Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Clash said:

 

 

Tebi bar nije dosadno kad Mitrovic lose odigra, bas ga detaljno pratis i seciras.

Vidim da veceras samo o njemu pises, lepo je to kad je neko tako istrajan.

Momak pise 10 negativnih postova o Davidovcu, pa 10 postova o Mitrovicu i tako u krug, a kvalitet postova jako los.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bi Nedovića voleo da gledam u drugoj ulozi ali u nekom drugom klubu...i ako može što pre.
On je vazda bio ovakav.
Panata će dugo pamtiti njegovu najbolju sezonu...tačnije jednu od dve najbolje a njihovu najgoru.

U kategoriji lični rekordi u EL...od 12 stavki 8 je napravio u Panati 2020-e. Kralj garbidža.
Dao je 7 trojki i 39 poena Makabiju u tekmi koju su izgubili.

A za "fakjureferi", ubacivanje na desetine projektila kao po komandi i drmanje tunela na izlasku sudija...ima tek da se češemo.

To se prvi put desilo u ovoj EL sezoni baš kod nas...i to par dana nakon sastanka sa EL glavešinama.
A samo dan ranije Ibaka upućuje najjači kompliment komšijama kada kaže da nikada u životu nije igrao pred ovakvom publikom. Pa još dodaje...za svih 18 godina bavljenja košarkom.











  • Like 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Inace su navijace Zalgirisa veceras smestili tamo gde ljudi imaju sezonske karte. Sreca nije bilo neke frke, premestili se ljudi na slobodna mesta ali to je slika nase logistike kurceve u klubu.

Mada bi trebalo zbog upaljaca i bacanja svega na parket da se koja utakmica odigra bez publike posto stoka drugacije  ne moze da shvati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Mada bi trebalo zbog upaljaca i bacanja svega na parket da se koja utakmica odigra bez publike posto stoka drugacije  ne moze da shvati.

 

Nažalost teško da bi stoka i tako shvatila.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Kooineeperk said:

Evo me iz Arene... 

 

Moracu poslednju cetvrtinu da ponovo pogledam. Ali ono sto sigurno znam, odnosno ne razumem, jesu petorke s kojima mi igramo. Yago, Lazarevic, Deda, Ilic i mislim Tobi... Lazarevic igrao koliko i Hanga - cemu 10min Lazarevica?! Previse i Gilespija kada je protivnik izasao iz bonusa. Pomislio sam da nisam primetio da je Bolomboj povredjen koliko dugo ga nije bilo. Tako da me je Sfer tu malo razocarao. 20min Dede. 

 

Luka, brate 😞 on koliko donese toliko nekad odnese... nije ovo prvi put da mu sude tehnicku.  

 

Hanga ni O od odgovornosti da preuzme kao najiskusniji igrac posle Tea.

 

Nedovic opet upisuje silne poene a igra alibi odbranu - kako bre mozes da se cudis na sudijsku odluku i stanes sa igrom kad vreme jos ide, kad sudije nisu nista dosudile, pustas igraca koji ti je uzeo loptu da sutne za 3p?! 

 

Jagu svaka cast, ne mora on ovako svaki put, samo neka uvede konstantnost u igri. Da dize tu svoju srednju vrednost ucinka a ne amplitude. 

 

 

No dobro, ko se jos i nadao necemu do kraja, sad stvarno ne mora vise. 🙂 

 

 

Crtice iz Arene nesto kasnije, nece ih biti puno. 

 

 

 

 

Da se samocitiram, i da upotpunim sa crticama iz Arene... 

 

Prva stvar - upucena komsijama - proklet bio partizanovac koji je prosuo sinoc koka kolu! Pod je bio toliko lepljiv da je izuvao patike! 😄 

 

- Zapalio sam u Arenu u uobicajeno vreme, ili malo ranije - iznenadio sam se lakocom parkiranja. Mirisalo je da nece biti neka poseta ali iskreno ocekivao sam jos manju, ovo je negde oko 19.000 tu negde. U halu sam usao izgleda uz Delije kojima su otvorili ulaz skroz sa strane, vidim da su oko mene bili sve neki likovi koji se znaju i jedan je nosio bubanj i u njemu transparent. 

