Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Neverovatno kako Yago neverovatnom brzinom napreduje na EL nivou. Polako se snalazi u svim ulogama koje mu se dodeljuju. Potpis njega na više godina je ozbiljan ubod. Yagicaaaaaaaaa. ❤️

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Treba reci da je Pukl sudio ocajno - O C A J N O ! ! ! 

I to njegova konstantna narcisoidna potreba da budi glavni baja na terenu izuzetno smara i od toga trpi citava liga i pre svega igraci.

Sto je najcrnje,on je dobar sudija. Bas su se obrukali nocas, bilo je previse gresaka i to vise na nasu stetu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Sto je najcrnje,on je dobar sudija. Bas su se obrukali nocas, bilo je previse gresaka i to vise na nasu stetu


Ja mu ne prastam Olimpijakos u Areni pre par godina gde nas je otvoreno, svesno, mucki i rekao bih fanaticno pokrao za drugu fazu i smatram da ima ozbiljan problem s zvezdom kao domacinom. Imam pik na njega od tada i sigurno sam ostrascen ali ovo veceras nije bila slucajnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Ja mu ne prastam Olimpijakos u Areni pre par godina gde nas je otvoreno, svesno, mucki i rekao bih fanaticno pokrao za drugu fazu i smatram da ima ozbiljan problem s zvezdom kao domacinom. Imam pik na njega od tada i sigurno sam ostrascen ali ovo veceras nije bila slucajnost.

To je Javor bio, 2017

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mi smo doveli u egal utakmicu, kada smo hteli da igramo napade 24 sekunde (oko 3 minuta pre kraja), i gde smo čiste situacije gubili na dodatni pas...

 

Jedno je dogovor sa klupe, drugo je osećaj terena - ne možemo imati amove

 

Ali, bez obzira što smo pobedili jedva, dobro je da smo gustu utakmicu prelomilo za nas.

 

A ružne scene Ledeja, naše publike, Željka kada u pojedinim trenucima bas i nije gospodin, i da ne nabrajam... Atmosfera linča se opet podgreva za finale ABA, opet će biti čuđenja kada dete pokazuje srednji prst.

 

Ogledalo svega što se dešava u drzavi

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam navijac, simpatizer sam, ne idem u dvoranu sa navijackom grupom jer se ne slazem ni sa jednim njihovim stavom, u oba sporta, sedim sa strane, navijam, gledam.

Gledam temu od komsija, ljudi velicaju Zeka Lideja pa se pitam dokle ide bolest u ovoj zemlji i do kog nivoa je dosla mrznja zbog Covica i Botsoje...Jezivo.

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro ali nemoj da ga izjednacavas sa drugima. Jer kada to radis....Onda ispada da samo mesari igraju.

 

Ne izjednacavam ga ni sa kim, jasno je sta je probao da uradi Gidraitisu, ali nije na Obradovicu da to vidi i kritikuje, vec na sudijama da to kazne. Ovde su sudije problem.

Link to comment
Share on other sites

wolf-of-wall-street-leo.gif.181f6f0b02d99a33001eb7bca7ecec84.gif

 

Kakva borba u ABA blatu, 2 i po sata, majko moja... i na kraju pretekosmo! 

 

Bukvalno ovo je timska pobeda, od strucnog dela do igraca. Tu i tamo neko bolji a neko losiji, ali sve u svemu, srcano, borbeno, dosta i pametno. Svaka cast ekipi. 

 

 

 

A sudijama i LeDeju nemam sta drugo da kazem do:

Facu-finger.gif.162995dbf95851f58abc507458eedd0c.gif

 

 

Izvestaj iz Arene malo kasnije... da dodjem do vazduha. 

  • Like 11
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam braćo i sestre. Ne znam kako vi možete da se radujete meni nije do košarke u ovim okolnostima... Željko mi nezadovoljan suđenjem... A još sutra se mora na posao. Nije mi ovo trebalo. 😥

  • Like 16
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The_Big_S said:

Oooo moj Bože 🥴🥴🥴🥴

IMG_2092.jpeg

 

Pa da, trebalo je da imaju 70 slobodnih bacanja a kad im pogledas igraca pri sutu za tri, faul obavezan.

 

Komedija.

 

Inace, ja srecan nisam, niti mogu da budem kad dozvoljavamo sebi da ulazimo u tesnu zavrsnicu sa timom kog smo 30 minuta pregazili.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ne znam braćo i sestre. Ne znam kako vi možete da se radujete meni nije do košarke u ovim okolnostima... Željko mi nezadovoljan suđenjem... A još sutra se mora na posao. Nije mi ovo trebalo. 😥

Pa tužni smo. Zavidimo što Ledej nije naš igrač.

Link to comment
Share on other sites

Davidovac je postao igrac koji moze nesto da pogodi iz spot apa i da nesto odbrani na postu. Onaj ulaz mu je bio takav da se ne vidja ni na basketu u kraju, a gubljenja koja ima u preuzimanju su smehotres. Danas se jos gore pogubio nego protiv Albe, 5 sekundi nije znao gde je.

Link to comment
Share on other sites

NOCI U BRAZILUU!! Uh uh ne bih bio u kozi najveceg srbina u istambulu, Koliko napeta i teska utakmica bkv su nas opljackali u drugom poluvremenu, ozbiljan materijal za pravosudne organe, debakl pukla i ostalih klovnova nismk bili bas toliko losi koliko su njih gurali. Nemoguce je takvu utakmicu zadrzati plus 15. Odlicna igra po meni osim po nekog nepotrebnog udvajanja kaminakog i ono uvodjenje tobija. Jos jednom veliko bravo za yaga, ako je neko zasluzio game winner onda je to yago, decko grmi kako igra ceo januar. 

Nasi problemi nama ostaju, nike sve tako bajno ali u dobrom raspolozenju cekamo kup

Edited by Ayrton senna
Link to comment
Share on other sites

Nista me ne pitaj moja Slavice, nista...


Fascninantno mi je koliko covek moze da bude dvolican, mali. Razumem da ne moze da kritikuje svog igraca javno, ne bi bilo okej.

Ali da branis ovog dokaza Darvinove teorije za kog postoje dokazi da je namerno hteo da povredi x igraca u zadnje dve i po godine...Jezivo.


 

303ff942-30c6-4472-8dec-1a7f8c29072f.jpg

  • Like 19
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

Trenutno se osecam totalno bezveze, kao govno. Ubili su mi jos u prvom poluvremenu zelju za kosarkom jer smo cisto kosarkaski bili bolji za 30 razlike od njih, a zahvaljujuci cirkusu koji su napravili su ih odrzali na koliko toliko pristojnoj razlici. Sudije koje nakon konsultacije sa cetvrtim sudijom Obradovicem menjaju svoju inicijalnu odluku, dopustanje protivnickim igracima da sutiraju reklame, izazivaju tuce, provociraju publiku, bez da dobiju tehnicke greske. Citam malo mreze, tvitovi podrske za Ledeja po 500-600 lajkova. Na komsijskoj temi velicanje tog stvorenja i njegovih poteza. Gde mi zivimo, sa kim mi igramo ove utakmice? To potencijalno finale Aba lige ne znam kako cu da gledam. 
 

Na kraju, bar mogu da budem ponosan na nase igrace. Nema te titule i rezultata na koji bih pristao a da mi u klubu igraju pojave zvane Zek Ledej. Ja to ne bih mogao da svarim.

 

Bravo momci za pobedu, jos jednom ste pokazali ko je najbolji tim u Srbiji.

  • Like 35
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...