Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Čočo said:

Ne znam braćo i sestre. Ne znam kako vi možete da se radujete meni nije do košarke u ovim okolnostima... Željko mi nezadovoljan suđenjem... A još sutra se mora na posao. Nije mi ovo trebalo. 😥

Evo brate moj napaceni,ja sam sad stigao kuci. Sedim, cutim, ne reagujem. Zena me pita sta mi je, nemam snage nista da kazem... 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za momke, bravo za strucni stab a bravo i za publiku. Mnogo pametno i mnogo dobro mi moramo da igramo protiv njih da bi uzeli pobjedu u Aba i na kraju titulu, ovo nocas vam je pokazna vjezba. Mi igramo protiv provokatora i protiv sudija sto je ocigledno, svaka nasa pobjeda je mala a njihova je senzacionalna i o njoj se pise. Uvijek ce oni pokusati da nas uvaljaju u blato kako bi nasa pobjeda bila mala, nikad je nece iskreno cestitati. Mozemo da kritikujemo sve za ovu sezonu sa pravom, ali do kraja sezone apsolutna podrska za momke i strucni stab! Zgazi ih sve

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Naravno da se trazi jer je nerezonski totalno. 

Ljudi su organizovali za 2 sekunde napad gdje su dobili 3 bacanja.

 

Pogodio je, oni nisu iskoristili taj napad ali je ocajan napad. To ne smije da se desava.

Au Miki, pa nije ovo igrica da svaka ulazi sa zvukom sirene. Video je prostor i iskoristio ga majstorski, da nije imali bi novi hero ball promasaj Tea ili Nede, poraz sezone i utakmicu na zivot i smrt u PG.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Jago i Bolomboj dosli na mala vrata kao pojacanja sa najmanjim ocekivanjima a bas su mi prirasli srcu na kraju.

Ne bih rekao, bili su na samom vrhu liste ... Jago je imao konkurenta u Šortsu, al je ipak prevagnuo.

Tu se istruka pitala, bez obzira na neke koji su bili skeptični.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izgleda nasuprot većine, što na ovoj temi a što na grobarskoj, imam utisak da je suđenje bilo korektno. Par greški na po obe strane i ništa više. Nisam ispratio live teme, ali videh ovde da se pominju neke situacije tipa faul Nedovića na Panterom za 2+1, dobro dosuđen jer je Nedović telom uskočio u Pantera i nije zadržao cilindar. Onda ovo što pominje @crni_bombarder je čist faul Doziera, prvo nogama a kasnije i povlačenje rukom. Kriterijum je bio takav da je puštena igra sa kontaktom, pretpostavljam da ne bi bilo po 60 faulova sa obe strane. I ovako se igralo 2 i po sata, šta bi bilo da je bio festival bacanja.

 

Situacija gde je čista kompenzacija urađena je nedosuđen faul na Nedovićem u bloku od Kaminskog pa posle par trenutaka faul nad Avramovićem gde je i on popizdeo pa posle šutnuo reklamu.

 

Utakmica je ušla u egal jer je Partizan pogodio 7 trojki u 4/4 gde su skoro sve bile otvoreni šutevi koji su došli posle pasa Kaminskog koji se pozicionira u reketu. Mi smo ga konstatno udvajali sa nižim igračima a on je bacao odlične pasove. Do tada je Partizan ubacio samo 2 trojke. Nas je stao napad i pomalo ušla voda u uši i eto povuci potegni situacije.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ja mu ne prastam Olimpijakos u Areni pre par godina gde nas je otvoreno, svesno, mucki i rekao bih fanaticno pokrao za drugu fazu i smatram da ima ozbiljan problem s zvezdom kao domacinom. Imam pik na njega od tada i sigurno sam ostrascen ali ovo veceras nije bila slucajnost.

Ako misliš na tekmu i kad je Javor dosudio aut Guduriću bio sam na njoj. Inače.

 

 

Screenshot_20240128_222911_Firefox.jpg

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Au Miki, pa nije ovo igrica da svaka ulazi sa zvukom sirene. Video je prostor i iskoristio ga majstorski, da nije imali bi novi hero ball promasaj Tea ili Nede, poraz sezone i utakmicu na zivot i smrt u PG.

Nemoj to 2 puta reci protiv ekipe kakva je Partizan.

Likovi imaju nevjerovatne setove napada za svaku situaciju. Vcrs je ovo proslo ali nisam siguran da ce i sledeci put. 

Protivniku kao sto je Partizan se ne ostavlja 4-5 sekundi u situaciji kada ti imas poslednji napad i 9-10 sekundi do kraja. 

Na stranu to sto se uopste i nije smjelo doci u takvu situaciju.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace veliko hvala Jagu toliko je bio osporavan na ovom forumu da to nije bilo zdravo, a dosao je u klub bukvalno na mala vrata. Kritikovan je kao da je dosao da nam bude prvi plej, a pruzio je partije koje su bile bolje od nejpira, adamsa, koloma, lukasa i ostalih koji su dosli sa mnogo vecim renomeom nego jago

O bolomboju i gidri ne bi trosio reci samo bi im dao blanko cek i olovku

  • Like 23
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Al bi bila fora da je Naneli na vreme uputio šut, sad bi bilo 35 banova, 150 forumaša bi razbilo televizore, 250 se oprostilo od sezone, Čvarkov bi svojim šalama pokušao da oraspoloži nervozne forumaše, a forum bi na kraju crko. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites


Ja mu ne prastam Olimpijakos u Areni pre par godina gde nas je otvoreno, svesno, mucki i rekao bih fanaticno pokrao za drugu fazu i smatram da ima ozbiljan problem s zvezdom kao domacinom. Imam pik na njega od tada i sigurno sam ostrascen ali ovo veceras nije bila slucajnost.
nie on...
al- je-bilo-strašno...stra-šno.