- Lepo je bilo videti gostujuce navijace u vecem broju. Iza klupe gostiju, bilo ih je negde 50ak, mozda i vise jer verujem da nisu svi bili u zelenim bojama, a cak su bili i pomesani sa nasima. Upecatljiv je bio jedan navijac Zalgirisa sa salom Zvezde koju je dizao u vis kad su dizali Zalgirisove salove. Doduse teglio je prilicno, ne znam da li namerno ili se samo bas popalio. Svi su ukljucivali kamere na predstavljanju igraca (videlo se da im je simpaticno ono sa vatrom) kao i nadglasavanje himne EL. Na momente kad je navijanje stvarno bilo dobro opet su snimali. Upecatljiv, doduse negativno, je bio i neki nas mali u Jagovom dresu koji je stajao pored njih i jednom od gostiju u zelenom duksu bukvalno pokazivao srednjaka u facu... neke roditelje treba tuci i oduzimati im decu ili ih barem solidno novcano kaznjavati. 

- Utakmica nije ni pocela, krenulo se sa kosovskim ciklusom, transparent na nivou 400, pesmice... pa onda prvih 5min neko smaranje sa onim "Rusi, Srbi, braca zauvek" valjda i slicnim. Ali posle je bilo solidno. Trinkijeri je u par navrata dobio svoje "pominjanje". 

- Buduci predsednik Drcelic ovog puta okruzen mahom nekom decom, omladinom, simpaticno mi je bilo kad je na ono Evansovo navodno gazenje linije, pravilnim sudijskim potezom pokazao sta je trebalo svirati 🙂 Inace to sedenje pola uprave tamo, pola vamo i gde vec mi je malo trulo. Covici na svojim mestima, pored i Dozet i ostatak ekipe. Inace u civilkama su bili i Lazic, Topic i Teo. Mali Top prilicno miran, a Laza i Teo su se neje*li svega po spisku sudijama, morao je i Nesa Ilic da ih smiruje. 

- Kad smo kod tih reakcija da pomenem Smartovog brata - covek je gledao tekmu i to sa nekom paznjom kad mu je brat u igri, a kad nije, drndao je telefon uglavnom. Cak i onda kad mu je brat igrao i bio protagonista nekih akcija, nije bilo nekih reakcija, totalna flegma, ravna linija. Ja imam vise reakcija i unesem se u gledanje sinhronog plivanja. 🙂 Na poluvremenu je uredno otisao da se osvezi, tamo gde obican plebs ne ide. Inace te crvene fotelje opet ih je nesto vise, vise nego protiv Barse, i dosta su prazne. Ajde, nije bila puna hala pa razume se. Obicno su tu neko ko prati kosarkase, porodica.

- I jos jedna situacija koja se tice reakcija, Sfer je u par navrata bio bas ljut ali mi je posebno zapalo za oko koliko je bio ljut na Luku posle one tehnicke. 

- Inace sudije, prilicno neprimetne u prvom poluvremenu ali onda, pa sta znam, deluje mi da je bilo bas nekih gresaka ne samo ono sa Jagom i to gazenje, sve to bih morao da pogledam opet, ali bilo je par momenata gde su stvarno mogli da sude faul u nasu korist a nisu... no ne bih isticao sudije i krivio njih za poraz, imali smo prilika da ovo prebacimo na nasu stranu a nismo nasim greskama. Sudije su ipak dobile svoje "uspomene", debili sa svih strana Arene, bukvalno svih, su bacili sve i svasta na teren. Najlosije ipak je sto je sa strane tih crvenih fotelja grupica uputila i par zamahivanja rukom pesnicom ka sudijama kad su izlazili a i tresli su tunel. Ne gine nam kazna svakako. Debilno. 

