda smo jos uvek u igri.

 

Partizan i Valencia igraju u poslednjem kolu medjusobno, neko tu mora da pobedi i dodje do minimum 15 pobeda, tako da - nema vise ni matematickih sansi. Ostaje jos da pokusaju da pobede Virtus, ako u tome ne uspeju, eto serije od 0:10 u finisu ligaskog dela EL, odnosno ukupno 2-13 u poslednjih 15 kola. Trenutno je to 0:6, odnosno 1:8 u poslednjih devet kola.

 

Sto se tice utakmice, gosti su na 1, 2 i 3 rotirali samo cetvoricu igraca, odnosno videli smo 4 kombinacije: Sloukas - Grant - Nunn, Sloukas - Nunn - Grigonis, Grant - Nunn - Grigonis i nesto malo i Sloukas - Grant - Grigonis. Na 4 i 5 su skoro sve minute izneli Mitoglou i Lessort, prosto neverovatna rotacija sa samo 6 igraca koji su postigli 88/89 poena i zajedno imali 109 indeksnih poena (citav tim 108). Zna Ataman da radi sa malom rotacijom, mora mu se odati priznanje u tom pogledu.

 

Nije ovo uopste bilo toliko sramotno, ne moze ekipa koja je na dnu tabele da izvlaci dodatnu snagu iz sebe u mecu koji joj nije rezultatski bitan.

 

Sto se tice ABA lige, trofej te lige jeste bitan jer on sigurno znaci i ucesce u EL sledece sezone. Da to tako nije i da se vec sad zna ko ce igrati u EL (odnosno, ko ce imati priliku da trosi basnoslovne kolicine novca i sledece sezone), ta liga bi postala revijalna, kao sto je proslogodisnje finale maltene bilo revijalno, bez pokusaja gostujucih timova da pokvare raspolozenje domacim navijacima.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...