Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

A jbg, nije Yago doveden da guli ovoliko minuta u EL..A i ovo sto igra igra ok. On poene svoje isporucuje cak sta vise i vise od toga koliko moze trenutno.

 

Da nam tako isporucuju i drugi ne bi bilo problema. Svaljivati sve na Yaga jbg ne ide...

Zna se na koga treba svaliti. Izdali su i prodali kako igrace tako i navijace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrović igra više od 20 minuta učinak u EL 4-11
Mitrović igra 15- minuta učinak u EL 3-2
Mitrović ne igra učinak u EL 2:1

 

Naravno ovo je slučajnost. Kao što je slučajnost i što smo večeras došli na -5 kad su on i nazovi košarkaš Davidovac bili na klupi.

Naravno da su oni manje krivi od onog koji ih je doveo, odnosno produžio i to na početku prelaznog roka, ali nije baš da preskupo plaćeni košarkaši treba da budu izuzeti od kritike.

Sferopulos je kriv što ne izađe iz zone komfora, pošalje Davidovca iza klupe, a Mitrovića svede na desetak minuta.

Edited by TB Told
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kankunen je u pravu, nisu igrači krivi. Ako dobijemo komšije u nedelju opet će se zaboraviti Čović. I tako tokom cele sezone se ponašamo - oću kaki neću kaki. Dovoljna je jedna pobeda i sve se zaboravi. Tako će biti i sledeće sezone, ništa se neće promeniti dok god imaš čoveka koji bi na foru da dođe do plej-ofa Evrolige i manipuliše trenerima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

KK "ZAMALO" Median Bet Beograd

Je večeras tačno pokazala da smo upravo tamo gde i zaslužujemo možda smo i sebe prevazišli imajući u vidu ko je sklapao roster I  ko vedri i oblači u klubu.

Ljudi moji ko sve može i igra EL?

 

Da li će napokon Arena progovoriti i oterati iz kluba ove lopuže,secikese i nesposobnjakoviće pune sujete i ega?

Da li ćemo napokon reći ono što svi znamo i probati da promenimo nešto?

Ako ćutimo onda bolje i ne zaslužujemo od Gazda Čove,Dozeta twiteraša i tamo neke karikature Bagzija.

Marš iz kluba bagro nesposobna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FireKeeper said:

Forumasi, razmislite da svoj bes usmerite na uzrok problema, a to igraci nisu. To je tzv Uprava.

 

Nije kriv ni Deda, ni Mitrovic (koji je uzgred sasvim solidno igrao i vukao na dosta utakmica). Nije kriv ni Plavsic sto favorizuje domacu (ne)osovinu. 

 

Za sve ovo stanje, cirkus koji traje (treneri, svadje, registracije igraca, Bjelica i izvlacenje para), roster i rezultate (pazite: cilj je javno izrecen F4) sa nikad vecim budzetom je iskljucivo odgovoran Covic.

 

 

Krivi jesu mada naravno nisu glavni krivci.Zna se glavni krivac a oni su mu saučesnici koji dobijaju solidnu lovu za lelemudanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Unknown said:

Bas ruzan sut ima Smart, posle one kontre, pa trojke, pa nespotrebnog fsula za bacanja, ovu trojku na kraju je morao da ubaci.

 

Sve u svemu za 3 poena:

 

Smart 1/6

Litvanska prevara 2/6

Hanga 0/3

Deda 0/2

 

Ukupno bednih 7 od 26. 

 

Jos jedan naklon za Jaga.

Nebojša 0/1000

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A jbg, nije Yago doveden da guli ovoliko minuta u EL..A i ovo sto igra igra ok. On poene svoje isporucuje cak sta vise i vise od toga koliko moze trenutno.

 

Da nam tako isporucuju i drugi ne bi bilo problema. Svaljivati sve na Yaga jbg ne ide...

Daleko od toga da svaljujem na njega nešto. Mnogo više ima kandidata za to pre njega. Ali samo konstatujem da nama za pobedu u EL ni njegovih 30 poena bez Teovih 7-8 asistencija ne mogu da donesu pobedu.

Teo Gilespiju izmisli 10 poena.

