Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

  

16 hours ago, Borca said:

Za Teodosica je vec kaceno, ali kad je Nikola Topic krenuo sa "Od rodjenja mog" :heart:

 

 

Sram ih bilo kako megafonom zapocinju navijanje uvredljivim pesama prema protivniku... 

 

Oh wait. 

 

/sad kad me neko poklopi sa nekim snimkom iz nocnog kluba ili tako nesto/ 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, No name said:

Prelomila je timska igra, iskustvo pojedinih igrača, čvrstina. 

Partizan je posle nekoliko losih ulazaka u derbi, ovaj put ušao dosta bolje, ali to nije uspeo da materijalizuje. Non stop smo im disali za vratom bili na posed-dva. Cim smo preuzeli vodjstvo,  držali smo ga do kraja. 

Leedej je odigrao kljucnu ulogu kod njih da ranije ne prelomimo meč. Držao ih je u igri.

 

Ovo je derbi, nema lepote. Ili imaš onu stvar , grizeš,  ili te nema. Na srecu nasu imamo prekaljene igrače za ovakve utakmice i to bude dovoljno.

 

Odlična priprema Obradovića, znao je da počinju Nedović i Jago , pa ih je napao obojicu, ali na manje očekivan način. Nedovića sa Nanelijem na postu, a ne recimo nižeg Jaga, a na Jaga je stavio Avrama da ga maltretira i da mu dodatno produži vreme organizacije. Bukvalno nam je izbacio iz utakmice jedina dva igrača koja imaju prodor igru. 

Ne znam ko bi to pokrpio sem Tea.

1 hour ago, Molina23 said:

Da malo siđemo u surovu realnost, nadam se da je prokletoj udbaškoj spodobi ovo poslednji Kup kojim će mlatiti po morning session-ima. I da sledeće zime u ovo vreme imamo komplet spakovan roster koji će TRENER birati od 1-og do 15-og igrača. Kako je jelte i normalno u jednom profesionalnom KK.

 

Čekamo povratak Topa i podgrejanog Treja, obojica bi mogli biti ozbiljni faktori uz gengsta Džavontea do kraja sezone. Ima tu još džebane i mesa za tuču. 

Nije normalno da trener bira igrače. Odnosno trener treba da bira između 2-3 ponuđene opcije, a sportski sektor treba da dovodi gro igrača i da kaže ovo su ti opcije. Trener može da dovede 1-2 igrača od poverenja.

Edited by Milos 3.14
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Честитам свима први трофеј у сезони! 

Прави кошаркашки дерби, без инцидената. Ко је био у хали могао је закључити да су нехумани услови за гледање, јер је у хали било барем 60% више гледалаца од капацитета.

По мени кључ успеха је у доприносу домаћих играча. Наши су дали 46 поена, а код суседа само 13 поена ,не рачунајући Пантера.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

@uini do kada mu je suspenzija?

 

Hoće li stići da se priključi opštenarodnom veselju i zadovoljstini?

 

 

Kao i da prokomentarisemo Janisova udvajanja skoro celu tekmu i koliko je to možda bio mač sa dve oštrice?

 

Mislim da je dobio  ban na 20 dana. Sad je negde na polovini. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Čuo sam da je počeo da trenira odvojeno sa Stefanom Markovićem.

Fino.

Inače, znači li to da Pefi ima neku zvaničnu ulogu u klubu ili se samo smara u penziji pa hoće da pomogne?

Link to comment
Share on other sites

E sad do plej of treba pustiti Tea da bira kad hoce da igra, a kad da kulira. Bas dosta zavisimo od jednog igraca, imam osecaj da ne bi dobili 3 utakmice u EL da nam on nije tu. Strasna selekcija letos uradjena..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo kako je Željko sa konferencijom uspeo da skrene priču i misli sa same igre. Evo prodje skoro 24h da niko ne priča o igri i kako je ustvari Partizan očajan u delu sezone kada njegove ekipe pokazuju kvalitet i igraju najbolje.

 

Mi smo sinoć odigrali prosečnu partiju i siguran sam da možemo mnogo bolje,ali je Partizan bio toliko očajan da nije uspeo da nas pobedi. 

