Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

Čović je kao Vučićev čovek od zadatka dobio grad Beograd i fudbalski klub Crvena zvezda na korišćenje, zajedno sa glavama poput Sliniše Malog i Sićvea koji su obitavali u obe institucije. Košarkaški klub mu je "pripao" nešto ranije, a autokrata Vučić sigurno nije beef-ovao sa Čoksom jer nije mogao da kontroliše košarkaški klub, budući da ga je nagradio sa dve dosta komplikovanije i da kažemo renomiranije institucije. Kakvi su inner SNS beefovi padali nije nešto što znamo, ali ta priča da nema kontrole zbog Čovića ti je baš smešna.

 

Jedino sto je smesno je tvoja reakcija na moj upis gde nisi napisao nikakav kontra argument na ono sto sam napisao. Steta sto nema reakcija na reakciju, na ovaj upis mi cak nije ni smesno da reagujem. 

 

Mogao bih samo da konstatujem da se u FK i neki Den Tana duze zadrzao a da dolazak u KK nema nikakve veze sa ovom vlascu.

 

Upravo si se pronasao medju onima za koje sam napisao da stvari posmatraju crno-belim ocima, ali ovoga puta ne zato sto volis te boje...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mogao bih samo da konstatujem da se u FK i neki Den Tana duze zadrzao a da dolazak u KK nema nikakve veze sa ovom vlascu.


Samo dokazuješ da čitaš da bi odgovorio, ne da bi shvatio. 
 

Sve što si napisao je proizvod tvoje navijačke dedukcije (ne samo tvoje), narativ koji ti se čini logičnim, poput tileta kada je debunkovao koronu. 
 

Od argumenata si ponudio roster, dok sam ja ponudio dve Vučiću užasno bitne funkcije koje je Čović dobio. Kao takav se i definitivno profilisao kao Vučićev čovek od poverenja/zadatka, u najmanjem kao funkcioner koji neće nikada biti Vučiću prepreka "da ima kontrolu". 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zarco_srb said:

Ali zvanicni twitter nalog naseg kluba pise da je do kraja ABA jos 6 kola... Smejurija ziva i brukanje svakom napisanom recenicom

A sta, utakmica sa fmp-om se racuna?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Samo dokazuješ da čitaš da bi odgovorio, ne da bi shvatio. 

 

17 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Od argumenata si ponudio roster

 

Sve ovo prvo kao za sebe da si pisao. Evo ti odma primer ispod.

 

Od argumenata je roster najmanje ponudjen. Vise to sto svi visoki funkcioneri Sns bas od tog leta ih nema u klubu i da je novac od drzave bio najmanji u prethodnih 10 sezona, a pritom se igrao f4 u Beogradu bas te sezone a Zvezda je bila jedini srpski predstavnik. 

 

Pritom verovatno ima na ovom forumu i informisanih ljudi malo vise od toga sto je bilo ocigledno spolja.

 

21 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

dok sam ja ponudio dve Vučiću užasno bitne funkcije koje je Čović dobio

 

Ubio se od upravljanja fkcz i Beogradom od kad je ovaj na vlasti.

 

To uopste nije Terzic u fkcz koji je inace tamo maltene i od kad ovaj na vlasti, a sto se tice grada Beograda, to uopste nisu Mali i Vesic, koji su inace tamo maltene sve vreme na ovaj ili onaj nacin, a usput budu i neki Sapic ili Radojicic protokola radi.

 

25 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Kao takav se i definitivno profilisao kao Vučićev čovek od poverenja/zadatka, u najmanjem kao funkcioner koji neće nikada biti Vučiću prepreka "da ima kontrolu". 

 

Mislim da ni sam ne verujes u to sto pises a ako verujes onda se ne bi nastavljao dalje.

 

Vucicevi ljudi od poverenja su recimo Mali, Vulin ili Marko Djuric.

 

Ako ne razumes sta je crno belo a sta sivo, ne znam sta bih ti rekao. 

 

Svakako se ne bi nastavljao dalje povodom ove teme.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, paxxx said:

Nego jel to Trej nije prošao medicinske preglede koje su prošli čak i Raduljica i Bjelica?

Ma pitanje da li je uopšte i bio na pregledima. Niko ga nigde video nije. U 21 veku se teško šta može sakriti. To što je neko pustio buvu ništa ne mora da znači. Kupili sebi malo vremena. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Čočo said:

Jbt kakvu petorku imamo od ovih što su ih treneri odbijali i što smo ih zvali ali se nisu javili. 

Thompson

Hauard

Kalinić

Moneke

Singlton

Trener: Pablo Laso. 

 

 

 

Evans i Dejvis. A za Monekea je 100% tacno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Zanimljivo, sada se i glavni sponzor uključuje u sprdačinu sa Gurovićem.

