Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dosao sam samo da kazem - AK47 je opasna puska 😄 

 

Sve smo videli - 0 straha, ne daje vise respekta nego sto je potrebno, svasta moze da se ocekuje od njega... Bas fini driblinzi prilikom one kreacije za svoj sut za 3p koji je pogodio, steta i sto nije ona druga 2 gde su ga uposlili. Prati lepo igru, lagano ukrao loptu... povlaci kontru, iznudio nesportski. Izgubio loptu i ne dize ruke kao neki 😉 vec trci nazad i onako lupa blokadu sa ledja!

 

Sirok repertoar za jedan debi. 

 

Bravo mali!

  • Like 35
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Niko se nije povredio i to je to, ionako smo u Niš došli zbog ovoga što sledi sutra.

 

Bogami, mene je malo uplasio Teo. U drugom stintu je proveo nepun minut na parketu, trazio izmenu, nesto progundjao i odmah navukao duks... Valjda je sve ok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

 

Bogami, mene je malo uplasio Teo. U drugom stintu je proveo nepun minut na parketu, trazio izmenu, nesto progundjao i odmah navukao duks... Valjda je sve ok.

Da baš čudna situacija. Valjda je sve u redu. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2024 at 3:55 PM, gggggggg said:
29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šteta što od Ilića nismo uspeli da napravimo korisnog igrača rotacije za EL, on samo na račun fizičkih predispozicija dominira nad ovim kls ligašima i da igra na tom nivou imao bi dabl dabl prosek. Niko se nije povredio i to je to, ionako smo u Niš došli zbog ovoga što sledi sutra.

Meni je to nejasno vec duze vreme, i pisao sam vise puta, obozavam te igrace kakav bi mogao biti on sa malo vise samopouzdanja. Jbm li ga, bio je kod vise trenera, verovatno mu nesto fali kad mu nijedan nije dao vecu sansu. 

Ali meni takav fizikalac pa cak i sa manje kosarkaskog znanja >>> mlitav igrac doktor kosarke. Ostavimo doktorima i umetnicima poziciju 1, na ostale pozicije volim da stavimo ljude koji izgledaju kao kosarkasi.
 

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nego jel moguce da su stavili da se finale igra u 21h? Pa nece se zavrsiti do ponoci osim ako moji sugradjani ne naprave iznenadjenje vcrs

Meni je ok sto je taj termin jer je subota, da je nedelja onda svakako nije ok. Ovako kad se zavrsi zavrsi se, onda dalje na proslavu, nema zurbee

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dalibor Ilić je daleko korisniji igrač od Lazarevića i Davidovca. Čovek je veoma dobar hustler, može da doprinese gomili ofanzivnih skokova jer ima tajming perfektan za nekog ko je 202 visok.

 

Jebiga, nema šut, ali ima neke veoma korisne karakteristike za košarkaša, na primer veoma dobro se kreće bez lopte i otvara se odlično, posebno na back door utrčavanje.

 

On ima budućnost u košarci, nije nikakav maestro, ali igrač rotacije, veoma koristan, može biti, što napisa iznad kolega @bosMan_jr ne mogu svi biti umetnici, neko mora i da radi prljave poslove, a Dalibor je idealan za to.

 

Naravno, po povratku sa kupa, opet će svoje minute nastaviti da uzimaju Davidovac i Lazarević, jebem li ga zašto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato sto je Davidovac bolji kosarkas od Ilica, cak i u ovoj odron verziji, a njegove najbolje partije ce Dalibor verovatno moci samo da sanja. 

Danasnja utakmica nije nikakvo merilo, 4-5 klasa je ispod onoga cemu tezimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sutra je između ostalog ključ napuniti Kaminskog faulovima što pre. On jako dobro rešava mismatch, a mi smo sa Jagom hodajuća mismatch ekipa, dosta dobro dodaje iz udvajanja i više je nego solidan trojkaš. Tanak je i slab u odbrani i to treba maksimalno eksploatisati kada je on na terenu.

Nadam se igri sa što manje udvajanja, bolje ostaviti i Jaga na centru nego primati lake trojke.

Edited by Trigger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, božija noga said:

Dobili smo njega protiv Čačka 94. Bravo mali

 

 

 

 

Kakav tekst :lol_2: Pa kaže:

 

Quote

Ukoliko nosioci njihove sutrašnjice u spoljnoj liniji tima budu Topić i Kostić, a ne inostrani igrači, vratiće se s njima i čuveni duh jugoslovenske škole košarke, koja je iznedrila mnoga slavna imena.

 

Srpsko sportsko novinarstvo at it's finest... 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 29
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Delije i grobari na jednom mjestu, Čović pored terena, Ledej na terenu, meč od najmanje 3 sata, praznik sporta nas očekuje sutra, ko će dočekati...

 

Zaboravio si losu klimatizaciju i teren koji izgleda kao bitka na Paschendaleu opisana u poznatoj pesmi Mejdena.

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan je bio onaj snimak kako su Smart i Gillespie u nekom nocnom provodu. Nijednog od njih dvojice, a ni Tobeya, nismo videli u prenosu do sada, tako da ocigledno da nisu sa ekipom. Meni je to malo neozbiljno, trebalo bi da budu tu, nije bas da smo otisli mnogo daleko.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Pre neki dan je bio onaj snimak kako su Smart i Gillespie u nekom nocnom provodu. Nijednog od njih dvojice, a ni Tobeya, nismo videli u prenosu do sada, tako da ocigledno da nisu sa ekipom. Meni je to malo neozbiljno, trebalo bi da budu tu, nije bas da smo otisli mnogo daleko.

Treniraju u BGD i Trej je sa njima, dolaze sutra na finale.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Pre neki dan je bio onaj snimak kako su Smart i Gillespie u nekom nocnom provodu. Nijednog od njih dvojice, a ni Tobeya, nismo videli u prenosu do sada, tako da ocigledno da nisu sa ekipom. Meni je to malo neozbiljno, trebalo bi da budu tu, nije bas da smo otisli mnogo daleko.

Najjavio Sfer jos pre KRKa da ostaju da treniraju i da ce doci ako se plasiramo u finale da pruze podrsku timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Svi su verovatno razumeli koliko je Kostić talentovan. Jako sam zadovoljan, ovo mu je prva utakmica u seniorskom timu. Nismo imali mnogo treninga zajedno, nije poznavao sistem skroz, ali je igrao jako dobro i zalagao se. Bilo mi je važno da promovišemo igrače iz naše akademije, to mi je cilj gde god da sam bio trener. Zadovoljan sam kako Kostić i ostali momci iz akademije rade"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...