Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

da stvari budu gore, i jedan subotic bi bio upgrade trenutno

 

Nemoj molim te. Jos imam traume od misicavog Subija koji dize iz benca 150 kila, a onda dodje derbi gde ima 1pts, 1skok za 20 minuta i gde ga postuje Nemanja Besovic. 

 

Jedna od vecih KKCZ trauma mi je on. Srecom po njega, dosao je Subi za bogate - Milko, pa sam ovog mucenika i zaboravio. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Nemoj molim te. Jos imam traume od misicavog Subija koji dize iz benca 150 kila, a onda dodje derbi gde ima 1pts, 1skok za 20 minuta i gde ga postuje Nemanja Besovic. 

 

Jedna od vecih KKCZ trauma mi je on. Srecom po njega, dosao je Subi za bogate - Milko, pa sam ovog mucenika i zaboravio. 

 

 

Gde spomenu Milka sad si podsetio gazdu da doda još jedno ime na spisak povratnika.

 

 

Ljudi budite ipak malo pažljiviji kad pišete javno☝️

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Da Simonovic nije letos potpisao i dobio par meseci sansu vec vidim kako bi ga svi predlagali za pojacanje i da nema sanse da bude losiji od Dede

Ja sam iskreno mislio da ce taj momak razvaliti i da mu je nebo granica, a ono prc...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, СтелаРоса said:

rambo-bitches.gif

 

 

70344eef7805ebc2a0088f486c369762.gif

10 hours ago, СтелаРоса said:

Da Simonovic nije letos potpisao i dobio par meseci sansu vec vidim kako bi ga svi predlagali za pojacanje i da nema sanse da bude losiji od Dede

 

pri cemu je davno zaboravljeni bjelica trebalo da bude veteransko prisustvo na pf od 15ak minuta, kao teokratija na pg.

Link to comment
Share on other sites

Kad se već pomenu Bjelica, zna li neko šta je sa Nemanjom? Gde je, u Beogradu, u Carigradu, čime se bavi, trenira li negde, ima li veze sa košarkom? Nikakve informacije o njemu, kao da je neka neviđena policijska tajna o kojoj se ne progovara.

Ne mislim ništa vezano za Zvezdin tim, nego veliko ime srpske košarke, poznat i kao ok momak (takav glas ga bije), a da nestane sa mape sveta za sekund, kao da nikad nije igrao basket. Nekako tužno, a svakako čudno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, СтелаРоса said:

Da Simonovic nije letos potpisao i dobio par meseci sansu vec vidim kako bi ga svi predlagali za pojacanje i da nema sanse da bude losiji od Dede

to bi ga predlagali ovi sto misle da u 2024. godini ima smisla igrati sa 2 centra 

positionless basketball

takvima je i luka, koji je bolji od simona, ok kao startna cetvorka...tako da je diskusija bespredmetna

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, BojanaCZV said:

Kladionica kaže: 1.65 na nas, 2.80 na Albu.

 

Tako je nešto slično bilo i sa Baskoncima, pa možemo reći i da su bili blizu da pogode 😌

 

Samo hrabro momci večeras, baš se radujem utakmici.

Vece su nam sanse danas nego protiv Baskonije. Baskonija je kvalitetna ekipa, tabela to pokazuje, a mi ovako osakaceni povredama smo maksimum mogli da izvucemo neizvesnu zavrsnicu pa sta bude. Alba je ipak nivo ispod, cak i bez Tea i Nedovica smo kvalitetniji, a s obzirom da oni nemaju neki jak domaci teren trebalo bi da dobijemo ovo ukoliko budemo na nivou. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Vece su nam sanse danas nego protiv Baskonije. Baskonija je kvalitetna ekipa, tabela to pokazuje, a mi ovako osakaceni povredama smo maksimum mogli da izvucemo neizvesnu zavrsnicu pa sta bude. Alba je ipak nivo ispod, cak i bez Tea i Nedovica smo kvalitetniji, a s obzirom da oni nemaju neki jak domaci teren trebalo bi da dobijemo ovo ukoliko budemo na nivou. 

Ja verujem da ako odigramo istim kvalitetom kao protiv Baskonije mi dobijamo. Dobili bi i Baskoniju da nije Howard poludeo i razjebao nam celu odbranu.

Nadam se da je igra protiv Asvel posledica umora i duplih kola, sve ostale u EL (nakon NG) su bile dobro odigrane.