 

Glavni sponzor nam cak deli i karte za Partizan-Bajern na instagramu u saradnji sa nekom rendom grobarskom stranicom. 😃

 

Cak i putuju na Partizanove utakmice redovno. Ja razumem da imaju i neku novinarsku sekciju, al prosto nekako glavni si sponzor rivalskog kluba, ne znam... Nekako sve nelogicno, mada mozda to suvise navijacki posmatram.

 

Sve te kladionice su pod komandom drzave. 

 

Imas slucaj Soccer u kkcz i u fkp, a Mozzart u fkcz i u kkp. Dosta ludo, sto nisu po jednu kladionicu u po 1 klub i u obe sekcije.

 

Najveci sponzorski ugovor od kladionice mi dobijamo Decembra 2022. (drugi su dobili isto tolko od druge kladionice pred pocetak sezone), sto je otvorilo mogucnost dolaska Kampaca, ali i rizik da ne bude registrovan, jer nismo te iste novce dobili kada je trebalo da se plate zaostale plate igracima iz prethodne sezone ili zadrze neki igraci, a zabrana je usledila kao posledica toga. Dosta gresaka je imao Covic prethodnih godina ali ovu ne vidim kao neku narocitu jer je imao ili-ili izbor a verujem da bi svi mi doveli Kampaca pod takvim okolnostima i da ne bi propustili tu priliku, pa sta bude bude, a bejase lose, ali nemas izbora a ne mozes da vidis u buducnost niti da pretpostavis da ce u El da se izbahate sa kaznom do cak Marta sto nije bio slucaj ni za koga pre, a bilo je istih prekrsaja drugih klubova.

 

Dakle ta kladionica je indirektan drzavni novac, imaju neku ok novinarsku sekciju i to treba razdvojiti, niti ljudi iz te kladionice koji su novinari ili oko naseg kluba da su to nekakvi drzavni poltroni, ali jednostavno nisu ni nezavisni a cak ni ne funkcionisu skroz u interesu kkcz ako im se posmatraju drustvene mreze.

 

Jedini pozitivno je sto im je logo crvene boje pa nam se uklapa uz nase boje na dresovima. 😃

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako sve vise pratimi gledam sa distance sve sto drzava ulaze u kosarku i kod nas i preko puta, prosto da coveku bude krivo sto samo jedan deo toga nije zavrsio u rukometu i ta dva kluba, ako hoce promociju drzave preko sporta, mogao je to da uradi sa znacajno manje love u rukometu, mogli su Vardar, Celje, Zagreb, pokusavaju Poljaci i Madjari sa Kielceom i Plockom tj Vespremom i Pik Segedom ili zenski rukomet kao Buducnost u Crnoj Gori, pa zasto ne bi Srbija sa beogradskim klubovima ili Vojvodinom ili cak Metaloplastikom. 

 

Ocito da vlast zeli promociju preko sporta, za fudbal je to mnogo teze, ali ako vec biraju kosarku ili rukomet, vece su sanse da u rukometu nesto uradimo, nego u kosarci. 

Ovako se ulazu neverovatne pare za nas region, a ko zna koliko zapravo zavrsi stvarno u klubu, a koliko u tudjim dzepovima. I povrh svega ti das novac da sa njime raspolaze Dozet i kompanije, da covek ne poveruje. 

 

Evo, ova sezona je korpus delikti, imao si budzet kao nikada ranije, a napravio si tim koji bi Dejo sa onim timom iz 2017 pocistio 3 0 u seriji. Sa 2,3 puta manjim budzetom nego sto ga sada ima. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Unknown said:

 

Evans i Dejvis. A za Monekea je 100% tacno.

 

Dejvis je odbio nas a ne mi njega. On je bio prvi pik na centru. Za Evansa je prica jos od pretproslog leta nakon Makabija. Al on je tada bio dosta skroman u Makabiju, tada je pik bio Sabaz pa kad je to propalo dosao je Adams a Evans je tada uveliko bio igrac Zalgirisa.

 

Kako za Monekea, tako je i za Haurda tacno. Ali se tu Dusku nema sta zameriti jer je u tom trenutku sve bilo logicno 1 kroz 1. 

 

Iz kluba ne treba iznositi ovakve informacije nikada, a narocito ne u ovakvom tonu gde se glume generali posle bitke kada oni igraju kako igraju pa se Gurovic pravi pametan. Poprilicno nekorektna izjava prema Dusku ali i prema nama samima.