Takođe je zanimljivo kako je Janis opet uspeo da "iznenadi" Zoca sa udvajanjima koja su na kraju donela pobedu jer je Panter počeo da promašuje ono što je pogađao u prvom poluvremenu. 

 

U svakom slučaju za mene malo iznenađenje ovako rutiniranje u borbi za prvi trofej u sezoni.

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, propolis said:

Zanimljivo kako je Željko sa konferencijom uspeo da skrene priču i misli sa same igre. Evo prodje skoro 24h da niko ne priča o igri i kako je ustvari Partizan očajan u delu sezone kada njegove ekipe pokazuju kvalitet i igraju najbolje.

 

Mi smo sinoć odigrali prosečnu partiju i siguran sam da možemo mnogo bolje,ali je Partizan bio toliko očajan da nije uspeo da nas pobedi. 

Takođe je zanimljivo kako je Janis opet uspeo da "iznenadi" Zoca sa udvajanjima koja su na kraju donela pobedu jer je Panter počeo da promašuje ono što je pogađao u prvom poluvremenu. 

 

U svakom slučaju za mene malo iznenađenje ovako rutiniranje u borbi za prvi trofej u sezoni.

Bravoooo...ovo je suština priče.

Iskusno je ovo odradio, tako da ga niko ni na KZS nije ništa pitao (1 pitanje čini mi se) ni o utakmici ni i o igri njegovog tima koja je ista ili slična kao prošle godine, samo je razlika u tome što Ameri sada promašuju. 

No nebitno...priča kako mu je najdraži trofej prošlogodišnji iz ABA lige, pokazuje koliko mu je gubitak ovog teško pao.

Za sada ipak Janis sa ovim nakaradnim timom (bez projektovano prvog pleja i centra) briše patos sa Zocom, ali kome je sad do košarke: Rekli mi da sam Državni projekat. Gluposti.

Čak šta više mislim da ovim nije hteo da umanji zasluženu pobedu KKCZ,već klasično skretanje pažnje.

 

Edited by Thor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, propolis said:

Zanimljivo kako je Željko sa konferencijom uspeo da skrene priču i misli sa same igre. Evo prodje skoro 24h da niko ne priča o igri i kako je ustvari Partizan očajan u delu sezone kada njegove ekipe pokazuju kvalitet i igraju najbolje.

 

Mi smo sinoć odigrali prosečnu partiju i siguran sam da možemo mnogo bolje,ali je Partizan bio toliko očajan da nije uspeo da nas pobedi. 

Takođe je zanimljivo kako je Janis opet uspeo da "iznenadi" Zoca sa udvajanjima koja su na kraju donela pobedu jer je Panter počeo da promašuje ono što je pogađao u prvom poluvremenu. 

 

U svakom slučaju za mene malo iznenađenje ovako rutiniranje u borbi za prvi trofej u sezoni.


mozda je jedino predsedniku skrenuo paznju… 
 

svako ko je iole normalan vidi kako igramo i kako lose stojimo…

 

i realno je potpuno nebitan trofej koji smo recimo i prosle godine izgubili a daleko smo bolje izgledali na terenu… 

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ScepanScekicSto said:


mozda je jedino predsedniku skrenuo paznju… 
 

svako ko je iole normalan vidi kako igramo i kako lose stojimo…

 

i realno je potpuno nebitan trofej koji smo recimo i prosle godine izgubili a daleko smo bolje izgledali na terenu… 

 

Nebitan je trofej samo onom ko izgubi utakmicu. 

Klasično zatvaranje ociju. Svaki trofej je bitan i negde se piše i pamti. Kruna svakog sportiste je da podigne pehar ma kakav on bio i kako se zvao. 

Igraš pripremnu utakmicu, prijateljsku,  pa hoces da pobediš, i bitno ti je , a sad trofej nije.

 

Edited by No name
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Nebitan je trofej samo onom ko izgubi utakmicu. 

Klasično zatvaranje ociju. Svaki trofej je bitan i negde se piše i pamti. Kruna svakog sportiste je da podigne pehar ma kakav on bio i kako se zvao. 

 


U nivelaciji trofeja meni nebitan.

 

verovatno biste zamenili proslogodisnji kup za titulu u ABA ili top 8

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...