- I jos jednom - jebalo vas pusenje u hali vi koji palite cigaretu unutra. Znaci lik je presedeo celu pauzu u poluvremenu i onda zapalio cigaretu po pocetku 3/4. A bre jbt. Zanimljivo je da sam ga kulturno pitao da li bi mogao da pusi napolju a on je uzeo i ugasio - koretno. Ali nije jedini koji je zapalio. Stvarno jbt... 

 

 

Nakon onakvog zavrsetka utakmice nije mi bas bilo do gledanja bilo cega drugog... videh to za sudije i otisao sam. 

 

Jbg, ako nista drugo sad ce barem biti lakse odgledati ostatak EL i malo odmoriti do playoff-a ABA. Naravno uz KRK tenzije ako bude ocekivano finale.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno mene je ponekad sramota sa kakvom stokom delim tribinu. Nisu grobari zlatni, daleko od toga ali za nas su stvarno gospoda sto se toga tice. Mi vec godinama ubacujemo sve i svasta na teren. Veceras gledam i ne verujem, cekao sam samo kad ce neki upaljac ili kovanica da pogodi sudiju. Stvarno treba klub da stane na kraj tome,nema vise smisla zaista. Najgori smo divljaci. Sad bar ima kamera u Areni, vrlo lako moze da se resi to. Ali ocigledno ne postoji volja...

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Cavani said:

Deset puta si pogledao sa usporenim snimkom da bi znali da su nas pokrali.

Ono realno. Bolje se vidi deset puta na usporenom snimku, nego sopstvenim očima sa metar udaljenosti od događaja 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Nažalost teško da bi stoka i tako shvatila.

Ne znam, sve mi je veci grc u stomaku kad sam u Areni.

Deca od 10 tak godina pokazuju kurac navijacima Zalgirisa, jebu im majku ustasku i kak zalecu se na njih, za ove vece i da ne pricam.

Kop pici svoju agendu, Kosovo, Rusija, sad imaju i nesto za grcku ortodoksnu bracu.

kad pocnu neku tuzbalicu nema sanse da je prekinu shodno desavanjima na terenu.

Jako negativan vajb je na tribinama kad ide lose, bar ja to tako osecam.

  • Like 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Ono realno. Bolje se vidi deset puta na usporenom snimku, nego sopstvenim očima sa metar udaljenosti od događaja 

Naravno da se bolje vidi na usporenom snimku, zato i sluze celendzi kojima se redovno menjaju neispravne sudijske odluke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Iskreno mene je ponekad sramota sa kakvom stokom delim tribinu. Nisu grobari zlatni, daleko od toga ali za nas su stvarno gospoda sto se toga tice. Mi vec godinama ubacujemo sve i svasta na teren. Veceras gledam i ne verujem, cekao sam samo kad ce neki upaljac ili kovanica da pogodi sudiju. Stvarno treba klub da stane na kraj tome,nema vise smisla zaista. Najgori smo divljaci. Sad bar ima kamera u Areni, vrlo lako moze da se resi to. Ali ocigledno ne postoji volja...

To u svoje ime, svako za sebe odgovara. Nemoj tu generalizaciju, nije lepo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sokmeniki said:

Gospodin Dusko Ivanovic.

 

2.5 mjeseca igrao sa Mitrovicem i Kuzmicem na 5.

Bekap plej Pefi Markovic.

Prvi bek Nedovic, drugi i jedini John Holland.

 

Nema kukanja na sudije poslije poraza, protiv Valensije i Reala bez pola ekipe igraki, opet nema kukanja i alibija kao sadasnji trener.

 

Ovo je izvuceno da se uporedi dosadasnji "rad" Sferopulosa i njegov ucinak koji je sada se moze slobodno reci i porazavajuci.