 

Inace Moneke verovatno nista nije ni znao, kao i 90% igraca kada ih menadzeri nude drugim klubovima. Onda izvagaju ponude, igracu saopste da im je to najbolja ponuda koju si imali i to je to. Tako oni funkcionisu. Kod mnogo igraca sto Miskovih sto drugih su potvrdjivali javno ovo sto pisem. Kod nas na primer Panter secamo se sta je izjavljivao nakon prelaska u Armani da se nije puno ni pitao. Ili Musa sto je lagano rekao u podkastu nesto tipa "doso Misko i reko mi ides u Breogan i ja sta cu", parafarizam sad, al moze to lako da se nadje.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg kad je Radonjić 2017. prozivan na sva usta od strane ovog što je pola veka u košarci, a neka jača reakcija ciganije je izostala, dotični je provalio da to prolazi i onda su redom kroz toplog zeca prolazili Obradović, ponovo Radonjić i evo sada Ivanović. Ne treba očekivati da će Čović menjati uhodan sistem pljuvačine bivših trenera i prebacivanja krivice na njih za sva sranja u klubu. Taj "sistem" funkcioniše za njega i njegovu fotelju odlično i u fazonu je if it ain't broke, don't fix it.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kako sve vise pratimi gledam sa distance sve sto drzava ulaze u kosarku i kod nas i preko puta, prosto da coveku bude krivo sto samo jedan deo toga nije zavrsio u rukometu i ta dva kluba, ako hoce promociju drzave preko sporta, mogao je to da uradi sa znacajno manje love u rukometu, mogli su Vardar, Celje, Zagreb, pokusavaju Poljaci i Madjari sa Kielceom i Plockom tj Vespremom i Pik Segedom ili zenski rukomet kao Buducnost u Crnoj Gori, pa zasto ne bi Srbija sa beogradskim klubovima ili Vojvodinom ili cak Metaloplastikom. 

 

Ocito da vlast zeli promociju preko sporta, za fudbal je to mnogo teze, ali ako vec biraju kosarku ili rukomet, vece su sanse da u rukometu nesto uradimo, nego u kosarci. 

Ovako se ulazu neverovatne pare za nas region, a ko zna koliko zapravo zavrsi stvarno u klubu, a koliko u tudjim dzepovima. I povrh svega ti das novac da sa njime raspolaze Dozet i kompanije, da covek ne poveruje. 

 

Evo, ova sezona je korpus delikti, imao si budzet kao nikada ranije, a napravio si tim koji bi Dejo sa onim timom iz 2017 pocistio 3 0 u seriji. Sa 2,3 puta manjim budzetom nego sto ga sada ima. 

 

Ne može se meriti popularnost rukometa sa košarkom u Srbiji, i teško da bi velika ulaganja države promenila to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Kako sve vise pratimi gledam sa distance sve sto drzava ulaze u kosarku i kod nas i preko puta, prosto da coveku bude krivo sto samo jedan deo toga nije zavrsio u rukometu i ta dva kluba, ako hoce promociju drzave preko sporta, mogao je to da uradi sa znacajno manje love u rukometu, mogli su Vardar, Celje, Zagreb, pokusavaju Poljaci i Madjari sa Kielceom i Plockom tj Vespremom i Pik Segedom ili zenski rukomet kao Buducnost u Crnoj Gori, pa zasto ne bi Srbija sa beogradskim klubovima ili Vojvodinom ili cak Metaloplastikom. 

 

Ocito da vlast zeli promociju preko sporta, za fudbal je to mnogo teze, ali ako vec biraju kosarku ili rukomet, vece su sanse da u rukometu nesto uradimo, nego u kosarci. 

Ovako se ulazu neverovatne pare za nas region, a ko zna koliko zapravo zavrsi stvarno u klubu, a koliko u tudjim dzepovima. I povrh svega ti das novac da sa njime raspolaze Dozet i kompanije, da covek ne poveruje. 

 

Evo, ova sezona je korpus delikti, imao si budzet kao nikada ranije, a napravio si tim koji bi Dejo sa onim timom iz 2017 pocistio 3 0 u seriji. Sa 2,3 puta manjim budzetom nego sto ga sada ima. 

 

Pa radili su to sa vaterpolom i apsolutno nikog nije bilo briga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na stranu sve, sli koliko neprofesionalan i nepromisljen moras ds budes pa da izjavis onako nesto za dva igraca kluba ciji clan uprave treba da postanes. Kakvu poruku si poslao tim igracima? Oni treba u nastavku sezone da doprinesu u borbi za trofeje i pokusaju da se izbore za novi ugovor. Sta ako na leto Sferopulos zatrazi da Smart i Gilespi ostanu? 

  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Na stranu sve, sli koliko neprofesionalan i nepromisljen moras ds budes pa da izjavis onako nesto za dva igraca kluba ciji clan uprave treba da postanes. Kakvu poruku si poslao tim igracima? Oni treba u nastavku sezone da doprinesu u borbi za trofeje i pokusaju da se izbore za novi ugovor. Sta ako na leto Sferopulos zatrazi da Smart i Gilespi ostanu? 

Ako Sfero bude trazio da Gilespi ostane, nesto definitivno nije u redu s njim

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...