Yago svim na parketu komplet ne napravi laganih 3-4 poena

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The_Big_S said:

Više mislim taj tip igrača. Ovo što Yago igra u EL bez Teo na parketu,nam neće doneti ni jednu pobedu. Uz Yaga ni 1 igrač na parketu ne može da bude bolji.

Sta imas i od teodosica, kada ni on ne moze vise od 20 min po utakmici, . Jednu odigra pa onda ne može protiv cedevite da stoji na nogama, i poraz sa njim.

Nije bio tu za baskoniju  i albu kad se lomilo, sad i ne mora da se vraca, neka odmara do plej ofa aba lige. 

Nije zvezda klub za rehabilitaciju, i da se igra jedna pa preskoči 5. Isto tako rade i ovi lopovi iz FK, produzuju penzionere, daju im protekcije, dok tim trpi.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Projektovano treći plej igra prvog.

Projektovano treća petica igra prvu četvorku.

Projektovano druga četvorka za evrokup ekipu, igra drugu četvorku u evroligaškoj ekipi.

Projektovano treća ili druga petica igra prvu.

Projektovano prvi plej napustio klub.

Projektovano prvi centar, ulazi kao treći i izgleda kao prosečni, bojažljivi junior.

Trener koji je uz magistra "sklapao" ekipu najuren posle 4.kola.

Kakva je ovo papazjanija i bućkuriš. 

Mi dobro i igramo kako sve ovo izgleda.

Edited by Thor
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

Da li se nekad zamisliš kad pišeš ovakve relativizatorske postove. Koga sem Čovića zanima kup.

U citavom mom upisu koji zraci negativom i nezadovoljstvom sam na kraju napisao da prizeljkujem da budemo kompletni za kup i ti mi postavis ovakvo pitanje? Ne razumem kakav stav treba da imam, da ne gledam vise do kraja sezone utakmice jer necemo uci u jebeni plej in? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni uopste ovi porazi ne padaju tesko koliko gorak utisak da je ove sezone uprava prodala i izneverila igrace(ne mislim ovde na amatere Davidovca, Ilica, Simonovica, Lazarevica, Tobija i ostale koji se ne mogu nazvati igracima) , kada im je najvise bila potrebna. O navijacima da ne pricam. 

I onda izadje Covic i prica po jutarnjim kako po forumima se traze igraci, podsmeva se. Ko nas jebe sto kupujemo sezonske, mi nismo bitni... 

Bas mi se povraca... 

Edited by Zarco_srb
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The_Big_S said:

Pa po toj logici nije kriv ni Davidovac što ima ulogu koju ne treba da ima.

 

Pa nije, stim da on ne igra nista, a Jago ubacuje po 20p. Nije mu bio problem da trpa trojke ni pred 20 000 grobara, jer nije baba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alba zakucala poslednji ekser u nadu Zvezdinog play in-a :classic_biggrin:

 

Valjda je bilo jasno jos kada je Gilespi doveden kakve su ambicije kluba, mada se ni pre toga nisam nadao bog zna cemu.

Mi smo ispod prosecna evro ligaska ekipa i na tabeli smo tamo gde i jesmo po kvalitetu, prognozirao sam pre meki mesec oko 14 pobeda za sezonu i mislim da je to realnost.

 

Vidim po twitteru se tera Sferopulos, nesto mi poznat scenario:default_coffee:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

U citavom mom upisu koji zraci negativom i nezadovoljstvom sam na kraju napisao da prizeljkujem da budemo kompletni za kup i ti mi postavis ovakvo pitanje? Ne razumem kakav stav treba da imam, da ne gledam vise do kraja sezone utakmice jer necemo uci u jebeni plej in? 

Koga zanima kup i posebno koga zanima kup večeras, osim Čovića koji je o njemu počeo da priča još prošle nedelje.

A inače dobar deo upisa je lamentiranje zbog povreda koje su navodno uzrok nove serije poraza i to je jeste relativizovanje problema.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

zao mi Tea, Bobija, Hange, Gidre, sada Jaga

Momci vukli u prethodnom periodu i iznad mogucnosti

Koga zalis? Milionere? Sto bi? Jago zivi svoj san, gleda sebe i treba, Gidru boli djoka, stranac koji odradjuje posao, Hanga i Teo broje sitno do penzije, a Bolomboj pravi na leto ugovor snova. Jedini kratkih rukava su oni koji ne zive od Zvezde, vec za nju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...