Opet ako izgubimo na 2 najlaksa gostovanja u sezoni i ne treba da idemo dalje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da li mislite da je stvarno Sferopulos birao Gilespija? Lik ni u Bajernu nije imao minutažu, pa nije realno očekivati da će i kod nas mnogo da igra, naročito pored Bolomboja i Mitra. Jedino da se neki od njih dvojice povredi, mada onda ne kapiram da dovodiš backup backupa. Ok, pegla fino odbranu, ali je košarkaški prilično limitiran. Zna da odigra pik i to je to. Zato je i logično da nam četvorka ne treba, uboli smo dobrog centra. 😏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Ok, pegla fino odbranu, ali je košarkaški prilično limitiran. Zna da odigra pik i to je to. Zato je i logično da nam četvorka ne treba, uboli smo dobrog centra. 😏

 

pa eto, naveo si dve stavke koje su nam nedostajale pa je zato potpisan

 

bolomboy se ionako profilisao u prvog centra

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos sigurno nije odusevljen sto ima Gilespija za drugog centra, ali to ne znaci da ga nije birao. Druga je stvar sto smo uopste dosli u situaciju da Gilespi mora da nas spasava. Mada, ako nesto nije za kritiku to je centarska pozicija jer Bolomboj-Tobi-Mitrovic je na papiru bas dobro izgledalo, ne secam se kada smo imali ovako popunjenu centarsku poziciju. I sad kad se uzme u obzir kako Bolomboj igra, jos je veca steta sto se Tobi raspao.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Da li mislite da je stvarno Sferopulos birao Gilespija? Lik ni u Bajernu nije imao minutažu, pa nije realno očekivati da će i kod nas mnogo da igra, naročito pored Bolomboja i Mitra. Jedino da se neki od njih dvojice povredi, mada onda ne kapiram da dovodiš backup backupa. Ok, pegla fino odbranu, ali je košarkaški prilično limitiran. Zna da odigra pik i to je to. Zato je i logično da nam četvorka ne treba, uboli smo dobrog centra. 😏

 

Bez želje da ponižavam čoveka, ali naleteo sam na neki snimak sa treninga i neverovatno mi je koliko se muči sa najobičnijim tapkanjem lopte. Baš je kao random lik iz kraja koji igrom slučaja ima dobre gabarite. Svestan sam da je igrač zadatka za kojeg je lopta najnebitnija stavka u igri, ali opet, jebemu miša, vežbaš sa time ceo život.

 

Glavni hajlajt 😂

9a3c986baf36483fa56dc5b08bfbcb48.gif

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

pa eto, naveo si dve stavke koje su nam nedostajale pa je zato potpisan

 

bolomboy se ionako profilisao u prvog centra

 

I dalje nam nedostaje mnogo toga. Bolomboj jeste prvi centar i jeste eksplodirao ove sezone, ali on ne može da igra svaku po 30+ minuta, dok Mitrović znamo da nije centar, već je prebačen na 5 zbog šuta koji je zaboravio u Amerikama. Tobija i ne računam ozbiljno, njegova minutaža je već smanjena na minimum, tu je verovatno samo da popuni broj. I opet dođemo do centra koji ne zna da ubaci loptu u koš, osim ako ne zakuca i koji ne zna da odigra leđno spuštanjem lopte na parket, jer je sa njom na Vi. Ali zato Birch nije dugo igrao i nije u formi, iako ume mnogo više od Gilespija.   

6 minutes ago, fillam said:

 

Bez želje da ponižavam čoveka, ali naleteo sam na neki snimak sa treninga i neverovatno mi je koliko se muči sa najobičnijim tapkanjem lopte. Baš je kao random lik iz kraja koji igrom slučaja ima dobre gabarite. Svestan sam da je igrač zadatka za kojeg je lopta najnebitnija stavka u igri, ali opet, jebemu miša, vežbaš sa time ceo život.

 

Glavni hajlajt 😂

9a3c986baf36483fa56dc5b08bfbcb48.gif

 

Dao bi ovaj zicer, ali mu je zasmetao Tobiška, bedem u odbrani. 

Link to comment
Share on other sites



Kladionica kaže: 1.65 na nas, 2.80 na Albu.
 
Tako je nešto slično bilo i sa Baskoncima, pa možemo reći i da su bili blizu da pogode [emoji18]
 


Kladionice su i tada pogodile trenutni potencijal oba tima u stvarnosti ali stvarnost je kategorija koju mi držimo u fioci sa čarapama.
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...