 

Drumovi će poželjet Duškista

 

No, nema brige. Sad vezujemo 5-6 pobeda, kao što je Duško na kraju prošle sezone, samo zato što više nije bilo pritiska, pošto nume kad je bitno 

Jedva čekam. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

.Nije za nas EL. Ima vec 10-tak godina kako igramo i uvek smo non-factor u sportskom smislu. Kad se na to dodaju ovi seljacki ispadi sa upaljacima i novcicima, izgleda da se nepotrebno brukamo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sudije kao sudije, uticale su minimalno, ali ja uvek polazim od nas samih. Realno nam nedotaju dva igraca pri tome jedan top na. 1/2, kako ne bi previse trpeli sa izostankom Tea. Selekcija za ovakav buzet je za zatvor, ali nist alsa nece menjati.

Link to comment
Share on other sites

Covece gledam razmisljanja na mrezama o vecerasnjoj utakmici i 90% o sudijama. Posle svih prica o selekciji, poslovanju kluba, transfer politici, moze da nam glavni problem bude gazenje linije igraca. Pa jel nam ta linija kriva sto su nas rutinirali Asvel i Alba…

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Drumovi će poželjet Duškista

 

No, nema brige. Sad vezujemo 5-6 pobeda, kao što je Duško na kraju prošle sezone, samo zato što više nije bilo pritiska, pošto nume kad je bitno 

Jedva čekam. 

 

Де је Душко сада јел Бијело Поље?

Иначе овај преварант не може везати 5 победа да се споји аба+ел, а не само ел

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2024 at 11:16 PM, Miki28 Teoljub said:

Vidjeces sutra. Naravno da ce biti lakse sa Teom ali i bez njega, uopste i ne sumnjam u pobjedu.

 

23 hours ago, goldberg said:

Crvena zvezda je od 11 neizvesnih zavrsnica ove sezone izgubila 10 i to je ono sto se broji. Dakle, po nekom iskustvu sledi ili poraz ili ubedljiva pobeda, a nekako sumnjam u ovo drugo jer je Zalgiris u pitanju, nece oni izgubiti dvocifrenom razlikom samo zato sto je u 9. minutu bilo 23:14 za protivnika.

 

Sta sam rekao? :classic_sleep:

 

Eto i 11 poraza u 12 neizvesnih meceva u ovoj sezoni. Toliko o ekipi koja ocigledno ume da igra samo ako protivnik ne udje u mec resen da se pobije za pobedu. Tada osete da mogu jos u prvih 10-15 minuta da prelome mec i onda sav otpor skoro pa nestaje, milina za igrati, jos ispadne kao da rade neke dobre stvari, samo da tako mogu da igraju cele sezone.

 

Sto se tice one poslednje odluke, cini se da su vise bili koraci nego linija (a moguce je i da je bila linija), ali to i nije vise toliko bitno - Crvena zvezda je tim koja je ove sezone protiv 7 na papiru najmanje kvalitetnih sastava (Alba, Zalgiris, ASVEL, Baskonia, Valencia, Virtus i Bayern) zabelezila samo 4 pobede i cak 8 poraza. To je bukvalno dovoljno samo za grcevitu borbu za izbegavanje poslednjeg mesta, odnosno, bilo bi dovoljno da nije ubedljivih pobeda protiv jakih sastava kao sto su Efes, Fener, Maccabi, opet Fener, Partizan i Armani.

 

Neko ce primetiti da sam naveo Virtus kao ekipu sa na papiru slabim sastavom iako su trenutno u vrhu tabele - to samo pokazuje koliko su bolji posao uradili ove sezone od Crvene zvezde koja, po svemu prikazanom, ni ne zasluzuje bolji plasman od 16. mesta, odnosno da su ispod njih samo EC sastavi ASVELa i Albe.

 

Sramotna sezona nikad skupljeg tima u istoriji KK Crvena zvezda. 

