Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Čuj Sedekerkis padobranac, pa nivo iznad nasih igraca na poziciji 4. Legitiman igrač za svaki EL tim.

 

Glavni problem tu je što ne znaš odakle preti opasnost. Bukvalno 7,8 igrača mogu da te useru totalno. Čak i da odigraš odličnu utakmicu ako Howarda krene šut držaće ih u igri do kraja a onda jbg.

 

Svakako se nadam pobedi, nadam se da igri kao protiv Partizana, Fenera...

Edited by NikolaTest
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikolaTest said:

Čuj Sedekerkis padobranac, pa nivo iznad nasih igraca na poziciji 4. Legitiman igrač za svaki EL tim.

 

Glavni problem tu je što ne znaš odakle preti opasnost. Bukvalno 7,8 igrača mogu da te useru totalno. Čak i da odigraš odličnu utakmicu ako Howarda krene šut držaće ih u igri do kraja a onda jbg.

 

Svakako se nadam pobedi, nadam se da igri kao protiv Partizana, Fenera...

Pa nije Sedekerskis to bio pred pocetak sezone, da smo ga mi doveli i najavljivali ovo sto smo najavljivali, npr umesto Tobija, psovali bi sve po spisku unapred Covicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dalmos said:

Pa nije Sedekerskis to bio pred pocetak sezone, da smo ga mi doveli i najavljivali ovo sto smo najavljivali, npr umesto Tobija, psovali bi sve po spisku unapred Covicu.

Totalno nepovezana konotacija.

Pred početak sezone je bio najavljivan napad na f4 i dolazak Šengelije. A mogu da se kladim da Sedekerkis nema neku veću platu od Davidovca (ako je tačna cifra od 700k). Ali ne bih više da trošimo reči na to.

Edited by NikolaTest
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Placebo Lone star said:

Sinoc dobih info da Smart jeste smart i da je kosarkaski potkovan igrac i nije klasican divljak.Privatno sasvim razuman mladic i normalan lik.Info Petrusev licno.

Mozda sam lud, ali imam neki osecaj da ce bas da nam pomogne ove godine.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2023 at 5:47 PM, Sokmeniki said:

Je mislim da ce prije doci plej i bek nego plej i krilni centar i da krpimo sa ovim sto imamo do kraja.

Topic i Javonte dosli, a krilni centar ni na vidiku, tako da se spremimo za Dedu i Luku na 4 do kraja sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2024 at 12:44 PM, Čočo said:

Tri preduslova trebaju da dobijemo u četvrtak. 

Odbrana kao u poslednjim utakmicama osim Asvela. 

Dobro šutersko veče kao u poslednjim utakmicama. 

Da ne bude ni jedan sudija iz ABA lige a naročito ne Javor i Boltauzer. Ali nekako na žalost mirišem Boltauzera jer nije dugo bio. 

Ajde kad sam pogodio ovo poslednje neka pogodim i ova prva dva. 

Prosto neverovatno, ne jedan iz ABA nego dva i ne bilo ko nego Boltauzer. Očekujem negde 30+ bacanja za Baskoniju i utakmicu koja traje do pola 10. Pa hit. Sa nama se neko dobrano zajebava. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jako inteligentna izjava Čovića pre neki dan gde je potkačio Boltauzera, još jedna u moru njegovih.

 

Očekujem da nas masakrira, a i treba kad predsednik kluba gura nos gde mu nije mesto.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Jako inteligentna izjava Čovića pre neki dan gde je potkačio Boltauzera, još jedna u moru njegovih.

 

Očekujem da nas masakrira, a i treba kad predsednik kluba gura nos gde mu nije mesto.

Male su šanse da nas ne bi ,, masakrirao" i bez izjave. Ali Čović voli da gura nos gde ne treba više nego leba da jede. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne podnosim aba sudije i imam osjećaj da nam jebeno prečesto sude u EL i da taj kriterijum uvijek bude u rasponu od loš do nepodnošljiv po nas.

 

Ipak ako atmosfera bude na nivou ne vjerujem da će značajno uticati na ishod meča.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Шта је проблем јавно поткачити Јавора или Болтаузера? 

 

Dok god mi kao klub imamo takav odnos prema njima, oni će imati isti prema nama. A njih dvojica sigurno nisu krenuli svesno da nas kanale kad god nas vide iz dosade.

 

Ali očigledno nikada nećemo shvatiti da mi zavisimo od njih, a ne obrnuto. U košarci iskusne sudije mogu da te podignu ili spuste i da ti reše utakmicu kako žele, a da to ne bude jasno ni 1% procentu ljudi u hali.

  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

 

Dok god mi kao klub imamo takav odnos prema njima, oni će imati isti prema nama. A njih dvojica sigurno nisu krenuli svesno da nas kanale kad god nas vide iz dosade.

 

Ali očigledno nikada nećemo shvatiti da mi zavisimo od njih, a ne obrnuto. U košarci iskusne sudije mogu da te podignu ili spuste i da ti reše utakmicu kako žele, a da to ne bude jasno ni 1% procentu ljudi u hali.