Link to comment
Share on other sites

Rokas je pokazao mnogo više od košarkaškog kvaliteta. Pokazao je drskost, ne da na sebe i na klub ali u granicama sportskog, gospodski. To nam je trebalo godinama. Mora malo pokazati i otpor kad udariš na zlo. O Bolomboju nema reči koje mogu da opišu tog čoveka. Njemu treba dati cifru koju izabere. 

Edited by Čočo
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Pogledajte samo nase momke. Igraci Partizana izlaze sa terena oni ih ispracaju , da ih zastite od gadjanja, baš kao i pre 15 dana.

E to su sportisti,  momci za primer. Pruze ruku, ne provociraju, gestikuliraju, udaraju mučki, ne slikaju se pored provokativnih zastava.

Ne penju se na sipku ,  da vredjaju protivnika. 

 

E TO JE PRIMER!!!

Slave mirno i dostojanstveno, bez vredjanja i omalovažavanja protivnika.

 

JOS JEDNOM BRAVO MOMCI

Edited by No name
  • Like 29
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Elem,

 

Davidovac u zadnjoj odbrani je Janisov brainfart, molim te nemoj vise, decko je spor i pogubljen.

 

Smart decko dokazano spor igrac, sada se to jasno pokazalo, on ce biti nikakva pomoc. Spor pa se zabije u defanzivce. Ima dobar raspon ruku pa mozda bude dobar na skoku ili strani pomoci. Ali 1-1 uzasno spor.

 

Generalno lepa vest za srpsku kosarku, ako Zvezda osvoji aba imacemo opet dva tima u Evroligi. Win Win situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako.

Teodosic ima veliki uticaj na ekipu i jednostavno ekip više veruje u sebe kad je Teo sa njom.

Sudenje užas užasa, držali su ih u utakmici i bilo je pitanje vremena kad će da kliknu ipak su ekipa koja nije plaćena skroz iz budžeta nego ko zna koliko love na crno se isplaćuje.

Ocekuje nas blato u finalu i moramo biti bolji za 30% od njih, da bi ih dobili.

Ledej sisa, Željko još veća.

 

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2024 at 11:44 PM, Brajan Danston said:

Želim samo jednu stvar da kažem. Jago je doveden kao treći plej i očekivalo se da on ima jako malu minutažu u Evroligi.

 

Ovo što on radi od kad je praktično jedini klasični plej u timu je za svaku pohvalu i mislim da se čoveku baš ništa ne sme zameriti iako nekad ume da zasrlja u napadu.

 

Borbenost i srčanost su kod ovog momka uvek prisutni, a mislim da lik u poslednjih mesec dana ima prosek od preko 20 postignutih poena za tridesetak minuta po meču. 

 

Eto, uvek se trudim da u moru katastofalnih stvari nešto i pohvalim, uz napomenu da sve ovo pišem uz pretpostavka da je Jago pred početak sezone doveden kao treći plej. Bravo mališa. 

Želim samo da se ponovim.

 

Bravo Zvezdo! 

Link to comment
Share on other sites

Inace za one kojima se smucila CZ i pracenje iste, eto mogu svratiti opet u utorak vece i petak vece ( prvi put posle ko zna koliko vremena da imamo ovakav raspored ) nakon meceva u EL sa Valensijom i Barsom.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo mi zapravo jadni na poziciji 4 govori jos jedno duplo golo Covicevog dvojca bez kormilara.

Luuka kep je uspeo da ima -2 u trenutcima kad vodimo 17+! Srecom Janis ga je liferovao u nastavku, ali onda je stupuo na scenu Deda, koju uspeva da razigra protivnika i vrati u igru.

Nama je mentalitet bas poljuljan, i pravo je cudo da smo ovo izvukli.

Posebno bih pohvalio Bokija, Jaga, Rokasa i Hangu, zaista su pokazali sve.

Neda i Teo moraju bolje derbije da igraju.

Smart koristi cak i neuigran, bice bolji siguran sam. Cak je i Gilepsi pokazao vise od Tobija, a koliko je vrednost potonjeg.

Evo zadnji apel Covicu, dovedite bilo kog na 4, sto pre, jer ovo kockanje odavno nema smisla.

Protivnik je ponovo pokazao zube, cim su osetili krv, poput terijera su zagrizli. Bojim se toga u Nisu.

Inace da je Teo dao liptu Jagu u prvom derbiju, mali bi resio komsije, prosto je decko Brazilac, a zna se sta su oni u sportu.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Inace veliko hvala Jagu toliko je bio osporavan na ovom forumu da to nije bilo zdravo, a dosao je u klub bukvalno na mala vrata. Kritikovan je kao da je dosao da nam bude prvi plej, a pruzio je partije koje su bile bolje od nejpira, adamsa, koloma, lukasa i ostalih koji su dosli sa mnogo vecim renomeom nego jago

O bolomboju i gidri ne bi trosio reci samo bi im dao blanko cek i olovku

Ja se iskreno nadam da se vec sada razmislja u pravcu produzenja sa Bolombojem, Gidrom i Hangom + Teo ako moze. Bilo bi lepo da sacuvamo okosnicu ekipe za promenu.

Inace, sto se tice same utakmice, ne znam sta bih mogao da kazem sto ostale kolege nisu rekle, osim da ce plejof verovatno biti jos gori nego prethodne dve sezone u pogledu cuvene atmosfere linca, pogotovo ako EL progura Dubai i time indirektno poruci da ce samo sampion igrati dogodine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...