Edited by goldberg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kooineeperk said:

- Lepo je bilo videti gostujuce navijace u vecem broju. Iza klupe gostiju, bilo ih je negde 50ak, mozda i vise jer verujem da nisu svi bili u zelenim bojama, a cak su bili i pomesani sa nasima. Upecatljiv je bio jedan navijac Zalgirisa sa salom Zvezde koju je dizao u vis kad su dizali Zalgirisove salove. Doduse teglio je prilicno, ne znam da li namerno ili se samo bas popalio. Svi su ukljucivali kamere na predstavljanju igraca (videlo se da im je simpaticno ono sa vatrom) kao i nadglasavanje himne EL. Na momente kad je navijanje stvarno bilo dobro opet su snimali. Upecatljiv, doduse negativno, je bio i neki nas mali u Jagovom dresu koji je stajao pored njih i jednom od gostiju u zelenom duksu bukvalno pokazivao srednjaka u facu... neke roditelje treba tuci i oduzimati im decu ili ih barem solidno novcano kaznjavati. 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Просто невероватна одлука да се Теодосић онолико раубује у Љубљани, а после беспотребно води у Подгорицу, стварно крајње необјашњиви потези.

 

 

За мене најдепресивнија сезона у ЕЛ уз ону 2020/21 кад је био празан Пионир и свашта се издешавало. Тада су били неки слични порази као против Асвела и Зенита код куће.

 

Сва ова историјска улагања су оголила нестручност и јавашлук  управљачке структуре, менаџмент нашег клуба је уз Асвелов убедљиво најгори у Евролиги.

 

 

Играчима свака част, људи су дали 500% себе вечерас уз све грешке.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Утакмице које су завршаване на 2 поседа односно до +6 за нас или за противника у Евролиги:

Ове сезоне 1-10

Прошле сезоне 10-7

Једна од главних замерки Душку су биле те неизвесне завршнице.

Ивановић Душко!!!

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Klub bi morao da nadje nacina da se otarasi ovih 'navijaca' koji ubacuju svasta na teren.

Tu vise nema nikakvog opravdanja. Ako ne mogu da im zabrane ulaz, mogu bar da ih identifikuju i javno osude. U suprotnom ispada da ih stite.

Ako smo zainteresovani za EL, red je da se ponasamo u skladu sa nekim normama. Ako to ne mozemo, sta ce nam onda EL?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima, borili su se koliko su mogli, pogotovu Jago, i ako sam prvi mislio da ne moze, ipak moze da igra na ovom nivou i to sa ovakvom minutazom...

Mnogo zavisimo od Tea jbg

A i od povreda, Topic bas mnogo fali, pogotovu kada Tea nema.

Jbg sta je tu je

Idemo dalje Zadar pa borba za Trofej prvi, samo Laza i Teo da budu spremni za nedelju dana, inace idemo sa 9 igraca samo na Kup....

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam tkad je ovaj forum prestao da bude objektivan ali zaista vise nije. 

 

Prvo, nesportska je bila kao kuca. Ono je u rukometu iskljucenje. Decko se baca i rukama udara u glavu coveka, niti je isao na loptu niti je pokret izgledao kosarkaski i nebitno je da l je prvi ili poslednji minut. Ne znam odakle ta mantra ,,to se ne svira'', mogu da zamislim Čovića ili Vučića kako izgovaraju to na Pinku. Jeste mi smo krivi al TO SE NE SVIRA SAAD. 

 

Drugo, gazenja nije bilo i to se jasno vidi, covek je bio na prstima pivot noge, sve je bilo cisto. 

 

Trece, Čović ce da jaše i treba da jaše dokle god se puni hala. 

Kad hala bude prazna, al bukvalno da ne dodje ni 1 navijac, tad ce nesto da se promeni. Ne razumem tu logiku, ako te neko deset puta zajebe, zasto ides i dalje?! Te price podrska klubu bla bla. Druze, ako se dogovorimo za bleju, potrosim 3 sata zivota na tebe a ti mi das 3 sata stresova, gluposti i bezobrazula i tako 10 sezona puta ko zna koliko utakmica a publike ima, naravno da ce i dalje da jase. 

A vi se saamo sazaljevajte na ,,tim'' i milionere na terenu, jadni, treba im podrska nisu oni krivi sto ne znaju. 

Je l žali neko vas? Ne bih rekao. 

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...