Ali najgore od svega je to sto je ovde 99% hale jasno vidi da oni to tendenciozno rade iz utakmice u utakmicu i onda reaguje kako reaguje.

Kao onomad u plej ofu ABA lige pre dve godine kada je Pukl jedva docekao da isprazni halu i ukine nam prednost domaceg terena za koju smo se borili citavu sezonu.

I pored takvog ophodjenja u ABA ligi moras da ih trpis i u Evroligi svako drugo kolo.

Katastrofa.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Sector said:

Ne podnosim aba sudije i imam osjećaj da nam jebeno prečesto sude u EL i da taj kriterijum uvijek bude u rasponu od loš do nepodnošljiv po nas.

 

Ipak ako atmosfera bude na nivou ne vjerujem da će značajno uticati na ishod meča.

U pravu si. Jedina je greška ali opravdana što mislimo da nam često sude a zapravo je 50/50 Aba vs strane sudije. A takvu percepciju imamo jer statistika kaže ovako za ovu sezonu:

21 kolo

ABA sudije sudile na 11 utakmica i skor sa njima 3 pobede i 8 poraza. Ove godine su nam od ovih 11 utakmica 10 sudili na gostima i jednu kod kuće(Fener dobili). Protiv Baskonije će biti druga utakmica da nam neko iz ABA sudi kod kuće. 

Strane sudije na 10 utakmica i skor sa njima 6 pobeda i 4 poraza. (od 4 poraza su Partizan, Real i Milano gde niko suđenje pominjao nije i pored poraza jer je bilo sasvim okej). 

Pametnom dosta. 

 

 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


Ali najgore od svega je to sto je ovde 99% hale jasno vidi da oni to tendenciozno rade iz utakmice u utakmicu i onda reaguje kako reaguje.
Kao onomad u plej ofu ABA lige pre dve godine kada je Pukl jedva docekao da isprazni halu i ukine nam prednost domaceg terena za koju smo se borili citavu sezonu.
I pored takvog ophodjenja u ABA ligi moras da ih trpis i u Evroligi svako drugo kolo.
Katastrofa.
Nije jedva dočekao nego su se incidenti ponavljali stalno, i u prve 2 utakmice bilo je problema, a tek u tom 5 meču šta se sve dešavalo i koliko je letelo predmeta.


Pukl je realno top el sudija, nije on rang Boltauzera ili Hordova.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne secam da smo imali problema sa ABA sudijama pre finala sa Buducnosti 2018, kada su nas Javor, Pukl i Boltauzer (iz secanja oni najvise, mozda je bio jos neko) pokrali. Da li je najbolje resenje za to bio frontalni napad na njih, verovatno nije, ali je cinjenica da nije klub krenuo da ih napada bez razloga i da su oni krenuli da sude protiv nas zbog tih napada. Javor je tada pogotovo dominirao, iako on voli da biva u centru paznje na svakoj utakmici, meni bar se jasno videla tendencija te godine u Podgorici. Tako da ne mislim da su oni jadni i neduzni i da ih mi napadamo bez razloga, ali isto tako ne mislim da je frontalni napad na njih kroz medije i izjave nesto sto ce uroditi plodom, pogotovo za utakmice u EL.

 

Takodje, moj je utisak da smo od tog finala mi u svako ulazili sa mislju "kada je haos bio dozvoljen u Podgorici, mora biti dozvoljen i u Beogradu", dok pre 2 sezone liga nije stala tome na put i krenula da prazni hale i nama i KKP u finalu. Tako da po meni, tada nije Pukl uzeo i sam ispraznio halu, nego je dobio instrukcije da to uradi ukoliko budu leteli predmeti u teren, sto je on i uradio nakon nekoliko upozorenja. Meni je veci problem sa njim u petoj utakmici tog finala (2022) par ociglednih gresaka na nasu stetu na kraju utakmice, koje srecom nisu ugrozile nasu pobedu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, crni_bombarder said:

Nije jedva dočekao nego su se incidenti ponavljali stalno, i u prve 2 utakmice bilo je problema, a tek u tom 5 meču šta se sve dešavalo i koliko je letelo predmeta.


Pukl je realno top el sudija, nije on rang Boltauzera ili Hordova.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Pukl mi je licno gori od Javora. Mozda je top EL sudija kada sudi drugima. Kada sudi nama, to je blagi uzas! 

Link to comment
Share on other sites

@Manu Čudna retorika. Da li su krenuli sa namjerom ili bez da kanale , ne amnestira ih odgovornosti i gotovo pa navici sude tendenciozno i naočigled.

Oni i ne bi trebali da budu lišeni kritike, već naprotiv, rade odgovoran posao na neodgovoran način. Koliko naš ishod zavisi od njihovih grešaka, toliko oni od istih imaju protekciju ,i bivaju delegirani iznova i iznova, bez osjećaja i potrebe za odgovornošću. 

Bilo da su dobre sudije sa neodgovornim odlukama ili isfrustrirani egocentrici sa tendenciznim odlukama , činjenica je da sude simptomatično, 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...